Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-08-2018, 09:41   #91
krzysztof6510
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-11-2017
Skąd: Nowa Wieś lęborska
Model: focus c-max
Silnik: diesel
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie Odp: samochód nie ma 50% mocy.co się stało??

Cytat:
Napisał Sztoss72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
***WYMODEROWANO*** wbijać w to forum ***WYMODEROWANO*** co mi po tym ze gość pisze ze straciło auto 50 procent mocy jak u mnie nie ma w ogóle.. dodaje post przenosicie i zero pomocy bo po ***WYMODEROWANO*** zaglądać w stare posty logika forum. Ja chciałem wskazówki do mojego problemu a nie przenosić go żeby nikt tego nie przeczytał oraz nie odpisał. Cisne z wami. Nara.
u mnie okazało się że jest słabe napięcie między wtyczką a czujnikiem turbo takim brązowym .mechanik pogrzebał przy kostce wykasował błąd i jest cacy

Bump: u mnie był taki sam problem i okazało się że jest zamałe napięcie między kostką a takim brązowym czujnikiem turbo . mechanik coś tam pogrzebał przy pinach wykasował błąd i auto odzyskało wigorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

krzysztof6510 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2018, 09:52   #92
michu182
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-05-2011
Skąd: ZWA
Model: Focus III / C-Max
Silnik: 1.6 tdci 115KM / 2.0 tdci 136KM
Rocznik: 2011 / 2004
Postów: 52
Domyślnie Odp: samochód nie ma 50% mocy.co się stało??

Podepne sie do tematu.

Od jakiegos czasu pojawil sie problem z brakiem mocy. C-Max 04r 2.0 136KM.

Problem polega na ty, ze po odpaleniu delikatnie szarpie.
Wiekszym problemem jest to, ze brakuje mu mocy ale tylko do ok 2tys obrotow. Jak ruszam auto jest strasznie zamulone, jedzie tak jakby nie mialo turbiny, po przekroczeniu 2k obrotow zalacza sie turbina i auto jedzie jak wsciekle.

Zadnej diagnostyki jeszcze nie robilem. Na dniach bede wymienial filtr paliwa bo juz czas. Na co jeszcze zwrocic uwage ??
michu182 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
brak mocy tdci


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.