Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-07-2021, 15:12   #5511
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Ja tego też nie rozumiem. Inne marki tak jak kia (na rynku europejskim) nie ma z tym problemu. Można samemu ryglowanie wł/wył. Ford ma inną politykę. Pozostaje nam tylko samemu po ruszenia wcisnąć guzik z kłódką
A przy wypadku straż sobie poradzi

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2021, 12:43   #5512
Piotrekson96
ford::average
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 04-12-2016
Skąd: Konin
Model: Mondeo MK5 TITANIUM, Focus MK4 VIGNALE, Fiesta MK7 TITANIUM
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM A8, 1.5 EcoBlue 120 KM A8, 1.6 TDCi 90 KM
Rocznik: 2021, 2020, 2009
Postów: 59
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał djpool Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
nowe rzeczy odblokowane dzięki koledze mayek.
Standardowo
TMPS
autoryglowanie
automatyczne odryglowanie
historia spalania
prędkościomierz
Coś nowego u mnie w Mondeo w Convers wyświetlał się tylko kompas ( radio z mały wyświetlaczem tym prawie 5 cali) Udało się włączyć obsługę radia, CD, oraz MEDIA tu niestety widzi USB ale nie widzi katalogów.
Włączona opcja telefonu pokazała się na Convers ale bez dodatkowych opcji wyboru, dlatego postanowiliśmy ja wyłączyć.
Kolejne nowość to składane lusterka obecnie składają się po zamknięciu a rozłożą tylko i wyłącznie jeśli włączymy zapłon, dla mnie opcja super bo jak ktoś zamyka i otwiera drzwi to lusterka szaleją. Teraz wsiadam odpalam auto lusterka się otwierają.

Zdjęcia ma zrobione mayek zapewne je wrzuci.

jeszcze raz dzięki
Jak kolego zrobiłeś rozkładanie lusterek po zapłonie? Bo ja wczoraj sobie to zmodowałem według tego schematu ze strony: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i niestety lusterka mi też się rozkładają po zamknięciu drzwi kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piotrekson96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2021, 18:46   #5513
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 167
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Piotrekson96 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i niestety lusterka mi też się rozkładają po zamknięciu drzwi kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez zmienilem strategie i tez mam tak jak Ty. Z tego co wyczytalem zalezy to od softu jaki masz zaladowany w module drzwi. Moze byc otwieranie po zaplonie, albo po zamknieciu drzwi. Oczywiscie jak wlaczysz zaplon przy otwartych drzwiach tez sie lusterka rozloza.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2021, 11:36   #5514
zuli007
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 25-05-2021
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo V
Silnik: 2.0 TDCi 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Panowie która opcja w forscanie odpowiada za automatyczne otwarcie zamków po wyłączeniu silnika? Zamyka się pięknie po osiągnięciu ok 30 kmh, ale chciałbym ustawić również automatyczne otwieranie (bardziej żona która z reguły wychodzi szybciej z auta i z mizernym skutkiem próbuje otwierać tylne drzwi). Przekopałem temat i znalazłem tylko info, że jest taka możliwość.
zuli007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2021, 14:24   #5515
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 167
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Czy można tak ustawić zamykanie auta, żeby podczas "normalnego" zamykania drzwi z pilota automatycznie domykały się także szyby?
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2021, 14:26   #5516
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał benykuleczka1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...podczas "normalnego" zamykania drzwi z pilota automatycznie domykały się także szyby?
W Fordzie nie można. Nie wiem który już raz piszę ten tekst...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2021, 22:58   #5517
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem który już raz piszę ten tekst...
Tadeusz, już nawet ja nie mam śmiałości napisać przeczytaj temat przy tej ilosciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2021, 21:13   #5518
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 167
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Ja w temacie pochylania lusterek podczas cofania. Z tego co do tej pory wyczytałem nie ma pochylania lusterek jak nie ma foteli w prądzie i klawiszy pamięci na drzwiach kierowcy. Ponieważ tego nie mam nie pochylaja mi się lusterka. W etis także jest info, ze nie mam pochylania. Dziś przeglądałem auta i po vin ich opcje w etis. No i zdziwiło mnie, bo są auta ktore nie maja ani foteli w prądzie ani klawiszy pamięci a wg etis maja pochylanie lusterek. I nie jest to pojedynczy przypadek. Auta sa zarówno z rynku pl nowe modele 2020-21 jak i np d. Może ktoś ma taki model?
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2021, 21:26   #5519
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Etis to system który ma dużo bzdur ,a tak nawiasem to w Mondeo mk5 pochyla się tylko jedno wybrane lusterko,a nie obydwa.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2021, 21:31   #5520
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 167
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Etis to system który ma dużo bzdur ,a tak nawiasem to w Mondeo mk5 pochyla się tylko jedno wybrane lusterko,a nie obydwa.
No właśnie tez czytalem, ze niekoniecznie etis zawsze mówi prawdę, dlatego dopytuje. Tak wiem pochyla się jedno wybrane wcześniej przyciskiem.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.