Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2018, 12:22   #1131
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Skasujcie sobie średnie i jedźcie w miasto. Nawet ekodrajwując jak postoicie dwie zmiany świateł podskoczy z 8 na 12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2018, 22:16   #1132
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Nic nie znajdą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie maja takich możliwości.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2018, 22:44   #1133
camillos
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Byłem ostatnio moim Ford Mondeo 1.5 eb w serwisie na wymianie oleju. Wydaje mi się, że od tamtej pory auto jest mniej dynamiczne nawet na boxie. Na pewno coś grzebali przy OBD bo nie zaślepili wejścia. Możliwe, że dostałem jakiegoś eko softa albo coś z pokłosia afery ze sprzęgłem?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2018, 18:23   #1134
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał camillos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pewno coś grzebali przy OBD bo nie zaślepili wejścia.
podaj VIN to Ci sprawdzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2018, 07:11   #1135
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał camillos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłem ostatnio moim Ford Mondeo 1.5 eb w serwisie na wymianie oleju. Wydaje mi się, że od tamtej pory auto jest mniej dynamiczne nawet na boxie. Na pewno coś grzebali przy OBD bo nie zaślepili wejścia. Możliwe, że dostałem jakiegoś eko softa albo coś z pokłosia afery ze sprzęgłem?
Zadzwoń do ASO i zapytaj.
Wykaz przeprowadzonych modyfikacji powinieneś dostać po zakończeniu zlecenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2018, 09:14   #1136
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Foka 1.5EB 182KM
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Seria na naszym FB:
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2018, 15:50   #1137
alexkalka
ford::amateur
 
Imię: Alex
Zarejestrowany: 06-09-2018
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 EB 160 KM
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Foka 1.5EB 182KM

Seria na naszym FB:
Czy w Ford Mondeo wyniki są podobne? Bo silniki się delikatnie różnią. Czy moment 330 Nm to norma czy raczej przypadek?
alexkalka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2018, 19:07   #1138
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

330 Nm to raczej wynik z tej górnej półki, moja Foka zrobiła 315 Nm przy 200 KM.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2018, 22:37   #1139
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał alexkalka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w Ford Mondeo wyniki są podobne? Bo silniki się delikatnie różnią. Czy moment 330 Nm to norma czy raczej przypadek?
To są inne silniki, z innymi układami wtryskowymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aleee...w Mondeo My2019 jest już ten sam układ wtryskowy i silnik co w Focusach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko jest tam najnowsze oprogramowanie, na którym ostatnio spędziłem cały dzień na rolkach i pewnie spędzę kolejne kilka, żeby to rozgryźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2018, 17:52   #1140
camillos
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To są inne silniki, z innymi układami wtryskowymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aleee...w Mondeo My2019 jest już ten sam układ wtryskowy i silnik co w Focusach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko jest tam najnowsze oprogramowanie, na którym ostatnio spędziłem cały dzień na rolkach i pewnie spędzę kolejne kilka, żeby to rozgryźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy to znaczy, że do Mondeo też będą wprowadzone 1.5 EB 3 cylindrowe? BTW ciekawe czy do focusa i mondeo wprowadzą 1.5 eb 200 KM z fiesty.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.