Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-08-2019, 22:02   #21
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo większość aut z zachodu jest właśnie z niemiec... i te z zachodu w/g większości przeciętnych polaków są bezwypadkowe i nie mają więcej jak 170-180 tys km

A te z USA to wszystkie były do kasacji tylko Polak się zlitował i je odkupiłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Osobiście swoje auto kupiłem jako chyba jako 3-miesięczne z przebiegiem 10.5tys i jakoś się opłacało. Trzeba tylko uważnie szukać i się nie śpieszyć
Tja.. I Amerykanie płakał jak sprzedawał.. Za darmo oddał. Bajki to my, ale nie nam..

elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2019, 22:13   #22
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tja.. I Amerykanie płakał jak sprzedawał.. Za darmo oddał. Bajki to my, ale nie nam..
Czy jak gdzieś napisałem, że za darmoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tam masz licytację i dajesz tyle co uważasz. Auto wbrew pozorom kupisz b.tanio, większe koszta to transport, cło i naprawa.
Widać, że nie masz o tym pojęcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2019, 22:24   #23
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Wyobraź sobie, że mam. Ale co tam, szkoda czasu na dyskusję. Twój wóz, Twoja sprawa.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2019, 22:33   #24
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyobraź sobie, że mam. Ale co tam, szkoda czasu na dyskusję. Twój wóz, Twoja sprawa.
Gdybyś miał wiedzę, nie wypisywał byś głupot, że auta ze stanów są za darmo i większości do kasacji, ale z jednym się zgadzamy: szkoda czasu na dyskusję, bo nie o tym jest temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2019, 22:35   #25
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Widać, że nie czytasz że zrozumieniem... Auta za darmo to tyle co Niemiec płakał jak sprzedawał.. Ot, taki żart
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2019, 22:45   #26
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widać, że nie czytasz że zrozumieniem... Auta za darmo to tyle co Niemiec płakał jak sprzedawał.. Ot, taki żart
Czytam czytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... W Polsce utarło się, że auta z Niemiec są ok. ale prawda jest często inna, ostatnio na parkingu oglądałem Kugę z 18r i rozmawiałem trochę z "nieświadomym szczęśliwym" właścicielem... i napiszę tylko, że w życiu bym się na nie nie zamienił, choć auto było trzy lata nowsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2019, 21:22   #27
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Chyba Panowie Was trochę poniosło ........ Co do silnika to poruszam się obecnie Escapem 2.0 240 KM bez napędu 4x4. Przymierzając się do zakupu miałem podobny dylemat silnik ma być 2.0. 4x4 Tytanium i jeszcze lekko uszkodzony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musiałem w końcu z czegoś zrezygnować i padło na napęd 4x4 bo inaczej szukał bym bez końca ...
Generalnie nie żałuję , zim wcale nie ma , jeżdżę głownie po mieście a jeżeli chodzi o spalanie to to w trasie ogarniam 8 litrów a w mieście 9,6 . Tak to nie żart . Co prawda nie jeżdżę dynamicznie ale jeżeli mi się noga omsknie to auto strzela jak z rakiety !!!!! Silnik 1.5 jest za słaby do tego auta a spalanie możesz mieć nawet większe . Poczujesz jak załadujesz się np. na wakacje z włączoną klimą . Za duże gabaryty. Kolega takim właśnie jeździ i pluje sobie w brodę , że nie jest to 2.0 tylko skromne 1.5. Po za tym nie jestem pewny czy defekt w silnikach 1.5 tzn. przegrzewanie się został przez forda poprawiony . To tyle ode mnie .
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 13:40   #28
smolar888
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-07-2019
Skąd: Radom
Model: Ford Kuga/Escape
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jaki silnik

A ja mam 2.0 4x4 Ecobost, założyłem instalację gazową (przejechane około 5000km) pali 13l gazu + 1l paliwa na 100km. Wcześnie ciężko było zejść poniżej 11l paliwa/100km.
To dopiero mój pierwszy samochód z 4x4 więc nie będę się wymądrzał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale komfort jazdy naprawdę super, no i na światłach nie wymięka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (przy pełnym obciążeniu 5 osób i box na dachu).
smolar888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 18:27   #29
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Jaki silnik

[QUOTE=smolar888;3164772]A ja mam 2.0 4x4 Ecobost, założyłem instalację gazową (przejechane około 5000km) pali 13l gazu + 1l paliwa na 100km.

A jaką masz instalację i ile Cię kosztowała ? Też się zastanawiam nad montażem
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 08:42   #30
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: Jaki silnik

Echh to spalanie - to tak jak ze statystyką.
W pewnej firmie pracuje 10 osób gdzie 2 osoby zarabiają po 10 tys. 2 os. po 5 tys. i 6 os. po 2,5 tys.Średnia pensja w tej firmie to 4,5 tys. Przychodzą złe czasy dla firmy i prezes zwalnia 2 osoby zarabiające po 2,5 tys. i pozostałym obniża pensje o 200 zł. Co ciekawe - średnia pensja w firmie wzrasta o 300 zł i wynosi 4800 zł.

Taka sama jest analogia ze spalaniem. Jeśli mówisz że Twój Escape 2.0 EB tyle spala to wierze Ci ale.......W moim przypadku (dodatkowo napęd na 2 osie) spalanie w mieście jest na poziomie 13,5 czasem mniej czasem więcej i analogicznie poza miastem na poziomie 10,0 l. Te silniki są bardzo czułe jeśli chodzi o paliwożerność na dotyk gazu. Kiedyś w mieście po zatankowaniu do pełna robiłem testy i przejechałem w miescie 105 km, średnie spalanie wyszło mi UWAGA: 6,9 l. Tylko jest jeden haczyk – jazda baaaardzo delikatna i praktycznie poruszanie się z pkt A do pkt B odbywało się poprzez 3 skrzyżowania o małym natężeniu ruchu z czego 2 były z pierwszeństwem przejazdu. Ale MOŻNA ???? - MOŻNA. I mogę teraz powiedzieć że mój 2.0 EB 4x4 pali 6,9 l paliwa w mieście. KŁAMIE? Raczej nie, dlatego że osoba jeżdząc po samej Warszawie w centrum z korkami będzie miała zupełnie inne spalanie jak osoba jeżdżąca po Warszawie gdzies na obrzeżach o małym natężeniu ruchu, ale i tu i tu to miasto.
To samo dotyczy poza miastem – jesli ktoś jeździ przepisowo i nie przekracza 90 -100 km/h to spalanie będzie zdecydowanie mniejsze niż jadąc chociażby 130 km/h.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.