Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2018, 15:04   #901
WoojO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-03-2015
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2015
Postów: 464
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podzielisz się opiniami po boxie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz zapchaną skrzynkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

WoojO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2018, 19:31   #902
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał jacusslavus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Natknąłem się w sieci na taki wykres, z silnika 1.5 EB 150 KM z serii, i nie chce mi się wierzyć.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Shamowałem trylion tych 1.5EB i jeszcze nigdy takiego mocnego nie miałem
150ki wychodzą w okolicy 160KM, widocznie tutaj auto było po zmianie softu na 182KM
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2018, 19:47   #903
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Shamowałem trylion
więcej niż FORD wyprodukował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .....
ale wiadomo o co chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 06:36   #904
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Heko skądś ten wykres znam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Odczucia, przez te kilka ciężkich dni (ze względu na śniegi i mrozy) czuć różnicę, szczególnie pomiędzy 3-4 tysiące kiedy dostaje jakby 2 kopa od turbiny i ciągnie ładnie do 6tyś (a wcześniej w tym zakresie odchodziła mu już ochota by ciągnąć). Poniżej 3 tyś ciągnie lepiej ale nie jest to jakaś kosmiczna różnica.
Na niskich obrotach widzę poprawę kultury przy starcie auta. Jak wcześniej czasem przy starcie zdarzyło się że tak go lekko przydławiło (szarpnęło), to teraz ten efekt nie występuje.
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 07:59   #905
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podzielisz się opiniami po boxie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz zapchaną skrzynkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Boxa założyłem niedawno, nie chciałem kaleczyć rąk na mrozie. Po pierwsze, co ważne: łatwość montażu i ew demontażu, przez serwisem. Na razie jeżdżę po mieście. Odczucia: Dwójka lepiej ciągnie, jakby woz był lżejszy, fajniej się wyprzedza na tym biegu. Sa to odczucia po nagrzaniu silnika. Aha, żadna kontrolka się nie pali na czerwono, czego się bałem. No i jeżdżę na 95 okt.
Odczucia z obwodnicy opisze póżniej.
Pytanko do Heko natury technicznej, może naiwne. Co by było gdybym odłączył boxa i dalej nie załączyłbym, nie zamknął obiegu, fabrycznymi przewodami?
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 08:25   #906
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał jacusslavus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanko do Heko natury technicznej, może naiwne. Co by było gdybym odłączył boxa i dalej nie załączyłbym, nie zamknął obiegu, fabrycznymi przewodami?
nie bedzie jeździł
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 10:50   #907
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie bedzie jeździł
Dzieki, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2018, 19:50   #908
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
więcej niż FORD wyprodukował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .....
ale wiadomo o co chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 19:29   #909
Uzny84
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 28-01-2017
Skąd: Opatów
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 10
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Ja jeżdżę na Boxie od miesiąca. Zamówiłem u Heko kurierem, założyłem i jestem bardzo zadowolony. w moim odczuciu największa różnica jest od 3 biegu w górę, 1 i 2 jest lepiej ale bez fajerwerków. Autko płynniej przyspiesza a powyżej 5 tyś jakby jeszcze kelejnego kopa dawało. Spalanie pozostało bez zmian 7.5 do 7.8 l. W pierwszym tygodniu jak się nie mogłem nacieszyć to ponad 10 była Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uzny84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2018, 09:38   #910
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Ja mam boxa od tygodnia, osiągi się zgadzają choć na 2 biegu czuje różnicę jak to ciągnie do przodu teraz. Około 5 tyś jakby strzał dodatkowy mocy.
Spalanie również bez zauważalnych zmian tylko że w zakresie 10-12 litrów.
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.