Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2018, 18:49   #11
wojtaso
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 27-04-2018
Skąd: Poznań
Model: Galaxy
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Kilka dni temu kupiłem oryginalny zestaw. Także jeżeli Ktoś potrzebuje szablon i instrukcję do Galaxy lub S-Maxa, piszcie śmiało, zrobiłem scan do PDF

wojtaso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2018, 08:40   #12
jazzgot
ford::amateur
 
Imię: Luke
Zarejestrowany: 20-04-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Galaxy 2006-2015
Silnik: 2.0L Duratorq-TDCI 143PS
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Dzień dobry,

proszę o skan szablonu.

Pozdrawiam
jazzgot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2019, 00:06   #13
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Jak by ktoś szukał też posiadam szablon S-max/Galaxy. Choć bez zaślepek, na co to komu?
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2020, 17:44   #14
granatx
ford::beginner
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 07-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Zdjęcia w pierwszym poście nie widać. Na pewno chodzi dalej o tą siatkę niską na końcu?

Gdzie do tego można kupić komplet do montażu z szablonem?
Widzę tylko pojedyńcze sztuki tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
granatx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2020, 23:06   #15
jazzgot
ford::amateur
 
Imię: Luke
Zarejestrowany: 20-04-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Galaxy 2006-2015
Silnik: 2.0L Duratorq-TDCI 143PS
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Dobry wieczór,

odpowiadam Panu na pierwsze pytanie. Tak, chodzi o niską siatkę bagażnika. Na drugie pytanie również mogę napisać słów kilka. Szablon do montażu niskiej siatki nie istnieje, ponieważ gniazda są montowane w Belgii, fabrycznie w modelu Galaxy 2006-2015 po 2010 roku lub przed tą datą na życzenie i stosowną opłatą klienta. Zadzwoniłem do wszystkich dilerów Forda w Polsce, brak chęci współpracy ze strony sprzedawców i serwisu. Powtarzali, że przed 2010 nie była dedykowana do Galaxy (rozminięcie z prawdą), a skoro przy zamówieniu zabrakło informacji o chęci mocowania siatki to nikt tego nie wykonał. Przygotowałem własny szablon przy współpracy z osobami, które mają fabrycznie zamontowane otwory w przestrzeni bagażnika. Skontaktowałem się również z główną siedzibą Forda w U.S.A., aby potwierdzili wymiary. Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem otworów w bagażniku na siatkę, które wykonałem własnoręcznie. Oryginalne gniazda mocowania dla tylnej siatki kupiłem w tym samym sklepie, którego link Pan podesłał. Przypadają cztery sztuki na stronę. Pozdrawiam
jazzgot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2020, 08:52   #16
granatx
ford::beginner
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 07-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Cytat:
Napisał jazzgot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobry wieczór,

odpowiadam Panu na pierwsze pytanie. Tak, chodzi o niską siatkę bagażnika. Na drugie pytanie również mogę napisać słów kilka. Szablon do montażu niskiej siatki nie istnieje, ponieważ gniazda są montowane w Belgii, fabrycznie w modelu Galaxy 2006-2015 po 2010 roku lub przed tą datą na życzenie i stosowną opłatą klienta. Zadzwoniłem do wszystkich dilerów Forda w Polsce, brak chęci współpracy ze strony sprzedawców i serwisu. Powtarzali, że przed 2010 nie była dedykowana do Galaxy (rozminięcie z prawdą), a skoro przy zamówieniu zabrakło informacji o chęci mocowania siatki to nikt tego nie wykonał. Przygotowałem własny szablon przy współpracy z osobami, które mają fabrycznie zamontowane otwory w przestrzeni bagażnika. Skontaktowałem się również z główną siedzibą Forda w U.S.A., aby potwierdzili wymiary. Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem otworów w bagażniku na siatkę, które wykonałem własnoręcznie. Oryginalne gniazda mocowania dla tylnej siatki kupiłem w tym samym sklepie, którego link Pan podesłał. Przypadają cztery sztuki na stronę. Pozdrawiam
Myślę, że możemy tutaj spokojnie mówić sobie po imieniu, jeśli pozwolisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak właśnie myślałem, bo szablon na pewno jest dla siatki grodziowej za fotelami 2/3 rzędu - sam zresztą taki kupiłem i je zamontowałem.

W związku z Twoim sukcesem mam dwa pytania.
1. Czy ten dodatkowy element faktycznie jest warty pracy w niego włożonej? Sprawdza się takie rozwiązanie?
2. Czy mógłbyś podzielić się tym szablonem lub chociażby wymiarami, żebym mógł również wykonać u siebie taką rzecz? Myślę, że przyda się niejednej tu osobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
granatx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2020, 22:01   #17
jazzgot
ford::amateur
 
Imię: Luke
Zarejestrowany: 20-04-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Galaxy 2006-2015
Silnik: 2.0L Duratorq-TDCI 143PS
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Cytat:
Napisał granatx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę, że możemy tutaj spokojnie mówić sobie po imieniu, jeśli pozwolisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak właśnie myślałem, bo szablon na pewno jest dla siatki grodziowej za fotelami 2/3 rzędu - sam zresztą taki kupiłem i je zamontowałem.

W związku z Twoim sukcesem mam dwa pytania.
1. Czy ten dodatkowy element faktycznie jest warty pracy w niego włożonej? Sprawdza się takie rozwiązanie?
2. Czy mógłbyś podzielić się tym szablonem lub chociażby wymiarami, żebym mógł również wykonać u siebie taką rzecz? Myślę, że przyda się niejednej tu osobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobry wieczór,

1. Zdecydowanie warty jest pracy, ponieważ żadne graty w bagażniku nie obijają się o klapę, dzięki czemu jej stan jest idealny, a co ważniejsze po otwarciu bagażnika, np. zakupy nagle nie wysypują się na ziemię, czy owalne bądź okrągłe przedmioty. Można też wpiąć siatkę równolegle w otwory środkowe, a to sprawia, że z łatwością i bezpiecznie można przewozić np. butelki z napojami. Wygodna sprawa.
2. Finalny szablon powstał, ale prawdopodobnie poddałem go utylizacji. Był tylko wzorem kontrolnym składającym się z dwóch elementów, w celu sprawdzenia, weryfikacji, naniesionych wymiarów, które wcześniej otrzymałem. Tak czy siak był mało przydatny, ponieważ każdy otwór musiałem mierzyć osobno, ze względu na duża ilość owalnych zagięć, tuż przy uszczelce bagażnika. Najlepiej wyciągnąć ją na czas gonitwy z miarką. Gdzieś powinienem jeszcze posiadać zdjęcia z wymiaramiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szukać?
jazzgot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2020, 22:47   #18
granatx
ford::beginner
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 07-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: czy ktoś posiada szablon mocowania siatki zabezpieczającej do bagażnika?

Cytat:
Napisał jazzgot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
........... Najlepiej wyciągnąć ją na czas gonitwy z miarką. Gdzieś powinienem jeszcze posiadać zdjęcia z wymiaramiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szukać?
Byłyby super przydatne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ewentualnie mogą być zdjęcia na świeżo z wymiarami.
granatx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.