Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-11-2018, 21:40   #1
mat3
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 16-10-2014
Skąd: Trójmiasto
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 34
Domyślnie Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF

Witam. Poszukuje warsztatu na terenie 3mieasta i okolic, ktory dolalby ON do zbiorniczka plynu dpf i wykasowal komunikat "silnik usterka" z komputera. Kogo polecicie?

mat3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2018, 21:59   #2
majtol88
ford::advanced
 
Avatar majtol88
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-03-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 246
Domyślnie Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF

Wnioskując po twoich wcześniejszych tematach rozumiem ze DPFa nie masz. Miałem identyczna sytuacje, wiec już tłumacze.

Pod tylna kanapa jest wtyczka od zbiorniczka DPF, musisz ja odpiąć. Usterka silnika wyłączy się, ale mozliwe ze zapali się check engine. Jeśli zapali się chec engine musisz jechać na poprawkę. Poprzedni właściciel usuwał filtr w MRMOTORSPORT w Gdańsku wiec do nich się zwróciłem. Usunęli problem w 30min i jest spokój. Ile kasują to nie wiem bo zrobili za darmo mimo ze było po gwarancji na usługę. Wcześniej pytałem w SOFT-CAR CHIPTUNING, tam tez zdiagnozował ze brakuje płynu i usunął błąd.
Pieniędzy za to nie chciał. Za poprawę softu ( błąd po usunięciu wracał ), chciał 300-400zl. Samochód trzeba było zostawić na cały dzień bo by zrobił w międzyczasie, do tego psioczył na Forda. Teksty typu: dziwne ze tylko check engine się pali, przecież to Ford, jest już na wykończeniu (samochód miał ponad 260tys przebiegu). Także średnio polecam. Zadzwoń na Karczemki do MRMOTORSPORT i spytaj jak to wyglada, wiedza jak to zrobić, tylko kwestia ceny.

Ostatnio edytowane przez majtol88 ; 08-11-2018 o 22:02
majtol88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2018, 23:26   #3
orzel_man
ford::advanced
 
Avatar orzel_man
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-01-2016
Skąd: Północna Polska
Model: E61 Bandziora
Silnik: M57N biturbo +++virus ;)
Rocznik: 2005
Postów: 477
Domyślnie Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF

Ostatnio sie trochę interesuje tematem. Wiem ze tune-up uzdrawia auta z dpf. Może tez coś pomogą. Ale nie powiem na 100%
orzel_man jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2018, 16:51   #4
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF

TuneFORCE w Żukczynie - ogarnięte wzorowo i szybko.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2018, 08:42   #5
mat3
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 16-10-2014
Skąd: Trójmiasto
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 34
Domyślnie Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF

Cytat:
Napisał majtol88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wnioskując po twoich wcześniejszych tematach rozumiem ze DPFa nie masz. Miałem identyczna sytuacje, wiec już tłumacze.

Pod tylna kanapa jest wtyczka od zbiorniczka DPF, musisz ja odpiąć. Usterka silnika wyłączy się, ale mozliwe ze zapali się check engine. Jeśli zapali się chec engine musisz jechać na poprawkę. Poprzedni właściciel usuwał filtr w MRMOTORSPORT w Gdańsku wiec do nich się zwróciłem. Usunęli problem w 30min i jest spokój. Ile kasują to nie wiem bo zrobili za darmo mimo ze było po gwarancji na usługę. Wcześniej pytałem w SOFT-CAR CHIPTUNING, tam tez zdiagnozował ze brakuje płynu i usunął błąd.
Pieniędzy za to nie chciał. Za poprawę softu ( błąd po usunięciu wracał ), chciał 300-400zl. Samochód trzeba było zostawić na cały dzień bo by zrobił w międzyczasie, do tego psioczył na Forda. Teksty typu: dziwne ze tylko check engine się pali, przecież to Ford, jest już na wykończeniu (samochód miał ponad 260tys przebiegu). Także średnio polecam. Zadzwoń na Karczemki do MRMOTORSPORT i spytaj jak to wyglada, wiedza jak to zrobić, tylko kwestia ceny.
Wpialem wtyczke i usterka sie wylaczyla, check engine sie nie zapalil. Czy ta wtyczka moze pozostac caly czas wypieta??
mat3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2018, 08:45   #6
majtol88
ford::advanced
 
Avatar majtol88
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-03-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 246
Domyślnie Odp: Dobry warszat w 3miescie ogarniajacy DPF

Jeśli nie masz już DPFa to może byc odpiera. U mnie tak właśnie jest. Jeżdżę z wypięta od roku.
majtol88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.