Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-04-2012, 10:07   #1
MusiCManiaC
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-05-2011
Skąd: SL
Model: Fusion
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 38
Domyślnie Dziwny dźwięk po wymianie sprzęgła i rozrządu

Witam,
W ubiegłym tygodniu wymieniłem w mojej fuzji rozrząd oraz sprzęgło od tamtej pory co jakiś wrzucając na luz słyszę dżwięk który wydobywa się z pod maski (tak jakby kręcił się jakiś element i powodował tarcie) gdy ponownie nacisnę sprzęgło dzwięk znika.Mechanik u którego dokonywałem naprawy twierdzi żebym poczekał do przejechania 200km żeby sprzęgło się "dotarło" czy ma racje?
Pozdrawiam,

MusiCManiaC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2012, 12:45   #2
Davo
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2005
Skąd: Hajnówka/Grodzisk Mazowiecki
Model: focus,transit,mondeo,fiesta
Silnik: 1,8tdci.2,4di.2,0tdci,1,25pb
Rocznik: 07.01.03.06
Postów: 186
Domyślnie Odp: Dziwny dźwięk po wymianie sprzęgła i rozrządu

Witam to co ci wydaje taki dzwiek to wysprzeglik ja mam to samo i zaczelo sie po wymianie sprzegla gdzie nawet zastosowalem orginalny wysprzeglik i tez nie wiem czy to mechanik cos zle zlozyl czy to wina tego ze sprzeglo mam sachsa a wysprzeglik orginalny i jezdze z tym juz od 15tys i nic zlego sie nie dzieje i jak mowisz jak wcisniesz sprzeglo to przestaje.
Davo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2012, 16:08   #3
MusiCManiaC
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-05-2011
Skąd: SL
Model: Fusion
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 38
Domyślnie Odp: Dziwny dźwięk po wymianie sprzęgła i rozrządu

W moim przypadku był wymieniany komplet sprzęgła wraz z wysprzęglikiem, wymianę wysprzęglika zasugerował sam mechanik mowiąc że po wymianie samego sprzęgła wysprzęglik może nie "współgrać" z resztą.
Wymiana sprzęgła nie licząc części do tanich nie należy więc nie wyobrażam sobie aby ten dżwięk towarzyszył mi nonstop.
MusiCManiaC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2012, 21:39   #4
MusiCManiaC
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-05-2011
Skąd: SL
Model: Fusion
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 38
Domyślnie Odp: Dziwny dźwięk po wymianie sprzęgła i rozrządu

Cytat:
Napisał MusiCManiaC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymiana sprzęgła nie licząc części do tanich nie należy więc nie wyobrażam sobie aby ten dżwięk towarzyszył mi nonstop.
Niestety tu się myliłem, mechanik u którego wymieniałem sprzęgło nie poradził sobie z problemem.
Dziś po raz kolejny odebrałem od niego samochód i jak twierdzi wymienił na nowy komplet sprzęgło i wysprzęglik (wcześniej założony komplet zareklamował u dostawcy)a dźwięk pozostał i chyba pozostaje się z nim oswoić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
MusiCManiaC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.