Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-11-2014, 11:50   #491
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał MichalTJE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ze Scyzorykowa

Słuchajcie jest problem, właściwie dwa...
pierwszy to taki zę problem nie dotyczy Forda a Citroena Xara Picasso
drugi ze to samochód osoby znajdującej się na Waszej ziemi kompletnie nie znającej problemów samochodowych wsiąść i jechać...
Podpowiedzcie gdzie mogę skierować kogoś u Was (Szczecin okolice Gryfina ale Szczecin może być jak najbardziej ) z wymienionym samochodem do warsztatu na wymianę rozrządu i ogólnie zobaczyć co tam w silniku wymiana oleju filtrów itp...
oczywiście dobrze by było gdyby nie zdarli z kobitki dużej kwotyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam i dzięki za ino....
Jaki silnik, który rok?

__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2014, 12:00   #492
MichalTJE
ford::average
 
Avatar MichalTJE
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-05-2014
Skąd: Scyzorykowo
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 96
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał AdamJ. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaki silnik, który rok?
1.8 16V benzyna... 2004 rocznik...
Xsara picasso...
MichalTJE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2014, 10:07   #493
MichalTJE
ford::average
 
Avatar MichalTJE
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-05-2014
Skąd: Scyzorykowo
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 96
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Panowie i Panie... ciężko jednak z tym warsztatem ?
MichalTJE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2014, 14:11   #494
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Poszło PW
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2014, 18:43   #495
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

No więc... Ten tego... Chciałem podziękować za zrobienie i ogarnięcie mi Szteka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za promocyjną cenę!
Jak najbardziej mogę polecić firmę Ford Fach Szczecin - Bieszczadzka 25. Godni polecenia, opinia "in plus" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Adam, PW idzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2014, 15:01   #496
Robertos37
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Dzisiaj wymieniony kompletny rozrząd. Bez zbędnych słów - po prostu OK, tak jak powinno być. Ford Fach Szczecin. Polecam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2014, 18:15   #497
canin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Hej wszystkim,
mam taki problem, gdyż chciałem wymienić sobie żarówki, ponieważ już coraz słabiej świeciły. Robiłem to pierwszy raz w Focusie i niestety przy demontażu reflektora [i miliardzie przekleństw] (innej opcji nie widziałem do wymiany żarówek, mam za duże ręce chyba) urwałem kabelek który idzie do świateł mijania i efekt jest wiadomy - teraz już nic nie świeci.
Mógłby ktoś mi jutro pomóc z naprawą lub dać jakieś namiary na serwis który by to szybko ogarnął?
Z góry dziękuję Panowie (i Panie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 10:17   #498
EMILIAN
ford::average
 
Avatar EMILIAN
 
Imię: Emilian
Zarejestrowany: 20-12-2010
Skąd: Dortmund/Poznan
Model: BMW F10, 525d
Silnik: DIESEL 160 KW
Rocznik: 2012
Postów: 63
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam Wszystkich!
Z czystym sumieniem moge polecic FORD FACH w Szczecinie na ulicy Bieszczadzkiej, mila i profesjonalna obsluga.
Pozdrawiam
Emilian
__________________
bylo Galaxy 1,9 tdi, mk3 2,0tddi 2001r moja perelka mondeo mk4 Titanium X. Jest mk3 2.2tdci 155KM 2005r oraz BMW F10 525d 220KM
EMILIAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 15:44   #499
canin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witajcie, to ponownie ja.
Tym razem mam problem z autem rodziców.
Niestety dymi webasto jak na załączonym filmiku - https://www.youtube.com/watch?v=Pj7pVI9RkK0 - ale całe szczęście mniej niż na filmiku.
Volvo S80, silnik D5. W Auto Bruno na Pomorskiej zawołali że co najmniej 2 koła trzeba będzie dać na naprawę jak nie więcej.
Może da się po prostu w jakiś sposób wyłączyć to webasto?
AdamJ, może Ty byś się tego podjął? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo raczej nie ma w Szczecinie porządnego serwisu Volvo....
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 15:53   #500
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Ja nie dotykam WEBASTO ani tego typu urządzeń- widziałem jak ktoś przy takich urządzeniach grzebał...a później pożar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest fachowiec od VOLVO w Goleniowie- duzy niezalezny serwis (nie pamietam nazwy ale gdzies w biurze miałem namiary), albo jesli chodzi o webasto to jeszcze doi FROST-a na Cukrową podjedź i zapytaj.
To webasto firmy WEBASTO ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.