Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-11-2016, 13:04   #121
piotrek1919
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 15-01-2016
Skąd: śląsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 160
Rocznik: 2015
Postów: 49
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Michał to trzeba było sie zebrać - pojechać 3 ulice dalej i dzwonić....

Jakbys handlowcą powiedział ze chcesz nowego forda kupic to by Ci du*e wylizali . Tragedia.

piotrek1919 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2016, 14:16   #122
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Ja mam wrażenie, czytając te wszystkie historie, że Ford się skupił bardzo mocno na klientach flotowych, a klientów indywidualnych typu zakup prywatny, czy jednoosobowa działalność gosp., po prostu zlewa. Odbija się to zarówno przy zakupie (obsługa, rabaty, itp), jak i potem w trakcie użytkowania (terminy napraw, samochody zastępcze, itd.).
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2016, 16:28   #123
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam wrażenie, czytając te wszystkie historie, że Ford się skupił bardzo mocno na klientach flotowych, a klientów indywidualnych typu zakup prywatny, czy jednoosobowa działalność gosp., po prostu zlewa.
Przy zakupie auto to może tak jest. Ale o ile idzie o serwis nie widziałem na forum aby flotowiec miał jakieś specjalne wzgledy - wręcz przeciwnie ktoś to mówił, ze przy leasing'u nawet nie chce rozmawiać z użytkownikiem i w zasadzie ciężko się do kogokolwiek odwołać.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2016, 12:23   #124
the_eagle
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: kiedyś mondeo MK5
Silnik: kiedyś 1.5 EB
Rocznik: był: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam wrażenie, czytając te wszystkie historie, że Ford się skupił bardzo mocno na klientach flotowych, a klientów indywidualnych typu zakup prywatny, czy jednoosobowa działalność gosp., po prostu zlewa. Odbija się to zarówno przy zakupie (obsługa, rabaty, itp), jak i potem w trakcie użytkowania (terminy napraw, samochody zastępcze, itd.).
W zeszłym roku szukałem auta i wybrałem wiadomo co... Na tle pozostałych producentów obsługa przed sprzedażowa forda była ponad przeciętna.
Jeżeli chodzi o obsługę sprzedaży to najlepsza była w fordzie i BMW... średnia w skodzie, renault i VW a najgorsza w peugeot'cie...
Dlatego nie zgadzam się ze ford olewa klientów indywidualnych...w ASO w którym ja kupiłem auto są różni handlowcy od zakupów flotowych i od zakupów firmowych dla mikrofirm a inny dla klientów indywidualnych... Kolega dziś rozmawiał w fordzie na temat hybrydowego mondeo i także był miło zdziwiony podejściem do niego oraz co ważne elastycznością co do ceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
--
Pozdrawiam
Rafał

W pogoni za marzeniem
the_eagle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2016, 13:42   #125
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Zgadza się. Ja dostałem bardzo dobry rabat w leasingu. Podejście było ok. Natomiastt coś jest na rzeczy, bo w Peugeocie nawet do mnie nie oddzwonili, nie mówiąc już o ofercie na maila o którą prosiłem.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2016, 18:32   #126
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się. Ja dostałem bardzo dobry rabat w leasingu. Podejście było ok. Natomiastt coś jest na rzeczy, bo w Peugeocie nawet do mnie nie oddzwonili, nie mówiąc już o ofercie na maila o którą prosiłem.
W Citroenie umówilem się na próbną C5 z kierownikiem salonu w piątek i przyszedłem z żoną specjalnie wcześniej rano w sobotę. Pracownik (szef już miał weekend) za monitora wyjechał do mnie z tekstem "jaka jazda, nie widzi Pan że zajęty jestem". Grzecznie przeprosiłem i wyszedłem ze salonu. Pojechałem do drugiego w KRA. Tam Pan pokazał mi auto na placu i powiedział że jazda to gdzieś w tygodniu bo teraz muszą auto przygotować na narty do Austrii - 2 godziny przed zamknięciem salonu

W Toyocie dwa razy odwołali mi jazdę próbną Avensis bo pracownik nie wrócił jeszcze autem z weekendu, a drugi raz pojechał po coś do sklepu.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 24-11-2016 o 18:35
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2016, 07:20   #127
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Citroenie umówilem się na próbną C5 z kierownikiem salonu w piątek i przyszedłem z żoną specjalnie wcześniej rano w sobotę. Pracownik (szef już miał weekend) za monitora wyjechał do mnie z tekstem "jaka jazda, nie widzi Pan że zajęty jestem". Grzecznie przeprosiłem i wyszedłem ze salonu. Pojechałem do drugiego w KRA. Tam Pan pokazał mi auto na placu i powiedział że jazda to gdzieś w tygodniu bo teraz muszą auto przygotować na narty do Austrii - 2 godziny przed zamknięciem salonu

W Toyocie dwa razy odwołali mi jazdę próbną Avensis bo pracownik nie wrócił jeszcze autem z weekendu, a drugi raz pojechał po coś do sklepu.
Wierzyć się nie chce...
Kiedyś znajomy zrobił eksperyment. Pojechał do salonu Mercedesa zwyczajnie ubrany, lekko potargany itp. Nikt nawet do niego nie podszedł. Odczekał ze 2 tygodnie, odwalił się na bogato, psiknął dobą perfumą, zainwestował we fryzjera - wzbudził zainteresowanie od ręki. Taki świat.

Ostatnio edytowane przez Malenstwo8 ; 25-11-2016 o 07:23
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2016, 10:03   #128
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wierzyć się nie chce...
Kiedyś znajomy zrobił eksperyment. Pojechał do salonu Mercedesa zwyczajnie ubrany, lekko potargany itp. Nikt nawet do niego nie podszedł. Odczekał ze 2 tygodnie, odwalił się na bogato, psiknął dobą perfumą, zainwestował we fryzjera - wzbudził zainteresowanie od ręki. Taki świat.
To pewnie dlatego szef Ikea lata w klasie ekonomicznej rejsowych samolotów a nie private jet'em. Jest skromny i niepozorny - pewnie go olali - nie wygladał na takiego co stać na private jet'a. Ja tez myślałem, że to może nie wygladam na takieg co stać (w slangu sprzedawców: Apacz) ale w Fordzie, Maździe, VW, Skodzie i Volvo oferta jazdy była od ręki - w niektórych salonacgh jeździłem nawet 2,3 wersjami. Do marek 'premium' nie wchodziłem - pewnie nie przecisnałbym się między framugą drzwi i ego sprzedawców Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2016, 10:17   #129
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Tak by było. Co do szefa Ikei, to zdaje się on jest milosnikiem prostoty i tradycjonalistą. Wiem, że jeździ jakimś 25-cio letnim Volvo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2019, 14:43   #130
eler1
ford::beginner
 
Avatar eler1
 
Zarejestrowany: 22-04-2008
Model: s-max
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 47
Domyślnie Odp: 1,5 Pb awaria pompy wysokiego ciśnienia

Dzisiaj w pewnym momencie w trasie 1,6 ecoboost zaczął szarpać podjechałem do ASO nie mieli czasu aby nawet komputera podłączyć , po mało dojechałem ok.80km do znajomego warsztatu i po podłączeniu kompa jest błąd niskiego ciśnienia pompy wysoko ciśnieniowej - ciśnienie między 6 a 7 bar mechanik twierdzi że powinno być wyższe nie ma znaczenia dodanie gazu. przebieg 90tys z 2013 roku
eler1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.