Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2016, 19:32   #11
Juka7
ford::beginner
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 31-01-2016
Skąd: Otmuchów
Model: Ford Kuga 136 KM
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: Elektryczne lusterka przestały działać-który bezpiecznik ?

Cytat:
Napisał areik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro jak będę miał chwilę czasu to zrobię jak mówisz ...
Dzień dobry. Chciałbym zapytać o szczegóły - czy się udało i jaka była przyczyna. U mnie lewe lusterko raz działa (wszystko z zamykaniem) a raz nie działa (wszystko). Dzisiaj zamknąłem lusterka bo było ciasno na parkingu i oczywiście otwarło misie tylko prawe. Stąd pytanie
Pozdrawiam

Juka7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2016, 13:09   #12
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: Elektryczne lusterka przestały działać-który bezpiecznik ?

No zapomniałem dodać post jak mi poszło jak rozebrałem lusterko to okazało się ,że cały mechanizm od zamykania jest połamany i silniczek od składania nie działa mimo ,ze ma prąd wiec temat u mnie wyglądał tak ,że nie działa zamykanie bo to lusterko oberwało i muszę kupić nowe wtedy jak szukałem 100zł kosztowało ale ktoś mi z przed nosa kupił je a teraz nie ma żadnego na allegro wiec czekam aż się trafi jakieś w miarę za rozsądne pieniążki bo ludzie nawet jak rozkręcają auta na czesci to nie wiedzą które mają zamykane lusterka a które nie bo myślą ,ze przycisk jest od zamykania szyb jak u pasażera a to od składania lusterek hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem co może być przyczyną u Ciebie rozbierz i zobacz czy dostaje prąd podczas zamykania i otwierania czy nie bd musiał szukać przyczyny pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez areik ; 27-02-2016 o 13:11
areik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2016, 15:19   #13
Aleksander Czyż
ford::amateur
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 26-07-2016
Skąd: Gliwice
Model: Focus MK2
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Elektryczne lusterka przestały działać-który bezpiecznik ?

Witam. Mam podobny problem, jedynie nie mam składanych lusterek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mianowicie - FFmk2 z 2005r, lewe lusterko (po stronie kierowcy) w momencie jak włączę regulację świateł ucieka mi w lewy górny róg. Prawego nie mogę przestawić, ponieważ lewe tylko się rusza... Jakieś pomysły co to może być? Od czego zacząć poszukiwania usterki?

Ma ktoś może schemat lewych drzwi i lusterek jak te przewody idą?
Z góry dzięki.
Aleksander Czyż jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2023, 09:46   #14
totomasza
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-05-2022
Model: Focus MK2 (lift)
Silnik: 2.0L benzyna (145 KM)
Rocznik: 2009
Postów: 46
Domyślnie Problem z automatycznym składaniem prawego lusterka

jak w tytule. Po naciśnięciu przycisku w drzwiach prawe lusterko się nie składa. Gdzie dokładnie szukać przyczyny? Z góry dziękuję
totomasza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.