Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2021, 20:01   #21
tacim
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-10-2010
Model: KUGA
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 92
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

I ja szukam czegoś do 1k do Kuga 2015 jak ktoś ma sprawdzone to poproszę.
Wstępnie widzimi się
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tacim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2021, 08:56   #22
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,193
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

Cytat:
Napisał tacim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I ja szukam (...)
W ilu wątkach masz zamiar pisać to samo?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2021, 15:21   #23
tacim
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-10-2010
Model: KUGA
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 92
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

A widzisz dzięki takim wpisom jak Twoj inni znajdą temat ma ktory trafilem pòźniej. �� Dziękuję.
Dla potomnych kupilem 4/64 gb 4g dam znac jak dziala. Cena zakupu 1060 zl.

Ostatnio edytowane przez tacim ; 19-02-2021 o 15:29
tacim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2021, 22:53   #24
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

producent BOSION???.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2021, 09:56   #25
tacim
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-10-2010
Model: KUGA
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 92
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

Ja kupiłem to
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jestem w trakcie ale utknąłem bo wychodzi na to że musze lekko konsolę zmodyfikować a dokładnie uchwyt. Tak, że poczekaj na mój finał .
Ja finalnie rezałem lekko deskę aby zmieścić ekran lecz nie przeszkadza to gdyż org maskownice to kryją w razie chęci powrotu do starego radia. Nawigacja działa oki nie działa mi sterowanie kierownicy. Jak ogarnę napiszę jak to włączyć.
Jak by ktoś szukał JUNSUN kod do canbus 8888 i 8878

Ostatnio edytowane przez tacim ; 24-02-2021 o 20:21
tacim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 20:27   #26
Skwari
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-04-2021
Model: Ford Escape 2017
Silnik: 2.0 ECOBOOST 245KM
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
podeślij linka z ali....(jeżeli tam kupowałeś). Ja mam escape z 2017 i chińczyk z Junsun pisał mi że do mojego modelu nie mają.
Napisz proszę co działa a co nie ....i ogólne wrażenia artystyczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Skwari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2021, 15:58   #27
aditech
ford::amateur
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 25-05-2017
Skąd: Zabrze
Model: KUGA TITANIUM
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

Czy ktoś aktualnie posiada radio pod kuge mk2 z kokpitem sony
Szukam odpowiednika który będzie pasował, ale zawsze gdzieś jakiś komentarz ,że kamera nie dziala lub sterowanie z kierownicy lub coś jeszcze innego. Czy ktoś ma coś sprawdzonego godnego polecenia.
aditech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2021, 18:19   #28
cometa2013
ford::beginner
 
Imię: arthii
Zarejestrowany: 28-04-2013
Skąd: coventry
Model: Ford Kuga MK2
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dedykowane duże radio Android nawigacja i kamera cofania

witam wszystkich i proszę o pomoc dotyczy podłączenia radia Android

tacim chciałem się tez Ciebie dopytać czy ogarnąłeś temat z tym radiem i dopasowaniem konsoli - ja tez jestem przed takim dylematem bo radio z które kupiłem jest od forda Escapa i C maxa i do Kugi ale ten model radia jest z ramka ekranu która ma od spodu takiego zęba który wygląda jak odwrócona literka T na środku a ja mam wersje Titanium i tego wpustu tam nie ma i przez to nie mogę wkręcić srób bo radio nie dochodzi do samego spodu tylko ma ok 1 cm prześwit i tez mam problem aby osadzić ta ramkę z radiem bo są tam wybrzuszenia na kokpicie po bokach i nie można osadzić do końca w dol. radia - chyba będzie trzeba troch przyciąć konsole od środka po obu stronach żeby radio osiadło - ale może wam się do udało to podpowiedz jak najlepiej to zrobić i czy po dopasowaniu wszystko jest spasowane czyli nie skrzypi i nie trzeszczy


