Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-04-2018, 11:21   #111
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowy Focus 2018 - wyciek zdjęć przed premierą

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mod usilnie nie chce scalić dwóch wątków o tym samym albo śpi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3, trzech a moze bedzie wiecej

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 11:21   #112
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Nowy Ford Focus Mk4

To już (dobrze) wiemy. To zgadnijmy teraz jak kształtuje się sprzedaż? Jakich zawieszeń tylnych będzie procentowo najwięcej na rynku w fokusie mk4?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 11:23   #113
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Nowy Ford Focus Mk4

Po prostu poflotówki już nie będą tak atrakcyjne na rynku wtórnym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 11:26   #114
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Nowy Ford Focus Mk4

Łatwo się domyśleć. No cóż, cięcie kosztów robi swoje ....
Pewnie z tego też powodu "obcięli" jeden cylinder w 1.5 EcoBoost. 182 KM i ...3 cylindry. Nieporozumienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 11:35   #115
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Nowy Focus 2018 - wyciek zdjęć przed premierą

Na początku też myślałem, żeby scalić 3 (dwa z działu Focus i jeden z "Ogólnie o motoryzacji") ale jednak chyba powinny być dwa scalone a ten z Ogólnie o motoryzacji "Wyciek zdjęć przed premierą" może być zamknięty, posty z tamtego przeniesione bo mamy premierę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc dwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 12:02   #116
7gsi
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 12-06-2013
Skąd: szczecin
Model: Focus
Silnik: 1,0 ecoboost 125KM
Rocznik: 2016
Postów: 52
Domyślnie Odp: Prezentacja modelu 2018

to się rzadko zdarza, ale...
ff3 fl wygląda w/g mnie lepiej, niż nowy model Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
7gsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 12:09   #117
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Nowy Ford Focus Mk4

A to nie kwestia ekologii i niższych opłat za małe pojemności? Wydaje mi się, że koszty silnika się tak prosto nie skalują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 12:09   #118
Masterjam
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Warszawa
Model: VW T-Cross
Silnik: 1.0 115KM
Rocznik: 2019
Postów: 215
Domyślnie Odp: Prezentacja modelu 2018

Cytat:
Napisał TheDriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajnie, że pojawi się wersja Active. Mam jakaś wersje obniżoną o 10 mm. I przyznaję, że trochę mi prześwitu brakuje gdy jeżdżę po polnych drogach. To chyba coś dla mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja także mam pozytywne wrażenia z tej wersji. Ecosport mi nie podszedł bo tragedia z klapa tylną. A tu taki miks.
Masterjam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 13:34   #119
pecet3d
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 11-01-2012
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: Fusion / Mondeo Sedan
Silnik: 1,4 16V 80KM / 2.0TDCi 130KM
Rocznik: 2004 / 2005
Postów: 31
Domyślnie Odp: Prezentacja modelu 2018

Dla mnie to najładniejszy Focus i jeden z najładniejszych obecnych kompaktów z zewnątrz, bo środek taki sobie. 1gen się wyróżniał ale nigdy mi się jakoś nie podobał, 2gen nuda, po fl ładniejszy ale nadal nuda, 3gen udziwniony, po lifcie w sumie nie brzydki.
Nie zgodzę się, że ta nowa generacja jest ułożona i grzeczna, bo co wtedy powiedzieć o i30, nowym ceed, golfie, astrze, gdzie dano tylko nowocześnie wyglądające reflektory (a to i tak w bogatszych wersjach) a linia boczna to poste przetłoczenia przez całą długość, jakie można było oglądać od wielu lat. W nowym Focusie mamy ciekawe, nowe (no może mazda miała podobne) odważne przetłoczenia na boku, nie jakąś nudną prostą linie okien, tylko zwężającą się ku tyłowi, co dodaje bryle dynamiki (zwłaszcza kombi dzięki temu nabrało ciekawszego wyglądu), smukły, "dynamiczny" przód, tylko ten tył to faktycznie trochę nuda (i lampy mocno przypominają tipo). Myślę, że równie ciekawy stylistycznie kompakt to jedynie Megane.
Jako, że jestem w trakcie wyboru nowego auta (kompaktowe kombi) to do wczoraj byłem zdecydowany na Leona, ale po prezentacji nowego Focusa, zdecydowałem, że chyba poczekam aż ten pojawi się w salonach.
pecet3d jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2018, 14:31   #120
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Nowy Ford Focus Mk4

Cytat:
Napisał kopson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
182 KM i ...3 cylindry
200KM i 3 cylindry w Fieście ST Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja póki co mam mieszane odczucia w kwestii wyglądu itp. ale podobnie miałem z obiema poprzednimi Fiestami, a potem mi się bardzo podobały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.