Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-12-2018, 22:59   #1101
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Wink Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to słyszałeś o zmianie kabelków, w ISUDAR nie działa Converse . My mamy lepsze niż Bosion glowice radia i audio, fakt było by fajnie mieć to co Bosion oferuje ale patrząc na odbiór chociażby audio a porównywałem oba to przepaść. Może kiedyś firmy Bosion i ISUDAR zaczną razem współpracować naradzie jedną ma technologię a druga dobrych techników rozwiązujących komunikacje CAN
Nie pamiętam jakie układy były w tym Bosion, ale kojarze, że miał dodatkowy procesor DSP, co przekładało się na słyszalną poprawce dzwięku w stosunku do fabrycznego radia Sony. Teraz mam radyjko od Ownice, model C500+. Posiada te same układy co ISUDAR czyli radio TEF6686 oraz amp TDA7851 i szczerze to nie gra to źle, ale mam wrażenie ze Bosion grał lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tutaj mam porownanie w tym samym aucie i na tych samych głośnikach. Jak testuje już któryś model navi z Androidem to niestety nie ma sprzętu idealnego, jeden ma coś lepszego, ale znowu coś innego w nim działa gorzej, ale nie działa wogóle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez sesser ; 11-12-2018 o 23:02
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 12:13   #1102
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zmień wzmacniacz antenowy na ten co podalem
dzięki za wskazówkę, niestety nie wysyłają tego do Polski :/
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 17:26   #1103
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież właśnie tą głowicę masz. To jest jedna z lepszych. Po prostu zaufaj mi i zmień wzmacniacz antenowy na ten co podalem. Jeśli nie będzie działać jak należy to są dwie opcje uszkodzone radio lub ewentualnie przebicia zakłócenia elektryczne wychodzące z samochodu. Najpierw kup ten wzmacniacz. Potem zobaczymy
Pytanko czy masz podłączone jakieś inne urządzenia typu wideorejestrator, ładowarka telefonu lub jakieś światełka LED po prostu coś co nie jest orginalne lub czy nie puściłeś jakiegoś kabelka elektrycznego blisko kabla antenowego?
A jaki Ty mi wzmacniacz wysyłałeś? I nic nie jest podłączone nieoryginalnego oprócz kamery cofania, ale czasami jest coś takiego, że jak włączę ogrzewanie tylnej szyby od razu w radiu pojawiają się trzaski.
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 19:10   #1104
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jaki Ty mi wzmacniacz wysyłałeś? I nic nie jest podłączone nieoryginalnego oprócz kamery cofania, ale czasami jest coś takiego, że jak włączę ogrzewanie tylnej szyby od razu w radiu pojawiają się trzaski.
Nie wysłałem tylko podalem ogólnie na forum. Ty masz Mondeo przyznam nie za bardzo czaję ale czy ty nie masz anteny w tylnej szybie???
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Redukuje szumy i wzmacnia sygnał

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 12-12-2018 o 19:15
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 19:56   #1105
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ma antene w tylnej szybie i wejcia fakry
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 20:10   #1106
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma antene w tylnej szybie i wejcia fakry
Post 1016 do tego wzmacniacza musiał byś dokupić ta przejściówkę. Sprawdź przy szybie czy nic nie śniedzieje połączenia grzania szyby. Ten wzmacniacz wyrównuje wszystkie szumy (zaniekucenia) wytwarzane przez samochód
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 20:20   #1107
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Post 1016 do tego wzmacniacza musiał byś dokupić ta przejściówkę. Sprawdź przy szybie czy nic nie śniedzieje połączenia grzania szyby. Ten wzmacniacz wyrównuje wszystkie szumy (zaniekucenia) wytwarzane przez samochód
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A taki by się nadał? A wiecie może w którym miejscu mogą być złącza do szyby, do tej anteny, bo chętnie sprawdziłbym czy właśnie tam sie nic nie dzieje.
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2018, 20:36   #1108
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A taki by się nadał? A wiecie może w którym miejscu mogą być złącza do szyby, do tej anteny, bo chętnie sprawdziłbym czy właśnie tam sie nic nie dzieje.
Wpisz w allegro
Wzmacniacz Sygnału Anteny SAMOCHÓD ŁÓDŹ
Ten co podałeś niema redukcji szumu
A ja mam właśnie taki.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 08:21   #1109
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

znalazłem na aliexpress : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 09:09   #1110
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
znalazłem na aliexpress : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tu masz to samo
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.