mam tez jeszcze jedno pytanie jak podpiąć wszystkie kable żeby radyjko przemówiło a nie zjarać niczego - do czego wpiac canbus i jak to wszystko ze soba polaczy
byłbym wdzięczny za podpowiedz jak macie jakieś zdjęcia to podeślijcie mi na mój e-mail [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i jeśli ktoś z was posiada instrukcje jak to ustrojstwa podłączyć to byłbym wdzięczny

wiem ze musze rozłaczyc stacje CD z tylu sa 2 kostki czarne 1 wieksza ok 4 cm szeroka a 2 mniejsz ok 3 cm , sa tez dwa kable w CD 1 antena a 2 chyba usb ale nie jestem pewien - maja dziwne okrgle wtyczki biala i czatna i je tez nalezy odpiac - rozumiem ze CD nie bedzie dzialalo ale kto uzywa dzis plyt cd ? pewnie nie wiele osob - pytanie do czego to teraz podlaczyc - moj zestaw ktory kupilem ma tylko duzy wyswietlacz i z tylu podlaczenia do kostek z pinami i troche kabli + canbus ktory ma dwa wejscia 1 szersz biale i 2 wezsze tez biale ale co do nich podlaczyc i w jakiej kolejnosci - nie wiem wiec was prosze o pomoc odpiolem tez maly Fordowski wyswietlacz i po nim zostala kostka i gzie to podlaczyc - nie wiem

przepraszam ze tak duzo od was wymagam a raczej prosze - ale w tym temacie jestem laikiem

kilka razy pomoglem innym na tym forum moze teraz dobra karma wroci do mnie

dziekuje za kazda forme pomocy z waszej stron i serdcznie was pozdrawiam

cometa2013

wielkie dzieki za to ze chociaz udalo sie ci do przeczytac

Ostatnio edytowane przez cometa2013 ; 06-08-2021 o 18:55
cometa2013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2021, 23:07   #29
Berti
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2013
Model: KUGA MK2
Silnik: 2.0 TDCI 163
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Android i Kuga

Cześć,

przymierzam się do dołożenia androida do mojej Kugi. Obecnie mam audio Sony bez navi, z małym monitorkiem. Przewertowałem wiele wątków na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi.

Przeglądając olxy, allegra i aliexpresy widzę, że są 2 rodzaje jednostek do Kugi. Sam monitorek z radiatorkami z tyłu oraz monitor + jednostka zastępująca ori radio.
I pytania do Was:

1 Te androidy np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]to sam ekran + obudowa. Czy to spina się z jednostką centralną Sony, czy funkcjonuje samo?

2 ten sam co wyżej ale w opisie majfriend zaznaczył, że nie pasuje do soniacza. Są różnice w obudowach soniacz vs normal?

3 jeżeli to funkcjonuje solo, to porównując dźwięk, soniacz czy androidy grają lepiej?
Berti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2023, 21:48   #30
Gumasob
ford::amateur
 
Imię: Gumasob
Zarejestrowany: 21-01-2023
Model: Ford Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2014
Postów: 6
Domyślnie Radio z nawigacją

Witam zakupiłem radio do Forda Kugi 2014 - podłączyłem na ile umiałem. Niestety nie działa sterowanie, z kierownicy oraz panel Fordowski Sony ten czarny z guzikami od przełączania stacji, wyborze navi, telefonu itd. Została mi jedna kość iso którą nie wiem gdzie mam podłączyć - z tyłu do oryginalnek kostki to spoko ale co dalej. W zakupionym radiu nie ma gdzie tego podłączyć. Nie wiem czy kostka jest nie od tego modelu czy może trzeba to podłączyć gdzieś w samochodzie. dzięki z góry za pomoc. Nie wiem czy ktoś już miał taki problem, jeśli temat powielam to przepraszam bardzo. to jest link do tego radia [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , chodzi mi o wtyczkę Power socket B, na zdjęciu 2 jest tylny panel kości z chińskiego radia i ta wtyczka do żadnego z nich nie pasuje - a na 1 zdjęciu jest panel forda który nie działa.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg radio.jpg (31.7 KB, 43 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg kuga wtyk.jpg (61.2 KB, 43 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Gumasob ; 28-01-2023 o 21:51
Gumasob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kuga , nawigacja , radio


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.