Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-07-2018, 22:37   #1
Przemek257
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 07-05-2017
Skąd: Toruń
Model: FORD S-MAX
Silnik: 2.0 DTCI
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Wymiana tuleji wahacza wzdłużnego - gdzie w Toruniu

Witam

Szukam w okolicach Torunia mechanika który posiada prasę odpowiednią aby wymienić tuleję wahacza wzdłużnego w Fordzię S-Maxie bez rozbierania całego zawieszenia tylnego. Mechanik mi zaśpiewał 200 zł na stronę. Podobno jak maja tą praskę to za 100 to robią ale nie wiem gdzie, jak ktoś wie i za ile niech da namiar.

Pozdrawiam

Przemek

Przemek257 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2018, 19:25   #2
KCEMK4
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 20-07-2017
Model: MK4
Silnik: Benzyna 2.5T
Rocznik: 07
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana tuleji wahacza wzdłużnego - gdzie w Toruniu

Cześć przerabiałem temat niedawno. Nie wiem jakie masz objawy i dlaczego zdecydowałeś się na wymianę ale u mnie nic nie pukało nic nie stukało ale sam wygląd mnie niepokoił i podjąłem decyzję o konieczności wymiany.
Tak to wyglądało u mnie: załącznik jpg

W pierwszej kolejności poszukiwałem tego specjalnego klucza żeby to zrobić samemu ale niestety to nie taka prosta sprawa a jego cena powala. I w końcu zdecydowałem się na wykonanie naprawy właśnie w Toruniu na: Gdańskiej 4, 87-100 Toruń w tym autoryzowanym serwisie FORDA. Wymieniłem tylko te tuleje. Cena 300zł (oczywiście moje części)
I muszę powiedzieć że trochę to trwało z racji tego że nie miałem czym wrócić to zniosłem na miejscu jajo. Rekomenadacja serwisu wymienić jeszcze 1426770 - tuleję wahacza tylnego poprzecznego prostego co uczyniłem u znajomego ale niestety to już w świętokrzyskim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz przymierzam się do ustawienia zbieżności przed zakupem nowych opon bo stare lekko zdarte na krawędzi. Aha i najważniejsze mówię cały czas o MK4 ale to pewnie to samo. Mam nadzieję że trochę pomogłem a to w ogóle mój pierwszy wpis na forum - straciłem dziewictwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

Też Przemek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20171228_123043.jpg (93.1 KB, 16 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20171228_123058.jpg (93.8 KB, 16 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20180124_121716.jpg (93.1 KB, 13 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez KCEMK4 ; 23-07-2018 o 19:27 Powód: Dopisanie szczegółów
KCEMK4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.