Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-01-2018, 21:20   #621
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał hakuna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...powalczę z 3.2 to może będziemy krok dalej.
Znasz się na podpisie cyfrowym?
Abyś się nie zmęczył zbytnio w weekend zrobię Ci apps.tar.gz wersji 3.2 dla partycji 1GB, dorzucę do tego stosowne widoczne pliczki systemowe a Ty wyprodukujesz 'Version.der' pozwalający na zainstalowanie tego.
Tylko będziesz to produkował bez zadawania kolejnych pytań. Usiądziesz, zrobisz, ogłosisz sukces i opiszesz metodę osiągnięcia tego sukcesu.
OK, umowa stoi?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 3.2.jpg (34.4 KB, 124 wyświetleń)

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2018, 21:34   #622
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

tedi_k jeśli tak sobie życzysz to możemy spróbować, ja biegły w tym nie jestem ale skoro czytam że pewne rzeczy można zainstalować z pena to walczę. Nie chcę sobie przypisywać żadnego sukcesu i nie dlatego to robię, ale dziwię się że posiadacie taką wiedzę i nie chcecie pomóc w podtawowych sprawach. Zawsze znajdą się ludzie którzy sami nawet na pena nie przegrję nie mówiąc już o czymś bardziej skomplikowanym i Oni zgłoszą się do Was, ale ludzie są na forum licząc na pomoc i rzeczową dyskusję. Sam kiedyś napisałem że mnie nakierowaliście na właściwe tory. Mam nadzieję że sam się do tego przekonasz i dasz ludziom to co powyżej opisałeś. Pozdrawiam
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2018, 21:36   #623
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie da się wgrać 3.2 do starszych APIM bez "kombinacji"
A "z kombinacjami" Tomku dasz radę wgrać? Bo tak patrzę i oczom nie wierzę - wszelkie info o takich Twoich umiejętnościach wzięło i wyparowało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy "już nie umiesz"??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW - nawet "Blog" zmienił dysponenta... Szok i niedowierzanie...

Cytat:
Napisał hakuna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...dziwię się że posiadacie taką wiedzę i nie chcecie pomóc w podtawowych sprawach. ...
Kolega przegina... Te moje 10k postów to w większości przekomarzanie z Tomkiem czy może jednak jakaś konkretna pomoc?
Obiecany wsad zrobię, bo jest mi potrzebny do moich eksperymentów. Jego opublikowanie dokładnie nic nie da, bo problem z podpisem cyfrowym pakietów nie jest trywialny...
Tak więc opublikuję. Obiecuję.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 31-01-2018 o 21:55
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2018, 21:58   #624
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

To jak instalują to 3.2?
A nie lepiej zrobić taką paczkę i dać ludziom za wolne datki? Mi już kilka osób chciało przelać pieniądze na paypala tylko za to że podałem miejsce z opisem jak zainstalować.
Oczywiście odmówiłem.
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2018, 22:01   #625
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał hakuna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak instalują to 3.2?
instalują mix 3.2 i 3.0.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2018, 22:08   #626
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał hakuna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak instalują to 3.2?
...
Ja nie kryję, iż na razie technologii omijania podpisu cyfrowego pakietów instalacyjnych nie mam.
Nigdy nie pracowałem z podpisem cyfrowym i do tego mam już swoje lata - wiem, ze nie będę wiedział wszystkiego...
Na swoje potrzeby wsad do ogrywania moją maszynką zrobię sobie na pewno (i po to jest mi to co obiecałem), ale to nie ma żadnych szans się upowszechnić...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 07:02   #627
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko będziesz to produkował bez zadawania kolejnych pytań. Usiądziesz, zrobisz, ogłosisz sukces i opiszesz metodę osiągnięcia tego sukcesu.
OK, umowa stoi?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszesz o latach a nie wiesz na czym polega współpraca i forum, forum jest właśnie od zadawania pytań, jak niewiem to zadaję ,jak wiem to odpowiadam jak nie znam odpowiedzi milczę. Jeśli chcesz to mogę postarać ogarnąć podpis cyfrowy ale to tak do 2-3 tygodni bo wcześniej nie dam rady i to też nie obiecuję. 3.2 chwilowo nie jest mi do niczego potrzebne aż tak żeby się z tym męczyć, poza tapetami nie wnosi nic co daje mi 3.0. Może w przyszłości to się zmieni ale wtedy też dużo więcej ludzi tym się zajmie i temat się ogarnie.
Jesteś specjalistą w pewnej dziedzinie i nikt tego nie podważa, ale jak masz z czymś problem to pisz, skoro Ty pomagasz to z pewnością i Tobie pomogą.

