Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-05-2020, 21:03   #81
kacza1982
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 17-02-2019
Skąd: Wodzisław Śląski
Model: Ford S-Max flexi
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 103
Domyślnie Odp: Jak zdemontowac poszycie drzwi? - szukam instrukcji.

Patrzyłem już po zdjęciach w sieci i wygląda na to, że lepiej będzie podważyć od góry (od strony regulacji lusterek), przynajmniej tak mi się wydaje. Znalazłem też filmik z naprawą niedziałających szyb i tam właśnie ma wyciągnięty przełącznik bez zdejmowania boczka, ale niestety brak momentu demontażu. Jutro jadę na zakupy, więc pójdę w ogóle do auta to spróbuję wyszarpać i zabrać do domu, może się uda rozebrać i poczyścić styki

Dzięki za podpowiedzi

mały aktual - aby, nie bić postów:

Panel bez problemu można zdjąć, wystarczy podważyć od strony regulacji lusterek (ja używam starej karty bankomatowej), lekko szarpnąć i zaczepy po bokach puszczają.

Co do uszkodzeń - pękło mocowanie samego przycisku (plastiku, który widać), podejrzewam, że kropelką naprawa będzie na chwilę, chyba, że spróbuję to podgrzać lutownicą... tylko czy to ma sens, jak za 22 zł (najtańsza opcja) na znanym portalu można kupić z wysyłką cały panel z wersji 2xelektryka (to mi wystarczy, bo potrzebuję tylko samą nakładkę)


Ostatnio edytowane przez kacza1982 ; 30-05-2020 o 21:11
kacza1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
s-max



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.