Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-08-2019, 20:49   #1
pawelp123
ford::amateur
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 16-02-2017
Skąd: sarnów
Model: s max
Silnik: 1.9
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie lusterko zew. lewe - czy jest szansa dostać taki silniczek żeby była kostka 7 pin

Witam
mam pytanie odnośnie lewego lusterka z kostka 12 pin( główne podłaczenie lustra ) w moim S max po lifcie
niestety straciłem lusterko całe lewe zostały tylko trochę plastiku i kable, pytanie czy silniczek który reguluje lustrem jest z pamięcią kostka która została ma 7 pin kupiłem tzw całe lustro lewe ale z kostka 8 pin( główne podłaczenie )
przypuszczam ze silniczek który jest w tym nowym ma 3 przewody czy jest szansa dostać taki silniczek żeby była kostka 7 pin

pawelp123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2019, 00:33   #2
mjoker
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-04-2019
Skąd: FSW
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 101
Domyślnie Odp: lusterko zew. lewe - czy jest szansa dostać taki silniczek żeby była kostka 7 pi

Kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] rozszyfrowanie Twojego posta to nielada wyczyn. W jezyku polskim sa znaki interpunkcyjne, ktore zasadniczo ulatwiaja czytanie.
Pokaz jakies zdjecia, bo raz piszesz o 12 pinach, raz o 7... nie wiadomo o co chodzi.
Mam swoje uszkodzone lustro w garazu. Chetnie pomoge, ale musze wiedziec o co chodzi. Z lustra wychodzi jedna lub dwie wtyczki (pod tapicerka drzwi). Jedna, jesli masz system Bliss, druga do podlaczenia lustra, gdzie dalej idzie do modulu drzwiowego.

Ostatnio edytowane przez mjoker ; 26-08-2019 o 00:37
mjoker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2019, 08:20   #3
BobMF
ford::advanced
 
Imię: Bob
Zarejestrowany: 25-04-2014
Skąd: Wrocław
Model: S-Max / Focus
Silnik: 1.8TDCI / 1.6EB
Rocznik: 2006 / 2012
Postów: 483
Domyślnie Odp: lusterko zew. lewe - czy jest szansa dostać taki silniczek żeby była kostka 7 pi

Przechodziłem tę akcję ze swoim przedliftem. Jakaś małpa urwała mi lusterko kierowcy i przecięła kable. Mam lusterka na full wypasie, ale mogłem tylko zamiennik do malowania kupić za 750PLN, długo jeździłem i szukałem używki, kupowałem w necie bo kostki były prawidłowe ale przysyłali inne, w końcu znalazłem lusterko pasujące kostką i w ciemnym kolorze za 150PLN, a że zbliżał się przegląd to już był mus. Nie mam podświetlenia i składania, co do składania to znajduję plusy braku automatyki.
BobMF jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2019, 07:43   #4
pawelp123
ford::amateur
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 16-02-2017
Skąd: sarnów
Model: s max
Silnik: 1.9
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: lusterko zew. lewe - czy jest szansa dostać taki silniczek żeby była kostka 7 pi

witam
odnośnie kostki 12 pin pod tapicerka jest to główne podłączenie lusterka do modułu znajdującego się pod tapicerka natomiast wtyk 7 pin był podłączony do samego silniczka lusterka20190727_145200.jpg
pawelp123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2019, 23:58   #5
mjoker
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-04-2019
Skąd: FSW
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 101
Domyślnie Odp: lusterko zew. lewe - czy jest szansa dostać taki silniczek żeby była kostka 7 pi

Cytat:
Napisał pawelp123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam
odnośnie kostki 12 pin pod tapicerka jest to główne podłączenie lusterka do modułu znajdującego się pod tapicerka natomiast wtyk 7 pin był podłączony do samego silniczka lusterka[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
To chyba nie pomoge. Moje lustro kostke ma 8pin, a do silniczka ida tylko 3 przewody.
mjoker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.