Ps. Informatycy mogący popracować nad podpisem cyfrowym potrzebni ;-)
Jeśli ktoś będzie chętny to się zgłosi i pomoże ale dla Wszytkich a nie tylko jednostki.
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 11:55   #628
domadm
ford::advanced
 
Avatar domadm
 
Zarejestrowany: 26-12-2009
Skąd: ze Śląska
Model: Mondeo MK5 Titek Kombi PS
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 282
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Podpis cyfrowy ma tą podstawową cechę, że pozwala zweryfikować podpisującego bo tylko on ma klucz prywatny, którym można wygenerować pliki odpowiadające publicznemu kluczowi (tak w skrócie).
Pozostaje szukać błędów w bibliotekach, implementacji, timingach, hardware i gdzie tylko się da żeby obejść procedurę weryfikującą (bo samego klucza zgadnąć się nie uda).

A co do samego Sync 3 w wersji 3.0: działa wam Spotify? Bo u mnie za nic nie wykrywa na podłączonym Galaxy S7 - czy to BT czy po kablu. W wersji 2.2 raz działało a raz nie, a tutaj wcale.
Android Auto działa po kablu bez problemu.

Ktoś korzysta z takim telefonem?
__________________
== S-Max MK1 FL odbył, Mondeusz MK5 przybył, jest radocha, jest git
domadm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 12:41   #629
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Mi w iphonie działa.
Ktoś gdzieś pisał o spofity że najnowsza kompilacja ma jakiś błąd i trzeba zainstalować starszą wersję żeby poszło.
Podobnie miałem z Sygic na iphonie, musiałem zainstalować betę systemu bo ostatnia oficjalna wersja nie działała, na becie już działa, ale o tym Apple wie i naprawia.

Podobno aktualizacja Spofity ze stycznia wyłączyła możliwość korzystania po bluetooth, przez AA będzie działać. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozostało znaleźć na necie starszą wersję i zainstalować lub poprzez aplikację odinstalować aktualizację (może to wystarczy).

Na iphonie też już nie działa, jeszcze kilka dni temu grała, czyli potwierdza się powyższe.

Ostatnio edytowane przez hakuna ; 01-02-2018 o 15:34 Powód: Aktualizacja
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2018, 15:41   #630
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A "z kombinacjami" Tomku dasz radę wgrać? Bo tak patrzę i oczom nie wierzę - wszelkie info o takich Twoich umiejętnościach wzięło i wyparowało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy "już nie umiesz"??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW - nawet "Blog" zmienił dysponenta... Szok i niedowierzanie...



Kolega przegina... Te moje 10k postów to w większości przekomarzanie z Tomkiem czy może jednak jakaś konkretna pomoc?
Obiecany wsad zrobię, bo jest mi potrzebny do moich eksperymentów. Jego opublikowanie dokładnie nic nie da, bo problem z podpisem cyfrowym pakietów nie jest trywialny...
Tak więc opublikuję. Obiecuję.
Żeby nie było ostrzegałem następny wpis będzie miesiąc odpoczynku i nie podlega to negocjacjom a tym bardziej dyskusjom.
Dostałeś tylko dwa oczka bo jakiś czas wytrzymałeś.
Pisze to tu oficjalnie co by nie było nie domówieni.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.