Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-02-2009, 04:37   #11
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Bardzo bym prosił aby kolega grzesko8, zapoznał się z regulaminem,najwidoczniej zapomniał o nim

Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2009, 08:55   #12
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

eeeej zaraz zaraz...pisze cały czas na temat...to wy zbaczacie z tropu swoimi wypowiedziami...jest temat to odpowiadam...i jeszcze ja jestem winny temu wszystkiemu ;/ moderator napisz to innym uczestnikom forum bo ja zachowuje się kulturalnie za to inni widzę że chcą się kłócić ;/ po za tym...chyba miesiąc nie było mnie na forum ostatnio..a jak tylko weszłam od razu beka :fcp6 może nie jestem tutaj wam pomocny w wielu sprawach ,przede wszystkim staram się coś od was dowiedzieć niżeli odwrotnie...i wypraszam sobie że pisze nie na temat ,porostu odpisuje na ostatni post z danego tematu..a że on jest nie na temat to już nie moja wina;/ pozdr :fcp11 :fcp11 :fcp11


a i przepraszam za tego posta moderatorów jak i administratorów forum a przede wszystkim Dr Oktana :

"ojjjjjjjj ale Cię razili co Ty nauczyciel czy z policji...sprawdzasz wszystkie napisane posty pod kontem ortografii,chłopie co żeś wygrał konkurs ortograficzny raz wżyciu że będziesz mi tu wypominał raz że odpisuje na temat posta a dwa że czasami mi się popełni byka w jednym wyrazie...daj sobie siana doktorku :fcp23 :fcp24 :fcp24 :fcp24 "


Po prostu mnie oburzyłeś swoim postem na temat ortografii i tyle...pozdr
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2009, 16:14   #13
vater
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Wałbrzych
Postów: 8
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Mar 78 popatrz co napisałeś.
Kod:
"Nikogo nie urażając temat uważam za GŁUPI i nic nie wnoszący - takie pisanie, żeby coś napisać... "
Uważasz gościa za głupca, bo wg. Ciebie temat "GŁUPI". Mnie ten temat akurat bardziej by interesował niż marszcząca się skórka na Twoim mieszku i wydaje mi się że nie Ty tu decydujesz co jest głupie a co nie. Nie rozumiem dlaczego akurat Ty masz zabraniać pisać o jednym, a pozwalać na inne tematy. Palemka odbija ?

Kod:
"dr_Oktan - jak zwykle krótko i treściwie  , są tu pewni user'zy, którzy mają TAK WIELE do napisania, że MUSZĄ wypowiedzieć się w KAŻDYM temacie - nieważne, że nie na temat, grunt to DUŻO pisać o niczym..."
No to przelicz swoje posty i moje i zobaczysz kto te posty o niczym sobie nabija.
EOT
vater jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2009, 16:55   #14
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Koledzy to co tu tworzymy nijak nie można połączyc z tematem -100% bez ...
:fcp11
Jak wpadnie tu mod to dostaniemy wszyscy po łapkach , a temat zostanie zamknięty i tyle wyjdzie z naszych "uprzejmości" :fcp4
Nie wiem , może lepiej wysłać sobie? PW byle grzeczne, ja tak zrobiłem i myslę że nie będzie wojenki.

Post do usunięcia.
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2009, 17:10   #15
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Cytat:
Napisał dr_Oktan
Koledzy to co tu tworzymy nijak nie można połączyc z tematem -100% bez ...
:fcp11
Jak wpadnie tu mod to dostaniemy wszyscy po łapkach , a temat zostanie zamknięty i tyle wyjdzie z naszych "uprzejmości" :fcp4
Nie wiem , może lepiej wysłać sobie? PW byle grzeczne, ja tak zrobiłem i myslę że nie będzie wojenki.

Post do usunięcia.
Wiesz co? Znowu masz rację... Miałem już nawet coś napisane, ale postanowiłem jednak NIE KARMIĆ TROLLA i skasowałem.
BTW przy takich tematach, to Forum osiągnie niedługo jakość forum Onetu... :563:

POST DO SKASOWANIA
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2009, 20:07   #16
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

ja chciałem tylko dodać że dzisiaj nie moglem uruchomić samochodu na parkingu...powód: padł akumulator :fcp3 :fcp2 nie żebym się cieszył :fcp25
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2009, 01:02   #17
Robert Strzelec
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-07-2005
Skąd: Łódź
Model: Ford Fusion/ teraz Skoda octavia
Silnik: 1,4 benzyna/ 1,4 TSI
Rocznik: 2004/2009
Postów: 47
Wink Odp: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Panowie
Na razie na temat bezawaryjnosci sa tylko dwa posty - reszta to wypociny Panów na tematy ortografii i ogólnych pieniactw. Nie to forum Panowie.
Co do bezawaryjnosci - przez 4 lata uzytkowania - Malowane czworo drzwi i klapa, wymiana pompy wodnej , trzeszczacy kokpit ( ASO wymiekło ) i to na razie tyle !!!!
Pozdrawiam
Robert Strzelec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2009, 12:19   #18
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie Odp: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Zauważ, że nowi ludzie wchodzą na forum zwykle z problemem "Witam ..i zepsuło mi się..."I forum to taka suma nieszczęść technicznych samochodów, nikt nie napisze Witam mój fusion jest niezniszczalny ...hej" Zeby nie było miałem też poważne kłopoty: spalona żarowka od stopu, a za 2 tygodnie druga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I takich tylko usterek życzę wszystkim.
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2009, 12:57   #19
Fjuzek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2007
Skąd: Gdynia
Model: Był Fusion 1.4 TDCI 2004r.
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 61
Domyślnie Odp: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

5. letnie auto i żadnych usterek. Raz zapaliła się kontrolka niedomkniętych drzwi ale spray do przeczyszczania styków załatwił sprawę.
Najbardziej zaskakuje mnie żywotność akumulatora, który w największych mrozach kręci rozrusznikiem i odpala od razu autko. Nie uwaliło go nawet to, że kiedyś z mojej winy rozładowałem go do zera.
Przebieg 102000 km.

Ostatnio edytowane przez Fjuzek ; 26-02-2009 o 13:03
Fjuzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2009, 17:17   #20
waski1979
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Poznań
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Witam serdecznie mam 5latka 1,4 TDCi i jestem zadowolony kupiłem go jako używany z salonu w zeszłym roku. Na razie wymieniłem żarówkę stopu i H4 lecz dla siebie tez 2 w środku tzn. oświetlenie wnętrza przód na LED (zimna biel) a tył LED (niebieski) do tego postojówki (białe)(W5W/T10 HP - HYPER POWER 180 stopni oraz podświetlenie tablicy rej. też LED(biały) efekt super.Koszty ok 60zł.I też beznadziejne radio kasetowe forda.Na DVD z 7 calowym monitorem a także fordowskie głośniki na lepszej klasy firmy HERTZ i teraz aż chce się jeździć w trasy.Mam nadzieje że nic nie nawali bo auto jest super!!!
waski1979 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.