Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2007, 21:26   #1
zamiarek86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2007
Skąd: Skarżysko
Postów: 16
Domyślnie Coś trudnego... Jak wytuningować Forda Granade 2.0 V6 z 1980

Witam....
Piszecie tu o tuningach często spotykanych aut to może byście się wysilili i powiedzieli mi jak bym mógł i co bym mógł zrobić z Moim Fordzikiem?? Jest to dość mało spotykana bryczka do tego że tak powiem limuzyna... Ma ktoś jakiś pomysł?? :fcp27 :fcp4

zamiarek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2007, 20:56   #2
amstaff
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 15-03-2006
Skąd: Warszawa
Model: SportKa
Silnik: 1.6 8V
Rocznik: 2004
Postów: 196
Domyślnie

Ale chodzi o osiagi czy wyglad...jeśli wygląd to jedynie typowy oldschool. Chrom na felgi szerokie nawet do przesady. Można pomyśleć nawet o matowym kolorze, sądze że wiele mógłbyś podpatrzeć od właścicieli capri-aków. Wydechy na bok itp.
amstaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2007, 22:05   #3
zamiarek86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2007
Skąd: Skarżysko
Postów: 16
Domyślnie

Wiesz u mnie nic więcej niż tuning wizualny nie jest potrzebny bo samochód mam w automacie więc sam wiesz.... :fcp27
zamiarek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2007, 00:33   #4
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

no on troche za bardzo do tuningu sie nie nadaje bo po pierwsze to limuzyna a po drugie ma juz swoje lata. wiec oprocz ladnych alu i "zadbania" nic jej nie potrzeba. jak widze podobne samochody z jakimis naklejkami itp czy spojlerami to czasami mam ochote to im nieodplatnie usunac :fcp12
pozdrawiam
maciek
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2007, 22:18   #5
thing
ford::advanced
 
Avatar thing
 
Zarejestrowany: 06-02-2006
Skąd: Kraków
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006/2007
Postów: 465
Domyślnie

niedawno słyszałem i widziałem o modzie na rdze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. całe auto w rdzy + alu i coś tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Teraz: Mondeo MK3 2.0 TDCI 2006
Kiedyś : Focus MK1 1.8 TDDI 2000
thing jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2007, 07:51   #6
zamiarek86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-01-2007
Skąd: Skarżysko
Postów: 16
Domyślnie

Nie dzięki nie skorzystam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wie ktoś może skąd bym mógł sobie wziąść ściągnąć gotowe białę tarcze pod zegary do Mojej Granady?? Bo aktualne są mało widoczne ;/
zamiarek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2007, 09:34   #7
rz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-02-2006
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał zamiarek86
Nie dzięki nie skorzystam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wie ktoś może skąd bym mógł sobie wziąść ściągnąć gotowe białę tarcze pod zegary do Mojej Granady?? Bo aktualne są mało widoczne ;/
to moze podswietlenie zmienic?
bo taka stylowa V6-tke szpecic takimi dodatkami jak biale tarcze bleee
umyj autko pozadnie, wyczysc w srodku ewentualnie dodaj jakies felgi jesli juz musisz cos dodac i to styknie. nie ma co sie bawic w plastiki, siatki i tego typu pierdoly

pzdr
rz
__________________
off
rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2007, 10:04   #8
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

no biale tarcze to jest raczej to czego sie robic nie powinno... ten samochod do tego nie pasuje. zreszta do bialych tarcz malo ktory pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie obraz sie ale to taki typowy tunning ktory mi kojarzy sie z tanim niejezdzacym golfem albo kadettem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
maciek
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.