Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit i Tourneo Connect

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-11-2010, 00:04   #11
Syntetyzer
ford::average
 
Avatar Syntetyzer
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-11-2010
Skąd: BRZ/ŁDZ/GRZ
Model: Ford Transit Connect
Silnik: 1.8 TDCI 90 KM
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie Odp: silnik 1,8TDCi -75 km diesel - opinie (Transit Connect)

Cytat:
Napisał Backu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
te stuki to łączniki stabilizatorów przy tylnej osi (wymiana to 10 minut a części to 80 zł na oś) i od razu cisza i spokój. Przód podobnie ale więcej gimnastyki bo trzeba zdejmować koła by dostęp był lepszy.
hmmm to mi nie wyglada na nawalanie lacznikow stabilizatora bo to taki dzwiek jakby mi cos po kipie z tylu latalo i sie obijalo a z tylu pusto... cos tak jakby pod blacha, jakies przewody moze albo cos, no juz chyba wszystko przejzalem a nadal to samo... podjade na stacje diagnostyczna na wszelki wypadek obejrzec te laczniki ale dzwiek jest zupelnie inny.

Syntetyzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 13:08   #12
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie Odp: silnik 1,8TDCi -75 km diesel - opinie (Transit Connect)

Mimo małego przebiegu (36tyś) dołączę swoją opinie, auta mało awaryjnego.

Od półtora roku użytkowania, na gwarancji wymieniony został tylko włącznik świateł (tu sprawa dziwna, awaria dzień po przeglądzie w serwisie Ford) oraz odkleiły się uszczelki rynienkowe drzwi przednich.
Po za wadą fabryczną (lekkie ściąganie w prawo), której serwis nie potrafi usunąć - wszystko gra - cicho i płynnie.

Dodam że spalanie osiągam poniżej 6l/100 (ostrożnie docierałem silnik - i tak mi zostało), a moc 75km w zupełności wystarczy nawet z pełną paką ekogroszku, no chyba że ktoś bierze udział codziennych rajdach.
Miras. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2011, 18:44   #13
Syntetyzer
ford::average
 
Avatar Syntetyzer
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-11-2010
Skąd: BRZ/ŁDZ/GRZ
Model: Ford Transit Connect
Silnik: 1.8 TDCI 90 KM
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie Odp: silnik 1,8TDCi -75 km diesel - opinie (Transit Connect)

Cytat:
Napisał Backu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
te stuki to łączniki stabilizatorów przy tylnej osi (wymiana to 10 minut a części to 80 zł na oś) i od razu cisza i spokój. Przód podobnie ale więcej gimnastyki bo trzeba zdejmować koła by dostęp był lepszy.
Aż wstyd się przyznać ale faktycznie to łączniki stabilizatora tak nawalały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koszt jak kolega Backu napisał 80 zł za dwa łączniki (FEBI), z wymianą się trochę namęczyłem bo to wcale nie 10 minut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nakrętki były tak zapieczone że musiałem ostro się nakombinować, już prawie sięgałem flexa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale dało rade bez, trochę się zdziwiłem że stare łączniki przykręcone były nakrętkami 18 a nowe 19, poza tym lewy łącznik od góry ogranicza rura końcowa tłumika a z prawej rura od wlewu paliwa, w domowych warunkach zajęło mi to jakieś 3 godzinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale się udało i cisza i spokój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Syntetyzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2011, 19:11   #14
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: silnik 1,8TDCi -75 km diesel - opinie (Transit Connect)

ja na swojego 90KM tourneo nie narzekam.. aczkolwiek.. wzmocniłem go do 109KM bo.. za mało mi było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam 46.000km (w rok) i nic złego nie powiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
reszta info w moim podpisie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.