Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2019, 20:41   #591
Adamson92
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2019
Model: Focus St-Line
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 26
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Niestety u mnie to nie działa, dochodze do wniosku, że wina lezy w boczkach drzwi za podłokietnikiem, przy wcisnięciu w tym miejscu dzwięk przypominający drgania wycisza się, przejadę się z tym do ASO za jakiś czas, ale wygląda to tak jakby jedne i drugie drzwi były po prostu do d*py zrobione... w Leonie 3 przy naprawdę mocnym ustawieniu basów nie było absolutnie nic czuć ani słychać porażka. Tak nawiasem mówiąc z głośnikami było jak ostatnio. Na godzinę się wyłączyły po czym znowu zaczęły działać, myślicie ze to wina oprogramowania?

Adamson92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2019, 21:08   #592
cezar92
ford::amateur
 
Imię: Cezary
Zarejestrowany: 27-09-2011
Skąd: Częstochowa
Model: Ford Focus mk4
Silnik: 1.5 150km ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 9
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Mnie dzisiaj i wczoraj zaskoczył samochód komunikatem "Auto Hold- Awaria systemu" oraz "TSC Awaria- Serwis!". I to już nie pierwszy raz tak jest. Wystarczy ponownie uruchomienie auta i zaczyna działać. Po podłączeniu komputera wychodzi cały czas problem z bramką łączącą A.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezar92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2019, 06:25   #593
stefanekmac
ford::average
 
Imię: stefan
Zarejestrowany: 25-02-2014
Skąd: Tomaszów Maz
Model: fokus stline
Silnik: 1500 ecoblue. 120 KM
Rocznik: 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

U mnie Auto Hold padł na amen.
stefanekmac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 14:16   #594
kamilben
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-01-2018
Model: Focus Mk4 St-Line
Silnik: 1.5 Ecoblue A/T
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie

Używam tłumacza Google, przepraszam za to. Czy ktoś ma do czynienia z dziwnym problemem gongu ostrzegawczego? Jest i przykład na wideo. Wideo nie należy do mnie, ale czasami zdarza się również w moim samochodzie. Dźwięk gongu dochodzi z IPC zamiast z systemu dźwiękowego samochodu.

EN: I'm using google translate, sorry for it. Does any one faced with weird warning chime issue? There is and example on the video. Video doesn't belong to me but It also happens to my car time to time. Chime sound is coming from IPC instead of sound system of the car.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kamilben jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 15:09   #595
Tomek_ST-line
ford::advanced
 
Avatar Tomek_ST-line
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Osnabrück
Model: Focus Turnier ST-Line
Silnik: 2.0 EcoBlue 150KM
Rocznik: 2018
Postów: 237
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kamilben Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Używam tłumacza Google, przepraszam za to. Czy ktoś ma do czynienia z dziwnym problemem gongu ostrzegawczego? Jest i przykład na wideo. Wideo nie należy do mnie, ale czasami zdarza się również w moim samochodzie. Dźwięk gongu dochodzi z IPC zamiast z systemu dźwiękowego samochodu.

EN: I'm using google translate, sorry for it. Does any one faced with weird warning chime issue? There is and example on the video. Video doesn't belong to me but It also happens to my car time to time. Chime sound is coming from IPC instead of sound system of the car.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
EN: This is normal warning sound that Ford car makes each time if drivers attention is needed.
Tomek_ST-line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 15:17   #596
kamilben
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-01-2018
Model: Focus Mk4 St-Line
Silnik: 1.5 Ecoblue A/T
Rocznik: 2019
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Tomek_ST-line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
EN: This is normal warning sound that Ford car makes each time if drivers attention is needed.
No It isn't. This is normal.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

This is not.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kamilben jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 16:10   #597
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kamilben Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chime sound is coming from IPC instead of sound system of the car.
known bug, one of many in the pile of crap that this car is.
As far as I know, it has something to do with the faulty energy management. The car thinks it's in energy saving mode - very randomly.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 16:11   #598
dziedzic
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-04-2019
Model: Ford Focus Vignale kombi automat
Silnik: 1.5 EcoBoost 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 71
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Niestety i u mnie wylazły tłuste plamy na przedniej szybie. Ostatnio też skrzynia dziwnie szarpnęła. Zdjąłem nogę z gazu, samochód zaczął zwalniać po czy wcisnąłem mocniej gaz i mam wrażenie, że zrobiłem to wtedy kiedy skrzynia zmianiała bieg i czuć było ostre szarpnięcie czemu towarzyszył niezbyt przyjemny dźwięk. No i nie mogę się przyzwyczaić do tego lagu z R na D...
Będę jechał na pierwszą wymianę oleju to poproszę o update softu skrzyni
dziedzic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 16:39   #599
77pawelkrz
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-05-2019
Postów: 52
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Odnośnie “tłustych” plam to ostatnio miałem to samo w 2 bardzo różnych wypożyczonych prawie nowych samochodach CX5 i Clio...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
77pawelkrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 17:20   #600
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał 77pawelkrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odnośnie “tłustych” plam to ostatnio miałem to samo w 2 bardzo różnych wypożyczonych prawie nowych samochodach CX5 i Clio...
to może być też od Plaka.
Żeby to sprawdzić, trzebaby szybę wyczyścić na glanc i przejechać się kawałek. Co też uczyniłem ostanio wracając z Chorwacji. Było dość ciepło, więc ustawiłem klimę na automat z 3 kreskami i po 1000km szyba była na dole totalnie zamglona.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.