Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-02-2019, 09:31   #711
shvaboo
FCP member
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Niestety nie posiadam kamery cofania.

shvaboo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 12:13   #712
korlis
ford::beginner
 
Avatar korlis
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 28-06-2016
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Model: Focus MK 4 FL
Silnik: 1.0 EcoBoost 2nd gen
Rocznik: 2022
Postów: 10
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cześć, czy jest ktoś w posiadaniu pliku F8 i mógł by go udostępnić? Straciłem cierpliwość do serwerów forda cały czas otrzymuję komunikat by skontaktować się z najbliższym dealerem celem zaktualizowania najnowszej wersji map...
korlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2019, 20:31   #713
jaaro694
ford::beginner
 
Avatar jaaro694
 
Imię: YaRo
Zarejestrowany: 18-02-2014
Model: Ford S-Max Vignale
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 18
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Witam ja mam pliki z aktualizacją mapy f8 zajmuje prawie 24 GB dużo madakra��jestem właśnie po aktualizacji wszystko przebiegło super tylko strasznie długoponsd godzinę to zajęło pierwsza część prawie 40 minut i druga po uruchomieniu też ale mapa dużo lepsza niż ta starsza mapy aktualne wkoncu haha�� jak ktoś potrzebujesz pomocy lub pliki dodam że mam Forda S Max 2017 Vignale pisać na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jaaro694 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2019, 07:40   #714
kiedos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-09-2017
Model: Focus MKIII
Silnik: 1600
Rocznik: 2017
Postów: 3
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Jeżeli nie mam nawigacji to opłaca mi się instalowac nowe oprogramowanie sync3?
SYNC3 Consumer Assembly Upgrade - Release 3.0.13 - Only for NonNav/EU assemblies.
takie mi ze strony forda ściągnął. Nigdzie nie mogę znaleźć czy coś zmienia.
Czy jest możliwość że coś pójdzie nie tak? Mam sformatowany na exfat pendrive. Na niego rozpakowałem pliki. Tylko się trochę boję że coś się zepsujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wolałbym przez wifi ale to w ogóle nie idzie prawie. Więc zostaje pendrive
kiedos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2019, 09:41   #715
fancomp
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-02-2010
Skąd: Toruń
Model: S-Max
Silnik: 2.0 EB (240KM)
Rocznik: 2017
Postów: 114
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał kiedos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli nie mam nawigacji to opłaca mi się instalowac nowe oprogramowanie sync3?
SYNC3 Consumer Assembly Upgrade - Release 3.0.13 - Only for NonNav/EU assemblies.
takie mi ze strony forda ściągnął. Nigdzie nie mogę znaleźć czy coś zmienia.
Czy jest możliwość że coś pójdzie nie tak? Mam sformatowany na exfat pendrive. Na niego rozpakowałem pliki. Tylko się trochę boję że coś się zepsujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wolałbym przez wifi ale to w ogóle nie idzie prawie. Więc zostaje pendrive
Ja w swoim S-Maxsie świadomie zamawiałem system bez nawigacji, bo korzystam "namiętnie" z Android Auto. Aktualizowałem SYNC3 do najnowszej wersji bo zależało mi poprawności działania AA. Aktualizowałem 3 miesiące temu do najnowszej wersji i ... raczej nic nie popsuło ... no może jedno, czasem nie uruchomi się prawidłowo przednia kamera parkowania (czujniki działają). Aktualizacja przebiegła prawidłowo, oczywiście trwało to około 30 min.
fancomp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2019, 10:05   #716
kiedos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-09-2017
Model: Focus MKIII
Silnik: 1600
Rocznik: 2017
Postów: 3
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Ja podobnie. Waze wymiata. Aktualizacja poszła bez problemow w 20minut. Potem wyłączony samochód bez pendrive'a i jest nowa wersja. Choć nie widać roznic. Ktoś widział gdzieś changelog.
kiedos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2019, 09:24   #717
fancomp
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-02-2010
Skąd: Toruń
Model: S-Max
Silnik: 2.0 EB (240KM)
Rocznik: 2017
Postów: 114
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

U mnie wyłączenie silnika nastąpiło po godzinie od wgrania aktualizacji, jechałem akurat dłuższą trasę. I jakie było moje zaskoczenie, jak już po restarcie i wejściu do menu konfiguracji zobaczyłem to :

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

No "czad" ta aktualizacja, normalnie hybrydę S-Maxa Ford mi sprezentował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Inni producenci to są daleko z tyłu .. pomyślałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. No ale po wyłączeniu i włączeniu ponownie ... już hybrydy nie miałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
fancomp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 16:08   #718
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

REKLAMA

Mam tak jak Ty po zmianie Sync 2 na Sync 3, ostatnią datę sprawdzenia aktualizacji mam na sierpień 2018. Udało Ci się rozwiązać ten problem?

Ostatnio edytowane przez SRS ; 20-03-2019 o 17:52
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2019, 07:53   #719
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,822
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Na razie nie. Na razie muszę w ogóle zmienić antenę, bo jeżdżę często z zawieszonym Sync, bez możliwości sterowania czymkolwiek aż do momentu wyłączenia i kilkukrotnego zamknięcia auta aż Sync się odwiesi i wyłączy, żeby nie zostawiać go włączonego na noc.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2019, 19:12   #720
darnag
ford::beginner
 
Avatar darnag
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 AWD
Silnik: 2 TDCI 180 KM Powershift
Rocznik: 2017
Postów: 41
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

No niestety panowie tak jak przewidywałem Ford odpowiedział ogólnie że nie może pomóc i że mam się zgłosić do serwisu ja dalej nie mogę wgrać tego małego pliku zgłaszam I ten sam problem Czy może ktoś z panów go już rozwiązał Proszę o info
darnag jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.