Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-06-2020, 20:57   #591
luk_g
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-09-2018
Skąd: Chorzów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2010 lift
Postów: 12
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Aktualizacja ruszyła na włączonym silniku, około 15 minut na ekranie wyświetlała się informacja o instalacji, po czym włączyło się radio. Jak dojechałem do domu, wcisnąłem jeszcze kombinację klawiszy 1 i 6, ale okazało się, że nic się nie zmieniło - są dokładnie te same wartości co w poście powyżej.
W czym może być problem?

luk_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2020, 21:16   #592
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Nie aktualizowałeś radia ,tylko moduł BT,więc co miało w radiu się zmienić ?
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2020, 22:09   #593
luk_g
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-09-2018
Skąd: Chorzów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2010 lift
Postów: 12
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Byłem przekonany, że jedna z tych wartości się zmieni po aktualizacji.
Czyli rozumiem, że skoro upgrade ruszył i trwał te 15 minut, to instalacja musiała zakończyć się sukcesem?
Da się to gdzieś sprawdzić?
luk_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2020, 22:23   #594
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

da się, jak wsadzisz pendrajw i odpalisz procedurę aktualizacji to powinien napisać, że niepotrzebna
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2020, 14:13   #595
luk_g
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-09-2018
Skąd: Chorzów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2010 lift
Postów: 12
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
da się, jak wsadzisz pendrajw i odpalisz procedurę aktualizacji to powinien napisać, że niepotrzebna
Dzięki, dokładnie tak było. Po dwóch dniach widzę, że parowanie bardzo się poprawiło - w około 90% robi się to automatycznie, bez mojej ingerencji.


Nie zmieniła się za to druga, irytująca przypadłość. Czy ktoś się może wypowiedzieć, czy macie tak samo (dla przypomnienia, radio Sony):

Cytat:
Napisał luk_g Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam jeszcze pytanie do osób, które mają to samo radio - czy podczas słuchania muzyki przez BT, np Spotify, czy dowolny inny odtwarzacz z telefonu, jesteście w stanie zapauzować muzykę? U mnie się nie da, po ułamku sekundy odtwarzanie jest wznawiane. Jest to niezależne od podłączonego telefonu. Po podłączeniu do radia odtwarzanie muzyki jest też automatycznie uruchamiane. Bardzo to przeszkadza np podczas używania asystenta google, bo muzyka nie jest pauzowana i asystent nie zawsze rozpoznaje proste polecenia, a o dyktowaniu wiadomości można zapomnieć. W poprzednim samochodzie nie miałem takiego problemu (radio było niefabryczne).
luk_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2020, 14:07   #596
xbeer
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-07-2017
Skąd: Jabłonna
Model: Mondeo Kombi MK4
Silnik: 2,0
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Mam mondka mk4 z radiem blaupunkt, ostatnio z nowym tel rozłącza się a ze starym telefon łączy się - wcześniej myślałem że moduł się zepsuł i że mam go wymienić. Teraz ktoś podrzucił ten temat że był jakiś update. Samochodód mam z końcówki 2011r i pytanie czy ten update już był zrobiony czy nie - rozumiem ze jedyna opcja to wlozyc usb z plikiem i zobaczyć czy informuje o tym czy trzeba go zrobić czy nie. Link z pierwszego posta nie działa czy ktoś ma ten plik może do podesłania - mail to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Dajcie proszę znać mam nowy telefon redmi 8 pro z tamtego roku i łączy się z bt ale po chwili rozłącza a na tel wywala czy zgłosić błąd.

Mam takie radio, usb w schodwku

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

znalazłem ten link z updatem tylko nie wiem jaki moduł mam u siebie i nie wiem jak sprawdzić fura jak w mojej stopce te pliki będą ok dla modułu 8M5T-14D511-AV czy z bt nie powinny być z końcówką 112?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Może ktoś z okolic Legionowa/Nowego Dworu M./Warszawy robił to na tym radiu i ew mógł by pomóc w zaistnalowaniu tej poprawki?

Ostatnio edytowane przez xbeer ; 02-09-2020 o 14:30
xbeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2020, 16:16   #597
diakov
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-09-2020
Model: Ford Fiest
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał Sajgon1984 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam problem z tym modułem. nie chce się połączyć z żadnym telefonem. słuchawka znajduje ford audio i próbuje nawiązać połączenie. Wpisuje pin wyświetlony na ekranie i telefon kończy parowanie ale samochód nadal nie widzi sparowanych urządzeń. próbowałem na xperi z3 xperi z2 i służbowej lumi i balckberry-m. Za każdym razem sytuacja taka sama. Czyżby uszkodzony moduł?
Witam, mam taki sam problem jak Sajgon1984. Samochód to Ford Fiesta MK7 2011 z modułem BT CS7T-14D212. Próbowałem zaktualizować moduł BT do wersji V bez sukcesu. Wszystkie pliki z BT-VCupdate.zip rozpakowałem na wcześniej sformatowanego pendrive sformatowanego na FAT32. Tak wyglądała próba aktualizacji [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Poniżej załączam zdjęcie modułu BT. Czy jest mi ktoś w stanie pomoc rozwiązać ten problem?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20200924_140303.jpg (96.7 KB, 75 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez diakov ; 24-09-2020 o 16:19
diakov jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2020, 16:44   #598
jerry73
ford::advanced
 
Avatar jerry73
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 22-08-2013
Skąd: Piaseczno
Model: S-Max Mk2, Fiesta mk7 Silver X
Silnik: 2.0 TDCi 150KM, 1.25 82KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 313
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Przecież te aktualizacje są do modułów 112 a nie 212.
jerry73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2020, 14:04   #599
diakov
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-09-2020
Model: Ford Fiest
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał jerry73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież te aktualizacje są do modułów 112 a nie 212.
Dzięki za podpowiedz. Czy są jakieś aktualizacje do modułu 212?
diakov jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2020, 22:53   #600
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Cytat:
Napisał diakov Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy są jakieś aktualizacje do modułu 212?
nie ma
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio mk4 , bluetooth mk4 , elmconfig , mondeo mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.