Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-11-2016, 09:07   #211
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Cytat:
Napisał BrudnyHenryk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wychodzi, że odpowiedzialny jest ten bit - jeszcze nie sprawdzałem

Hej, w załączeniu porównanie mojej konfiguracji 7D0-03-01 (u góry) i @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (na dole). Ja mam znaki na navi ale nie mam w zegarach - jak dobrze pamietasz przestawiłem tylko 7D0-01-02. Dokładnie tak samo jak u @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest u @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .

A z innej beczki może mi ktoś podpowiedzieć jak wkleja sie zdjęcia w post - zamiast załącznik - jak klikam 'Insert Image' to mnie prosi o adres to strony www.

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

to dodaj wielu innych kolegów a nie skupiaj się na dwóch .
Przepraszam, rzeczywiście mogło zabrzmieć to osobiście - powinienem była to sformułować tak: "ciekawe czy będziemy mieli akcje serwisową dla aktywowanych navi celem dodania funkcjonalności wyświetlania ograniczeń prędkości z navi w zegarach" i na jakich warunkach (rekompensaty) ta akcja będzie przebiegała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Proponuje taki układ - ten co odkryje jak to się robi zgadza się na darmową aktualizację każdej osobie, która poda gdzie aktualizowała nawigację i osoba która to aktualizowała podzieli sie 50% tytułem odstępnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sorry Winetou, business is business Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Capture.JPG (26.1 KB, 85 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 11-11-2016 o 09:15
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2016, 13:35   #212
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Ja po prostu myślałem, że aktywacja wg przepisu XDA ma tą ułomność (w porównaniu z UCDSem), że właśnie odbiera funkcjonalność wyświetlania ograniczeń prędkości z navi w zegarach. ...
Kto w ogóle gdziekolwiek poza tym wątkiem zajmuje się wyświetlaniem ograniczeń prędkości gdziekolwiek (czy na navi czy w zegarach...)? Oczywiście (chyba Twój?) post [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bez żadnej reakcji się nie liczy... Na jakiej podstawie poczyniłeś więc takie skróty myślowe?
Co nazywasz "przepisem XDA"? Przecież to standardowa metoda aktywacji navi przeniesiona do "notacji" FORscana. Ani mniej ani więcej...

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...."ciekawe czy będziemy mieli akcje serwisową ..."
Oczywiście. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bezzwłocznie i natychmiast jak tylko zostaniesz oficjalnie, publicznie i demokratycznie mianowany Rzecznikiem Praw Użytkowników Aktywowanej Navi Ford Sync2...
Ja przynajmniej taką deklarację składam.
Oczywiście warunkiem (niestety) jest wpis do rejestru organizacji Pożytku Publicznego stosownego Stowarzyszenia owych użytkowników... Inaczej to tak trochę kłopot...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....ten co odkryje jak to się robi ...
Ty na prawdę wierzysz, że tu jest coś do odkrycia??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież raczej wystarczy MK5 z TSR i godzina czasu aby wszystko było jasne.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 11-11-2016 o 13:52
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2016, 15:17   #213
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto w ogóle gdziekolwiek poza tym wątkiem zajmuje się wyświetlaniem ograniczeń prędkości gdziekolwiek
Serio? - wydawało mi się, że są tutaj osoby zainteresowane na tym forum - ale jeśli się myliłem - to temat można zamknąć - przecież szkoda traci czasu, a i klienteli nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2016, 22:08   #214
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...klienteli nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz sobie wierzyć albo nie - żaden klient w moim przypadku nie zapytał o wyświetlanie ograniczenia prędkości. A już na zegarach to nawet ja osobiście o takiej funkcjonalności nie byłem świadom... Możesz się upewnić u kolegów @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] albo @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jaki jest w kwestii tego wyświetlania popyt...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc akurat o ten ficzer jakoś jestem dziwnie spokojny jeśli chodzi o szersze zainteresowanie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie oznacza to sugestii zamknięcia wątku - jak już wiem, że coś może być lepsze to mój nieco już starszawy, ale jednak ciągle dziarski instynkt softwareowca nie pozwoli mi nie dokończyć tematu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 11-11-2016 o 22:13
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2016, 14:48   #215
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - udało Ci się wyczaić jak to aktywować w autach z aktywowaną navi ?
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2017, 09:03   #216
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Cytat:
Napisał BrudnyHenryk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyjdzie i na to czas
I jak Panowie - macie jakiś postęp w tej sprawie?
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2017, 20:53   #217
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - i owszem... Sprawa ostatecznie wyjaśniona i rozwiązana.
Jeśli jest w samochodzie kamera czytania znaków (może być "dołożona") to da się z Sync2/Sync3 z dołożoną navi "przenieść" informacje o ograniczeniach prędkości do pola znaków drogowych na liczniku.
Działa "jak z fabryki".
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 24-08-2017 o 08:29
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 07:32   #218
skoru
ford::average
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 07-12-2010
Skąd: Podkarpacie
Model: Mondeo mkV | Volvo XC70
Silnik: 1.5 EB MT | 2.5T AT
Rocznik: 2016 | 2015
Postów: 91
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : brakuje najważniejszej informacji: co zrobić, albo ewentualnie ile to u Ciebie kosztuje
skoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 08:34   #219
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Cytat:
Napisał skoru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : brakuje najważniejszej informacji: ...
Zwykle odpowiadam na zadane pytania - na pytanie kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] odpowiedziałem w pełni. Na Twoje tu zadane nie odpowiem. Wystarczająco dużo różnych (prawie) "magików" trzepie kasę na moich rozwiązaniach w ogóle się nie krępując...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 25-09-2017 o 14:27
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 10:39   #220
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Rozpoznawanie znaków - nie widzi teren zabudowany

Ale są też tacy, którzy taką informację chcą wykorzystac tylko dla celów własnych ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podobnie jak każdą inna wiedzę wyniesioną z forum ...
Czy w takiej sytuacji jest szansa uzyskania informacji choćby na priva?

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 25-09-2017 o 10:45
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.