Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-08-2014, 10:11   #11
automixlodz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-08-2014
Model: Ford
Silnik: Diesel
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Odp: Auto po kolizji

Jeżeli auto jest ogólnie zadbane to zdecydowanie opłaca się je naprawić i jeździć dalej.

automixlodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2014, 10:52   #12
StStS
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2012
Model: S-Max Vignale
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2022
Postów: 54
Domyślnie Odp: Auto po kolizji

Byłem w podobnej sytuacji (też dzieło żony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i naprawiałem. Tylko u mnie nie wywaliły przednie poduchy, a jedna boczna. To, co mogę Ci poradzić, to spędzić trochę czasu z alledrogo i telefonem i szukać elementów blacharskich w kolorze, najlepiej jeszcze na samochodzie do demontażu. Oszczędność na lakierowaniu spora - pewnie z 300zł na elemencie. Będzie gorzej wyglądało, ale zostanie kasy na najważniejsze rzeczy - poduchy (pamiętaj o czujnikach!), napinacze pasów, zawieszenie itp.

Jeżeli auto jeździ to najlepiej najpierw sprawdzić czy auto jest proste, przede wszystkim czy zbieżność nie poleciała. Kiedyś po niby lekkiej stłuczce przodem w starym nissanie sunny (w sumie podobnie mocno zniszczony jak w Twoim przypadku) to auto miało zeza, bo belka pod zderzakiem ściągnęła podłużnice do siebie.

I tak jak ktoś wcześniej pisał - ważniejsze od auta jest zdrowie żony. Dla świętego spokoju lepiej się wybierzcie do lekarza, najlepiej nie na NFZ, żeby im się chciało wszystkie badania zrobić. Tak dla świętego spokoju, żeby się później nie zemściło.
StStS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.