Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-04-2018, 22:03   #421
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Ja się spotkałem z lampą gdzie ktoś nałożył szpachle na całej powierzchni a następnie pomalował lakierem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przysięgam że to prawda!

SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 12:59   #422
Dawid782151
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 05-04-2018
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Panowie wyśle mi ktoś model tych diod do przylutowania ? kupiłem już 3 komplety według parametrów zawsze coś nie pasuje , proszę o pomoc. Chyba ze jest ktoś kto mi je sprzeda?
Dawid782151 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2018, 19:23   #423
tomek3232
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-01-2013
Model: Passat
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a więc w fusionie po lifcie nie zmienia się pinów. Zmieniłem i klient miał problem, kierunek martwy, powiedziałem aby przestawił tak jak było i po zakodowaniu wszystko śmiga.

Mój sposób:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: ....i rzeczy które musiałem naprawiać/poprawiać:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy kodowanie do Fusiona poliftowego wygląda analogicznie jak w przedliftowym ?. Ostatnio męczyłem się bezskutecznie w fusionie poliftowym aby rozdzielić kierunek ze stopem (coś czuje że trzeba będzie wziąć miernik w dłoń Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
tomek3232 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2018, 20:24   #424
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Dawid782151 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie wyśle mi ktoś model tych diod do przylutowania ? kupiłem już 3 komplety według parametrów zawsze coś nie pasuje , proszę o pomoc. Chyba ze jest ktoś kto mi je sprzeda?
Napisz co nie pasuje i jakie kupiłeś, bo tak to każdy może sobie napisać że kupił 3 różne i nie pasuje.
Skąd wziąłeś parametry? producent samochodu nie podaje takich rzeczy.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2018, 20:00   #425
mamaciej
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-01-2018
Skąd: Łódź
Model: Fusion Platinum
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Witam wszystkich,
mam Fusiona 2017 z przerobionymi tylnymi lampami, szukam kogoś z Łodzi lub okolic, kto podjechałby, przeprogramował lampy i przerobił p.mgilene, potrzebuję do przeglądu.
mamaciej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2018, 04:02   #426
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

jak cos to ja jestem z Łodzi
Cytat:
Napisał mamaciej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich,
mam Fusiona 2017 z przerobionymi tylnymi lampami, szukam kogoś z Łodzi lub okolic, kto podjechałby, przeprogramował lampy i przerobił p.mgilene, potrzebuję do przeglądu.
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2018, 12:02   #427
Dawid782151
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 05-04-2018
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Diody już załatwiłem , miałem modele Osram raz z zła biegunowością i raz z zła barwa a dokładnie długością fali prawie 600. Zakupiłem diody firmy CREE LEDP4-CLM4B-AKW-CREE.
Proszę o ukierunkowanie lub odpowiedz jak rozdzielić duł lampy od góry by nie świeciło wszystko razem. Proszę choć sugestie
Dawid782151 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2018, 16:32   #428
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Dawid782151 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CREE LEDP4-CLM4B-AKW-CREE
One są słabe i zbyt pomarańczowe. Te dane podane na stronie Maritexu to zakres od-do.
Potrzebujesz diody powyżej 4000mcd i z kolorem do 580nm. Niestety raczej ich nie kupisz na sztuki. Ja zamawiam w całych rolkach po 2000 z Mousera.
Natomiast rozłączenie płytki to modyfikacja elektroniki. Nie da się tak po prostu rozłączyć, wyciągając jeden element.
Czy czasem kolega nie jest z konkurencyjnej firmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo nawet imie się zgadza

Ostatnio edytowane przez SrebnaStrzała ; 26-04-2018 o 16:39
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2018, 22:37   #429
Dawid782151
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 05-04-2018
Skąd: Poznań
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Nie nie nie jestem z konkurencyjnej firmy , robię to w swoim komplecie a grzebie bo brat tez szuka fusiona i chiałem to rozgrysc .Mozę sprzedasz mi takie diody gdyż nigdzie nie mogłem lub znaleźć takich jak w Twoich danych albo była mniejsza moc albo nie ta barwa. Może podaj oznaczanie . Dobra a po tej modyfikacji elektroniki to trzeba jechać na programowanie tylnych lamp czy podłączenie i jedzie z koksem ? i pytanie czy jak złoże europejskie lampy do fusion to będzie igła czy trzeba coś kombiniwac?
Dawid782151 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2018, 23:19   #430
Danio's
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 201X
Postów: 480
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Dawid782151 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trzeba jechać na programowanie
Musisz zrobić konfigurację czy to przerobionej czy EU, bez tego będzie świeciła jak wcześniej tylko zamiast czerwonego pobłyska na pomarańczowo razem że stopem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeżeli kupujesz z Mousera to przy zamówieniu poniżej 200zł płacisz 80zł za wysyłkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. SrebrnaStrzała z ciekawości po ile masz te LEDy?

Ostatnio edytowane przez Danio's ; 27-04-2018 o 05:29
Danio's jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , przeciwmgielne



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.