Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2020, 13:09   #1011
KoWaLWWL
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-01-2020
Skąd: Tłuszcz
Model: Ford Fusion Energi Se 2017 /Expedition MAX Limited 3.5 V6 2018
Silnik: 2.0 PHEV / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2018
Postów: 126
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał kamilopalinski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .

A jeszcze jest jedna opcja zamiennik Europejki oryginalnej lampy, jakie zdania/ opinie?
Jeśli miał bym wybierać między Chińczykiem a zamiennikiem oryginalnej lampy?
Bo z tego co zderzyłem się zorientować w cenach :
- zamiennik jedna sztuka 2500 zł czyli dwie 5 tysi EU
- oryginalna jedna lampa full led USA 5000 zł (używane)
- a ten Chińczyk o którym piszemy na alliexpres około 2300 zł dwie lampy , na Allegro 4300 zł
Jak masz czas to wstrzymaj się troche bo auto do mnie płynie i oryginalne lampy US full led będę miał na odsprzedaż gdyż przód robie na przed lifta... Na pewno odsprzedam nie za taką cenę jak na allegro...

KoWaLWWL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 04:40   #1012
KoWaLWWL
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-01-2020
Skąd: Tłuszcz
Model: Ford Fusion Energi Se 2017 /Expedition MAX Limited 3.5 V6 2018
Silnik: 2.0 PHEV / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2018
Postów: 126
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Wczoraj przeglądałem allegro i ten koleś się upiera że w Ameryce full Led są skrętne??

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
KoWaLWWL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 08:21   #1013
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał KoWaLWWL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....ten koleś się upiera że w Ameryce full Led są skrętne??...
Napisać można wszystko. Są nawet tacy, co w to wierzą...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 08:44   #1014
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał KoWaLWWL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczoraj przeglądałem allegro i ten koleś się upiera że w Ameryce full Led są skrętne??
poliftowe reflektory amerykańskie są ledowe, ale nie są skrętne
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 10:04   #1015
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

no skręcają razem z autem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 10:54   #1016
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no skręcają razem z autem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tekst ROKU!
jeśli Fusion jest v6 to skręcają bardzo dynamicznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 11:33   #1017
KoWaLWWL
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-01-2020
Skąd: Tłuszcz
Model: Ford Fusion Energi Se 2017 /Expedition MAX Limited 3.5 V6 2018
Silnik: 2.0 PHEV / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2018
Postów: 126
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Napisałem do kolesia i to co mi odpisał cyt. "No no pozdrawiam użytkownika i życzę miłego wieczoru edukacja na najwyższym poziomie proszę nie zawracać dupy mi takimi bzdurami i proszę zaczac naukę od dziś jeśli chcesz ludziom wytykać "błędy" w ich ogłoszeniach "


Ja grzecznie tylko napisałem do niego Tak " Proszę poprawić opis i nie wprowadzać ludzi w błąd... Ameryka nie ma żadnych skrętnych lamp nawet full Led. "

Ostatnio edytowane przez KoWaLWWL ; 01-04-2020 o 11:43
KoWaLWWL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 12:33   #1018
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał KoWaLWWL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"No no pozdrawiam użytkownika i życzę miłego wieczoru edukacja na najwyższym poziomie proszę nie zawracać dupy mi takimi bzdurami i proszę zaczac naukę od dziś jeśli chcesz ludziom wytykać "błędy" w ich ogłoszeniach ""
Uwielbiam takie teksty , "profesjonalnych" sprzedawców z Allegro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2020, 14:26   #1019
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał KoWaLWWL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczoraj przeglądałem allegro i ten koleś się upiera że w Ameryce full Led są skrętne??

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Do ceny dolicz naprawę około 500 PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na Aledrogo są atrakcyjne ceny części używanych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poszukaj tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez @zenek ; 01-04-2020 o 14:46
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2020, 00:12   #1020
KamilJaworzno
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-11-2015
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po pierwsze: popatrz na datę - odgrzebałeś posta sprzed 2 lat...

Po drugie: zarówno wtedy (czyt. dwa lata temu) jak i w chwili obecnej (ostatnie rozporządzenie z dn. 24 grudnia 2019r. ogłoszone w dzienniku ustaw w dn. 31 grudnia 2019r.) nie mylę się. Nie śledziłem nowelizacji "pośrednich" lecz wątpię by zmieniało się to w międzyczasie.

Po trzecie: polecam lekturę Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 grudnia 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. Szczególnie § 2 załącznika nr 2 zatytułowanego "WARUNKI SZCZEGÓŁOWE DOTYCZĄCE ŚWIATEŁ ZEWNĘTRZNYCH POJAZDU SAMOCHODOWEGO I PRZYCZEPY"... stosowny fragment poniżej w załączniku...

A jak już WSK sobie przyswoi te informacje to wrócimy do dyskusji... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Na drogach jest również mnóstwo aut z wyciętymi filtrami cząstek stałych, silnikami o zupełnie innej pojemności niż w dowodzie rejestracyjnym czy też bez przeglądu i ubezpieczenia.

Wniosek wyciągnij sam.
Twierdzisz, że renault polska sprzedało mi auto, które nie ma prawa się poruszać po drogach w naszym pięknym kraju? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KamilJaworzno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampy , led , oświetlenie , reflektor



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.