Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-02-2019, 21:40   #61
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Adaptacja światła przeciwmgielnego

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...w US też idzie to ogarnąć w ori zderzaku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Patent" kolegi Piotra z Mart Auto by ten oryginalny odblask rozkleić i w środek włożyć nieco poprzycinany "wkład" z prawego światełka z kompletu z ali do Fusiona wydaje się być całkiem spoko - zdjęcia zamieszczone powyżej przez kolegę @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] potwierdzają słowa Piotra do mnie "wiesz Tadek - wyszło super"... Nie widziałem tego na żywo...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2019, 20:59   #62
kafal750
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2011
Skąd: lubelskie
Model: jest Ford Mondeo MK4 Titanium/ zaraz bedzie Edge 2016
Silnik: 2,3 Pb+LPG- Automat/ 2,0 Pb
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Adaptacja światła przeciwmgielnego

Witam
Płynie do mnie Edge i pomału zbieram graty do naprawy, cześć rzeczy próbuje sam ogarnąć oczywiście przy pomocy forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tutaj moje pytanie gdzie w lubelskim mogę ogarnąć kwestię kodowania : lampy, przeciwmgielne przód ( tył zrobię sam jak kolega mordziaty ) i chcę dołożyć czujnik parkowania przód ???
I jeszcze jedno pytanie czy ktoś montował stację Android z aliexpress coś tego typu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kafal750 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2019, 23:25   #63
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Adaptacja światła przeciwmgielnego

Cytat:
Napisał kafal750 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...przeciwmgielne przód...
Edge USA nie posiada instalacji do świateł przeciwmgielnych przód.
Trzeba ciągnąć przewody od BCMi do głównej kostki wiązki przedniego zderza, natomiast nic nie trzeba kodować.

Dodam jeszcze, że europejski zderzak nie pasuje do amerykańskiej belki pod zderzakiem (wzmocnienia przedniego). Aksorber plastkikowy na tę belkę też musi być europejski do europejskiego zderzaka.
Czyli pomysł ze zderzakiem europejskim ma głębszy sens jeśli cały przód jest robiony (zderzak, wzmocnienie pod zderzakiem, absorber na wzmocnieniu). Wtedy trzeba "jedynie" przerobić wiązkę zderzaka europejskiego, bo czujnik zamknięcia maski oraz klakson są inaczej popodłączane w EU i USA. Dociąganie przewodów z BCMi do kostki zderzaka pod halogeny cały czas jest aktualne.

Jak coś - mam zderzak przód USA titanium ze światłami DRL w miejscu halogenów. Kolor biała perła. Stan idealny (do założenia, żadnej rysy), z grilem i logo na grilu. Pełna wiązka zderzaka, choć bez PDC. Zakłada się i działa. Można pytać na PW.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 18-03-2019 o 10:23
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 20:01   #64
micky13
ford::average
 
Imię: Martin
Zarejestrowany: 08-06-2018
Model: Edge Titanium
Silnik: 3,5 V6
Rocznik: 2017
Postów: 50
Domyślnie Odp: Adaptacja światła przeciwmgielnego

Cytat:
Dodam jeszcze, że europejski zderzak nie pasuje do amerykańskiej belki pod zderzakiem (wzmocnienia przedniego). Aksorber plastkikowy na tę belkę też musi być europejski do europejskiego zderzaka.
A co dokładnie nie pasuje ? Zakupiłem zderzak EU ale belkę i absorber mam USA. Czy chodzi o docięcie czegoś, nawiercenie, czy gdzie indziej "diabeł pogrzebany" ? Chętnie bym przyciął a nie znowu wydawał kasę. Byłbym wdzięczny za konkrety Panie Tadeuszu.
micky13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2019, 08:22   #65
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: Adaptacja światła przeciwmgielnego

W belce US musisz odciąć po obu stronach "zagięte wąsy" i wtedy zderzak ładnie wchodzi. Pooglądaj sobie jak wygląda belka EU i dokładnie będziesz wiedział gdzie ciąć. Ja tak zrobiłem u siebie i gitara. Oczywiście po cięciu zabezpiecz to, pomaluj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2019, 20:23   #66
micky13
ford::average
 
Imię: Martin
Zarejestrowany: 08-06-2018
Model: Edge Titanium
Silnik: 3,5 V6
Rocznik: 2017
Postów: 50
Domyślnie Odp: Adaptacja światła przeciwmgielnego

Wielkie dzięki, czyli będę ciąć i już Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . A jeszcze ... co z tym absorberem? Kupić wszystko jedno jaki i ciąć jakby co ? Czy skoro będzie belka USA to kupić absorber USA. A jak nie będzie (bo termin mnie goni bo właśnie zajechał, hip hip hura) absorbera USA to dopasuje się EU ? - (belkę mam nie tkniętą, absorber do wymiany raczej) .

Ostatnio edytowane przez micky13 ; 22-08-2019 o 20:27
micky13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.