Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-01-2023, 22:03   #2761
genap
ford::amateur
 
Imię: gena
Zarejestrowany: 26-01-2023
Skąd: ukraine
Model: nissan
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał SnejX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie ten sam problem. Nie mogę się zalogować, żaden restart/reset nie pomógł.
Ktoś już wie o co z tym chodzi?

Update
zrobiłem jeszcze raz reset do fabrycznych - nie pomogło.
Ręcznie wgrałem nowe wersje Google Play Store i Google Play Services- tez nie pomogło.

Update 08.06.2021
Dostałem od sprzedawcy nowe wersje OS i MCU, wgrałem i pomogło. Moje radio było i jest z Android 10.

Wersje przed instalacją:
OS Version: KC1C0121-036-1.0.4.3.1-IVT-20191212
MCU Version: STM8-20190919-1-KC2-64

Wersje po instalacji
OS Version: KC1C0107-O01-1.0.4.9.1-IVT-20201209
MCU Version: STM8-20200728-1-KC1-66

Jeśli ktoś chciałby spróbować na moich plikach to oczywiście, że się podzielę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam dokładnie ten sam problem, przywracanie ustawień, reset MCU, instalowanie z usb Google services i najnowszej aplikacji Google. Nic nie pomaga please firmware.

Bump: Mam dokładnie ten sam problem, przywracanie ustawień, reset MCU, instalowanie z usb Google services i najnowszej aplikacji Google. Nic nie pomaga please firmware

genap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2023, 21:07   #2762
slawo1991
ford::amateur
 
Imię: Sławomir
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Jarosław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam, Panowie a stosując takie radio wszystko bedzie grało czy to zła inwestycja? Instalował ktos takie?

1*150,86 zł 44%OFF | 9.0 〞For Ford S Max S-MAX 2006-2015 samochodowy multimedialny odtwarzacz wideo radiowa nawigacja GPS Android 11 8 rdzeń 8 + 128G Carplay nr 2 Din DVD
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dotyczy radia z wbudowanym panelem
slawo1991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2023, 22:52   #2763
piterek45
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-01-2012
Skąd: WAWA
Model: S-MAX
Silnik: 2.2 tdci 200hp
Rocznik: 2011
Postów: 108
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

No mnie tez by interesowało czy ktoś montował takie i czy jest zadowolony
piterek45 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2023, 13:10   #2764
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Jakby ktoś szukał to mam na sprzedaż nówkę Isudar Oval z Android 10, 4 rdzenie, PX6, 4GB RAM, 64GB, DSP.

Zmieniłem zdanie i zostaje przy poprzednim modelu z PX5 który użytkuje od lipca 2018.
Radio wystawione na OLX, dla forum będzie lepsza cena.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Do zestawu trzeba by dokupić CanBus - nie kupowałem bo już miałem.

Ostatnio edytowane przez Lector ; 10-02-2023 o 18:03
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2023, 12:50   #2765
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam .

Prośba o pomoc . Czy znajdzie się ktoś i zerknie na moje pliki ew. stwierdzi dlaczego radio ich nie widzi przy próbie aktualizacji OS i MCU . Mam radio android w Fordzie Mondeo MK4 Polift - radio z allegro dedykowane wzorniczo do tego auta . Działało 3 lata bezawaryjnie nagle zaczeło się bardzo długo ładować ( ludzik androida bez końca) . Udało mi się zrobic reset do ustawień fabrycznych . Radio teraz działa normalnie jednak tak jak kilka osób wyżej pisało nie moge zalogować się na konto google . Ponoć ratunkiem jest wgranie nowego oprogramowania . Dostałem je od sprzedawcy jednak za cholerę nie moge wgrać tego . Radio po włozeniu karty SD nie widzi plików systemowych tylko widzi kartę SD po prostu i tyle .Po wlożeniu jej radio gra tak jak grało przed włożeniem i po wejsciu do menu nie ma tam nic i nie można wybrać pliku . Dostałem od sprzedawcy pliki po sciągnięciu których mam plik duży OS zaczynający się od KC ...... i plik mały MCU . Mam tez tam filmik na którym chińczyk pokazuje jak wgrywać pliki używając programu SDDISC Tools ( nie wiem do czego ten program , ale mam go także wsród sciągniętych plików i roblem operację która robi chińczyk , jemu pliki wchodza mi nie choć mam watpliwości czy ten sposób jest właściwy . Kolega SnejX mówi że powinno się wgrywać na włączonym radiu i tez tak sądzę . Czy ktoś z kolegów znających się na rzeczy moze zerknać na zdjęcia które zrobiłem i odnieść sie do nich ? Wydaje mi się że ten plik OS po wgraniu na karte powinien miec inny format (nie plik obrazu dysku) i chyba dlatego radio go nie widzi.

