Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-04-2018, 09:26   #51
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał jarojaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Założyciel tematu

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
No wlasnie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2018, 09:50   #52
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Dzwoń, nr podany w stopce.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2018, 14:21   #53
brunoa
ford::beginner
 
Imię: Bruno
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: swarzedz
Model: fiesta i Mondeo
Silnik: 1.0 EB i 2.0TDCI
Rocznik: 2018 2007
Postów: 23
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

pytanie do tedi k:

Przy zamawianiu nowej Fiesty dla córki zapomniałem o kamerze cofania (czujniki parkowania są)
Czy mozna ją aktywować w syn 3 czy musztarda po obiedzie?
wersja 1.0EB titanum VIN wfojxxgahjjl 68856
brunoa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2018, 20:33   #54
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał brunoa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...zapomniałem o kamerze cofania (czujniki parkowania są)
Czy mozna ją aktywować w syn 3 ...
Aktywować można w 5 minut...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tyle, że "aktywacja" NIE DOKŁADA KAMERY... Nie wiem czy nie trzeba będzie kupować klapy z kamerą (jeśli ma też całą wiązkę klapy!) i wyjąć co trzeba a resztę sprzedać... Może kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] w wolnej chwili zerknie jak wygląda kompletacja niezbędnych części pod kamerę w MK8...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2018, 08:23   #55
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

kamera cofania w tak małym aucie jest moim zdaniem zbędna sam ją chciałem,ale nie mieli na placu aut z kamerą,odpuściłem i kupiłem bez,a użytkując stwierdzam,że czujniki w zupełności wystarczają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i 1k został w kieszeni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2018, 19:49   #56
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Jeździliśmy 4 dni testówką z kamerą cofania i ta kamera jest świetna. Na 8" ekranie z liniami pomocniczymi skręcającymi tak jak kierownica parkowanie jest bajeczne. Dla osoby która i tak dobrze parkuje to pomoże wcisnąć auto w każdy zakamarek i np zawrócić w mega ciasnym miejscu. Dla osoby która słabo ogarnia i wszędzie parkuje przodem bo tyłem się boi, na pewno zwiększy szansę na przekonanie się, że parkując tyłem życie jest łatwiejsze. Jak już jest ekran 6,5" albo 8" to żal go nie wykorzystać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zarezerwowaliśmy auto z placu po świetnym rabacie ale niestety brakuje w nim między innymi kamery. Jestem bardzo ciekaw ile gratów trzeba dokupić żeby tą kamerę doinstalować. Jeśli kwota będzie do 1000zł to jest to dla mnie do rozważenia.

Testówka nie miała też tempomatu tylko "darmowy" limiter. W miejscu gdzie powinny być dwa klawisze na limiter i tempomat był jeden duży klawisz limitera. Dla mnie trasa bez tempomatu to jak kawa bez komplety, na co dzień jeżdżę z ACC i w fieście noga mi cierpła aż w końcu ustawiłem limiter i pozwoliłem opaść nodze swobodnie na pedał, wystarczyło żeby jechać na zadanym limicie jak na tempomacie, a noga nieco odpoczęła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale! W zamówionym aucie też nie będę miał tempomatu i chętnie bym go dołożył, tylko na alledrogo nie ma ani sztuki przycisków kierownicy. Zanim pojawią się sztuki z pierwszych dawców pewnie będzie trzeba nieco poczekać, podobnie z używanymi gratami do kamery.

Czy po aktywowaniu tempomatu bez zmiany przycisków, nie ma możliwości uruchomienia tempomatu podczas jazdy? Czy da się poświecić przycisk limitera żeby używać go do tempomatu? albo na stałe go włączyć, żeby zawsze był gotowy do zadania prędkości? W oplu z ACC mam tak, że w zasadzie tempomat jest zawsze włączony i gotowy do zapamiętania prędkości, nawet po przerwie w jeździe. Fajnie by było, gdyby się dało choć tak to obejść.

Testówka titanium z elektrycznymi przednimi szybami i elektrycznie otwieranym dachem nie domykała ani nie otwierała okien z pilota, czy jest szansa aktywować chociaż domykanie? To duże ułatwienie jak zauważysz uchylone okno jak już odszedłeś kilka metrów z siatami od auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podgląd ciśnienia w kołach? Też przywykłem, byłby to świetny ficzer...

Prawdziwą niespodziankę żonie to planuję zrobić wirusem wersji 1.0 EB 100km na 150km bez zdradzania żonie tego przed faktem. Była zachwycona dynamiką 100km w testówce, to po chipie na 150 chyba zasika fotel. Zaraz po mnie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2018, 21:47   #57
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

W nowej fiescie chip po kablu nie pojdzie. Trzeba rozbierac na stole takze jak ktos strachliwy to sie zsika fotel.
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2018, 22:07   #58
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał wujekcybul Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W nowej fiescie chip po kablu nie pojdzie. Trzeba rozbierac na stole takze jak ktos strachliwy to sie zsika fotel.
Naturalnie miałem na myśli wizytę u heko, dlatego napisałem wirusowanie. Mnie rozbieranie na stole nie straszy, dłubanina to dla mnie chleb powszedni.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2018, 07:37   #59
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał Touch'n'go Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy po aktywowaniu tempomatu bez zmiany przycisków, nie ma możliwości uruchomienia tempomatu podczas jazdy? Czy da się poświecić przycisk limitera żeby używać go do tempomatu?
2x nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Testówka titanium z elektrycznymi przednimi szybami i elektrycznie otwieranym dachem nie domykała ani nie otwierała okien z pilota, czy jest szansa aktywować chociaż domykanie? To duże ułatwienie jak zauważysz uchylone okno jak już odszedłeś kilka metrów z siatami od auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podgląd ciśnienia w kołach? Też przywykłem, byłby to świetny ficzer...
masz już VIN swojej Fiesty?
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2018, 23:00   #60
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz już VIN swojej Fiesty?
Mam mam, auto dziś odebrane, podsyłam na PW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.