Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-03-2024, 18:15   #1
DenyFunny24
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 30-01-2024
Skąd: Zakopane
Model: Escape 4
Silnik: 1499
Rocznik: 2021
Postów: 3
Domyślnie wyłącza większość systemów

Witam. Złożyłem swojego escape po naprawie i zaczęły się dziać dziwne rzeczy, chodzi o błędy które wyrzuca. Zacznę od tego że z nowych rzeczy wleciała nowa (używana) lampa i zderzak z wiązka która zamieniałem już na starą ponieważ myślałem że ona robi problem. Po odpaleniu silnika wchodzą informacje o wyłączanych różnych systemach również wtedy przestaje działać wymieniona lampa przednia, nawiew powietrza pasażera, odłącza napędy po których pojawia się błąd w komputerze skanującym i nie da się usunąć go ponieważ niema połączenia z napędami, przednie wycieraczki i raz się włączają tylne światła stop a raz jest normalnie. Po jakimś czasie pracy silnika wychodzi kolejna informacja Charging system service now. Ładowanie różnie raz koło 13V raz koło 14V. Wszystko zależne jest od jakiś dziwnie nie wyjaśnionych okoliczności bo zdarzają się często chwilę gdzie w samochodzie wszystko co wcześniej nie działało, działa i funkcjonuje przez jakiś czas tylko wyświetla się komunikat Charging.system service now. Dzisiaj wchodząc do samochodu nie chciał odpalić włączał się tylko zaplon. Po wyciągnięciu kostki dolnej BCM i wsadzeniu ponownie odpalił. Jeżeli ma ktoś jakieś ciekawe pomysły lub przerabiał ktoś podobny temat proszę o radę z góry dziękuję.dodam tylko że samochód to Ford Escape 1.5 2021

DenyFunny24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2024, 18:20   #2
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie Odp: Ford Escape wyłącza większość systemów

Witam

Przypomina mi to opis mechanika na youtube - walczył z problemem kilka dni,
bo zakłócenia były na szynie CAN => "prucie" wiązek i ich naprawa

pozdrawiam
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2024, 18:33   #3
DenyFunny24
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 30-01-2024
Skąd: Zakopane
Model: Escape 4
Silnik: 1499
Rocznik: 2021
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford Escape wyłącza większość systemów

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Przypomina mi to opis mechanika na youtube - walczył z problemem kilka dni,
bo zakłócenia były na szynie CAN => "prucie" wiązek i ich naprawa

pozdrawiam
Chodzi o to że u mnie nie był tak uderzony żeby byly gdzieś przetarte wiązki. Skąd wiesz o takiej.naprawie masz może link?
DenyFunny24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.