To z mojego radia teraz :
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]

To pliki po ściagnięciu : jednym z plików jest ten programik SDDISC Tools którego używa chińczyk na filmie z linku który wrzucam na samym dole :
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]

A to po wrzuceniu przez ten program na kartę SD :
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
Czy na karcie nie powinien być tylko jeden plik ? Wgrywam plik na sformatowaną kartę oczywiście i po otwarciu mam tak jak na zdjęciu.

Mam nadzieję że dobrze wrzuciłem linki do zdjęć i prosze o pomoc .[/QUOTE][/QUOTE]

Tu filmik z wgrywania i jakiejś operacji programem SDDISC Tools wykonywana przez chińczyka .
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez DarekRz4 ; 21-02-2023 o 12:57
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2023, 13:01   #2766
tomao
ford::professional
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-08-2022
Skąd: Płock
Model: focus mk3/mondeo mk5
Silnik: 1.6 EB/2.0 DW10F
Rocznik: 2011/2018
Postów: 1,764
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Na tym filmie odłącza zasilanie radia, czy to też było robione przez wypięcie bezpieczników np?
tomao jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2023, 19:53   #2767
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam.
Przepraszam że nie dodałem tego od razu. Oczywiście robiłem to na różne sposoby. Przez wyłączenie radia przyciskiem i włożenie karty , przez pzrzekręcenie kluczyka z kartą w radiu, jednak że ani wyłączenie przez przycisk czy kluczyk nie odłącza podtrzymania pamięci , wkładałem kartę do radia przy odłączonym akumulatorze i to również nic nie zmieniło. Za każdym razem radio po prostu się włącza tak jakbym karty nie włożył. Nie widzi tego pliku KC....
Kolega SnejX twierdzi że robił to na włączonym radiu i wszystko poszło bez zastrzeżen , jednak jego plik miał format zip ( ma zresztą zapchaną skrzynkę więc nie mogę się zapytać co i jak) . Nie wiem jak z tego obrazu dysku zrobić zip bo ściągnąłem program zip7 i dalej nie wiem co zrobić bo tam jest wiele opcji niektóre włączałem to mi wywalało błąd. Kolego Tomao czy widziałeś tą operację robianą programem CDDisc tools ? Myślałem że to jest właśnie przygotowanie pliku do wgrywania, jednak poza zmianą nazwy dalej pozostaje on obrazem dysku. Którego nie widzi radio. Szlak mnie już trafia na to bo niby to prosta operacja , a pytałem już kilku komputerowców i żaden z nich nie był w stanie mi nic powiedzieć..........więc dalej proszę o pomoc.
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2023, 20:06   #2768
tomao
ford::professional
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-08-2022
Skąd: Płock
Model: focus mk3/mondeo mk5
Silnik: 1.6 EB/2.0 DW10F
Rocznik: 2011/2018
Postów: 1,764
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

7zip można spróbować po zainstalowaniu kliknąć prawym myszy na pliku i z menu 7zip dodaj do archiwum i ok.
tomao jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2023, 07:56   #2769
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam.
Zejde na zawał ....
Zrobiłem tak jak radziłeś , plik teraz ma format WinZip File . Niestety tak jak go nie widziało wcześniej tak nie widzi pliku teraz . Nic się nie zmieniło . No masakra jakaś . 3 lata temu w tym radiu aktualizowałem androida z 8 na 9 i robiłem to na włączonym radiu . Proces przeszedł bez problemu na plikach od sprzedawcy. Teraz pliki od tego samego gościa i porażka . Czy to że na przykład były by one niewłaściwe może być powodem że radio ich nie widzi wcale ?
Zastanawia mnie róznica w ciągu cyfr i liter w tych plikach OS pomiędzy tym co siedzi w radiu a tym co dostałem , ale może tak ma być .
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2023, 13:15   #2770
pawcio98
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-04-2015
Skąd: małopolskie
Model: Focus
Silnik: 1,6 benzyna LPG
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam.

Widzę ze są osoby które się wahają w kwestii zakupu radia do forda.

Posiadam takie radio w focusie od listopada 2019 do chwili obecnej.
Nie jest to jakaś wypasiona wersja dzwięk jest akceptowalny mam głośniki w standardzie
więc żadne radio już wiele nie zmieni, głośność delikatnie narasta wraz z głośnością dźwięk
nie jest przesterowany ładnie wypełnia kabinę. W połowie zeszłego roku dokupiłem moduł do uruchomienia AA i wszystko ładnie śmiga.
Mam podłączoną kamerę cofania, w zasadzie to był powód kupna takiego radia.

Gdyby się zepsuło szukałbym następnego, teraz można kupić urządzenia z lepszymi wyświetlaczami nie wiem na ile to prawda a na ile haczyk na klienta.
Nie pamiętam jakiej firmy jest to sprzęt mój ma 2/16G i daje radę. Działa jako wyświetlacz dla AA
Spróbuję dodać jakieś zdjątko:

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

IMG_20230222_135303.jpg
IMG_20230222_135310.jpg
IMG_20230222_135317.jpg
pawcio98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.