Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-11-2018, 21:02   #11
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,151
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Wiem że to trochę wiejskie rozwiązanie, ale co o tym tak na prawdę sądzicie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 12:36   #12
adam127777
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-04-2010
Model: Mondeo MK5 STL / Kuguar STL
Silnik: EcoBiust R7 3.0 365 KM ;)
Rocznik: 2017 / 2021
Postów: 248
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Czarny mi się bardziej podoba niż ten srebrny grill, w ST Line nie trzeba lakierować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., choć ta obwódka paszczy jest srebrna nie wiedzieć czemu.
adam127777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 13:32   #13
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,151
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

No właśnie czarny w połysku też mi się widzi, bo srebrny już mi się opatrzył. Chyba spróbuję dziabnąć to plasti jak mi sie nawinie pod rękę. Wymiana grilla nie wchodzi w grę bo sporo kosztuje i trzeba demontować zderzak. Jak zmieniać to wszystko pod ST , a nie po łebkach bo wyjdzie Frankenstein .
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 18:02   #14
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie czarny w połysku, nie po łebkach bo wyjdzie Frankenstein .
Tylko nie zapomnij o dolnym i tych ringach przy przeciwmgielnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 18:25   #15
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,151
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Cytat:
Napisał kmop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko nie zapomnij o dolnym i tych ringach przy przeciwmgielnych
Jak zacznę sprayować to i szyba na czarno będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chcę tylko spróbować o ile nie odwidzi mi się za kilka dni. Na ST to zmieniać nie będę, bo za dożo roboty i kasy. Ramki wokół szyb, relingi, progi . Chyba że tego ze zdjęcia spotkam sam na sam w zaciemnionym miejscu na parkingu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 19:42   #16
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak zacznę sprayować to i szyba na czarno będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chcę tylko spróbować o ile nie odwidzi mi się za kilka dni. Na ST to zmieniać nie będę, bo za dożo roboty i kasy. Ramki wokół szyb, relingi, progi . Chyba że tego ze zdjęcia spotkam sam na sam w zaciemnionym miejscu na parkingu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A bo ty masz też ramki i relingi chromGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może lepiej zrobić to tak jak mam ja czarną foliąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jak by co zawsze można zdjąć.
kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 19:43   #17
adam127777
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-04-2010
Model: Mondeo MK5 STL / Kuguar STL
Silnik: EcoBiust R7 3.0 365 KM ;)
Rocznik: 2017 / 2021
Postów: 248
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

fajny taki 'czarnuch' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cały bez tych srebrnych wstawek.

Bump:
Cytat:
Napisał kmop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A bo ty masz też ramki i relingi chromGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może lepiej zrobić to tak jak mam ja czarną foliąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jak by co zawsze można zdjąć.
czyli to folia a nie malowane ?? kurczę musze pomyśleć.
adam127777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 19:49   #18
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,151
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Cytat:
Napisał kmop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może lepiej zrobić to tak jak mam ja czarną folią, jak by co zawsze można zdjąć.
Na początek pobawię się plasti dip . Jak źle wyjdzie, albo głupio będzie wyglądać to zerwanie też nie problem. Koszt niewielki i tylko trochę pracy .
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 22:02   #19
kmop
ford::average
 
Avatar kmop
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-01-2018
Model: Mondeo MK5 ST-line
Silnik: diesel/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 107
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na początek pobawię się plasti dip .
Kolego dowiedz sie wcześniej jakie są koszty zrobienia foilą. Mniej zabawy dla ciebie i jak by co też możesz zerwać. Ja zapłaciłem 50euro.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał adam127777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fajny taki 'czarnuch' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cały bez tych srebrnych wstawek.

Bump:

czyli to folia a nie malowane ?? kurczę musze pomyśleć.
Hej, jedyny chrom jaki zostawiłem to te ozdobne nakładki przy wydechach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kmop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2018, 22:51   #20
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,151
Domyślnie Odp: Tuning wizualny

Cytat:
Napisał kmop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego dowiedz sie wcześniej jakie są koszty zrobienia foilą.
Tylko, że chwilę po zrobieniu może się nie spodobać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W moim/naszym pierdziszewie to nawet nikt folii na szyby dobrze nie kładzie.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.