Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-08-2015, 20:45   #11
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Dobry elektryk jest też na Rakowej (okolice Korony) Andrzej Polak. Szczegóły z łatwością do odnalezienia w internecie.

Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2015, 06:52   #12
meder
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Witam.
Podani elektrycy lubia wyzwania czy tylko pewniaki. Mam duzy problem i potrzebuje dobrego elektryka.
Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2015, 08:07   #13
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Dla Ciebie to może być wyzwanie, a dla elektryka pewniak. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety ale za Ciebie nie sprawdzimy.
Skoro w temacie masz podanych pewniaków to raczej ogarniają sprawy elektryczne bo inaczej nikt by ich nie polecał.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2015, 06:06   #14
meder
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Witam.
Problem polega na tym, że silnik wkręca się tylko do 4 tyś, i nikt nie może sobie poradzić
4 mechaników, 2 serwisy. Mówią, że może to być rozrząd lużny łańcuszek, ale u każdego mechanika był sprawdzany i robiony, Dlatego potrzebuję pewniaka znającego się na rzeczy, Nie wskazuje zadnych błędów. Silnik 2,0 benzyna MK3. Nie wspomnę o innych naprawach i częściach. Głowica nowa, pierścienie, kolektor i inne.
Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2015, 00:12   #15
uetam
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2015
Model: FF3
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Chcę uruchomić ogrzewanie przedniej szyby w Focusie Mk3. Ktoś może polecić kogoś we Wrocławiu lub okolicach?
uetam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2015, 10:25   #16
Pariska
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Wątek stary i nieco pod Wrocławiem, ale mogę śmiało polecić p. Kolusa z Wołowa. Ciężko u niego o terminy, ale to jeden z lepszych elektryków u jakich zostawiałam auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przyjmuje na ul. Ludowej w Wołowie, ale nie mogę znaleźć nr. telefonu. Gdyby jednak było komuś kiedyś potrzebne to poszukam wizytówkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2015, 17:43   #17
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Nieco pod Wrocławiem? Nie żartujmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 50km

Elektryk z niego dobry bo robi to lata ale porównywalni są we Wrocławiu,a tego dotyczy ten temat

Ostatnio edytowane przez Marek ; 25-06-2016 o 19:26
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2016, 14:10   #18
koval__
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Poszukuję dobrego elektryka, który zdiagnozuje problem z zapalającą się kontrolką immobilizera podczas jazdy we fordzie fiesta 2010. Skutkiem ubocznym jest problem z odpaleniem auta po dłuższym postoju, dopiero otwarcie ponowne z kluczyka powoduje, że zaskakuje. Z problemem odbiłem się od pol-motors, gdzie Panowie stwierdzili, że w komputerze wskaźniki "szaleją" i nie da się nic zrobić.

Także z góry dzięki za namiary, bo potrzebny dobry elektryk, który może rozpoznać dobrze temat.

Ostatnio edytowane przez koval__ ; 25-06-2016 o 21:18
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2019, 15:02   #19
skalniak01
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 26-07-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk5/Focus 2MK
Silnik: 2.0 TDCi/1.8 TDCi
Rocznik: 2016/2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Witam,
Ja mogę tak jak niektórzy polecić warsztat Andrzeja Polaka na Rakowej 46: pewnego dnia bez powodu padła mi w moim focusie część elektroniki tj. centralny zamek, czujniki parkowania, termometr oraz zaczęły wyświetlać się różne ikonki między zegarami łącznie z 'check engine'. Auto jedźiło więc zawiozłem do p.Andrzeja bo był już wcześniej polecany, a w Carosie w tym samym czasie nie było diagnosty, poza tym Caros nie specjalizuje się w eletryce tak jak warsztat p. Andrzeja. Zależało mi na czasie, bo tydzień później jechałem autem na wakacje. Auto zawiozłem z samego rana, tego samego dnia naprawili. Okazało się, że padł GEM a że mieli taki sam używany to podmienili i wszystko zaczęło działać jak ręką odjął. Po diagnozie zadzwonili do mnie (już wtedy powiedziano mi że koszt diagnozy + próba naprawy to koszt 350zł) i pytanie czy zgadzam się na instalację nowego GEMu za 250zł. Koszt całościowy to 600zł, moim zdaniem temu warsztatowi należy się rekomendacja.
skalniak01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2019, 15:40   #20
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: Najlepszy elektryk we Wrocławiu?

Cytat:
Napisał skalniak01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koszt diagnozy + próba naprawy to koszt 350zł) i pytanie czy zgadzam się na instalację nowego GEMu za 250zł. Koszt całościowy to 600zł,
Policzmy, dla focusa Mk2
podpięcie komputera, odpięcie kilku wtyczek, koszt GEM powiedzmy 50zł (nowy 100zł), przepisanie konfiguracji podstawowym programem do Focusów (3-5miut).
Przeciętny forumowicz obeznany w temacie zrobi to "za piwo"/za dziękuję/ za 50zł (zależy od osoby).

Cytat:
Napisał skalniak01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moim zdaniem (.. )
należy się rekomendacja.
A moim zdaniem, nie.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.