Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-03-2022, 18:55   #7231
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Raz na miesiąc też byłoby fajnie, może coś ruszy

adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2022, 21:52   #7232
Michallodz
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 12-06-2021
Skąd: ŁODZ
Model: Ford focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Witam .Panowie jako świeżaka raczej głupio bym ja organizował taki spot , może ktoś by jednak się tego podjął np na koniec sierpnia ewentualnie wrzesień . Pozdrawiam
Michallodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2022, 13:59   #7233
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Michał napisz coś więcej, tutaj jak widzisz mały odzew jest
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2023, 19:26   #7234
oszka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Serwus,
a gdzie się wszyscy podziali? Cisza od 2022 r.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie stałam się "szczęśliwą" (póki coGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) użytkowniczką mondeo mk4 (przesiadłam się z saaba) i nie ukrywam, że mam 1000 pytań o "mondka" i z chęcią wzięłabym udział w spocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2023, 21:43   #7235
umcyk
ford::beginner
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 15-06-2015
Skąd: uć
Model: Mondeo MK4
Silnik: 275KM/427Nm T5 ��
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Hejka. Widzę że zaczyna się tutaj coś dziać miłego.
Jak praca pozwoli to chętnie się spotkam pokopać w oponę.
Może niech każdy rzuci propozycje dnia i miejsca spotkań, jak się coś pokryje to będzie można uznać, że to przeznaczenie,��
umcyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2023, 22:17   #7236
oszka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał umcyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hejka. Widzę że zaczyna się tutaj coś dziać miłego.
Jak praca pozwoli to chętnie się spotkam pokopać w oponę.
Może niech każdy rzuci propozycje dnia i miejsca spotkań, jak się coś pokryje to będzie można uznać, że to przeznaczenie,��
Cześć,
miło, że choć jedna osoba (oprócz mnie) jest zainteresowana spotem.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do dnia i miejsca dostosuję się. Oczywiście mogę wyjść z konkretną propozycją, tylko nie wiem czy "świeżakowi" wypada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. minął tydzień użytkowania mondka i już nie jestem szczęśliwą użytkowniczką, lol. Problemy z tankowaniem (wybija paliwo), po wymianie akumulatora okazało się, że ma jednak start/stop, który wkurza na maksa (muszę to dziadostwo jakoś wyłączyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), dziwnie "brzęczy" w środku przy odpalaniu klimy, zauważyłam też leciutki dymek z wydechu. No po prostu super..., aż boję się jechać do warsztatu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2023, 01:05   #7237
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,182
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Kiedyś spoty były co tydzień, fajnie było
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2023, 09:10   #7238
oszka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś spoty były co tydzień, fajnie było
Cześć Rafał, w grupie poprzedniej marki, którą użytkowałam również robiliśmy fajne spoty, a to grill, a to spływ kajakowy, w zimie np. kręgle. Bardzo miło to wspominam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uwaga, do odważnych świat należy, zatem świeżak proponuje i zaprasza na spot:

Termin: najbliższa niedziela (03.09)
Godzina: do ustalenia, proponuję 15:00
Miejsce: Łagiewniki, (wycieczkowa) parking kaloryfer, przy terenie piknikowym, a to z tego względu, że wezmę grilla i coś na ruszt, więc będzie opcja nie tylko "pokopania w oponę" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To kto przybędzie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2023, 09:48   #7239
oszka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

AKTUALIZACJA: Ponieważ nie ma chętnych na spota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., odwołuję go i ewentualnie, jeśli w przyszłości zbiorą się osoby, możemy wspólnie coś zaplanować.
Tymczasem, miłej niedzieli.

Cytat:
Napisał oszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uwaga, do odważnych świat należy, zatem świeżak proponuje i zaprasza na spot:

Termin: najbliższa niedziela (03.09)
Godzina: do ustalenia, proponuję 15:00
Miejsce: Łagiewniki, (wycieczkowa) parking kaloryfer, przy terenie piknikowym, a to z tego względu, że wezmę grilla i coś na ruszt, więc będzie opcja nie tylko "pokopania w oponę" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To kto przybędzie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2023, 14:31   #7240
umcyk
ford::beginner
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 15-06-2015
Skąd: uć
Model: Mondeo MK4
Silnik: 275KM/427Nm T5 ��
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Qrde muszą zacząć częściej tu zaglądać. Przegapiłem sprawę.
Jednak niedziela 15:00 to chyba za wcześnie (rodzinne wyjścia, powroty z działek i od rodzin)
Także zarzucam 18:00. Kaloryfer fajny, ale dodam łyżkę dziekciu i zaproponuję parking na Młynku od strony ul. Lodowej
umcyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
grill , łódz , spot


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.