Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Inne > Ford Maverick

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-12-2017, 09:19   #91
Marcin.Felicki
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-03-2017
Skąd: Zgierz
Model: Maverick
Silnik: 2.0 LPG
Rocznik: 2003
Postów: 27
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Napisał s3etcher Zobacz post
Witam Forumowiczów, mam na imię Darek i jestem od niedawna raczej szczęśliwym posiadaczem Mavericka 2.0 z 2003r. Dzięki Waszym wpisom wiem jak poradzić sobie z kilkoma drobnymi bolączkami jakie mi się przytrafiły, np problem z prędkościomierzem czy falujące obroty. Jestem z Kartuz, gdybym mógł w czymkolwiek pomóc walcie jak w dym, pozdrawiam.


Witam u mnie od niedawna falują obroty na luzie jak sobie z tym poradziłeś za pomoc z góry dziękuję.


Pozdrawiam

Marcin.Felicki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2017, 11:06   #92
Marcin.Felicki
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-03-2017
Skąd: Zgierz
Model: Maverick
Silnik: 2.0 LPG
Rocznik: 2003
Postów: 27
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Witam
Kto się orientuje gdzie się znajduje silniczek krokowy w 2.0 z 2003r
Marcin.Felicki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2017, 12:53   #93
AstroFilmStudio
ford::amateur
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 06-12-2017
Skąd: Radomsko
Model: Maverick
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Witam.
Marcin.Felicki
Niedawno kupiłem forda mavericka z 2002r. I po 2 tyś km pojawił się ten sam problem. Rodzice po zakupie Mazdy Tribute z tym samym silnikiem również mają ten problem. Mechanicy chcieli robić głowice a wystarczyło wymyć przepustnice. Niestety problem wraca po paruset km. Z tego co wyczytałem silniczek krokowy znajduje się pod kolektorem ssącym po prawej stronie o ile sie nie myle i dostęp tylko od kanału. Niedługo będę to sprawdzał
AstroFilmStudio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2017, 15:52   #94
Aedifico
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 01-11-2015
Skąd: Wrocław
Model: Ford Escape
Silnik: 3.0
Rocznik: 2008
Postów: 88
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Stepper motor powinno być.
Aedifico jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2017, 17:18   #95
Marcin.Felicki
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-03-2017
Skąd: Zgierz
Model: Maverick
Silnik: 2.0 LPG
Rocznik: 2003
Postów: 27
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Cytat:
Napisał AstroFilmStudio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Marcin.Felicki
Niedawno kupiłem forda mavericka z 2002r. I po 2 tyś km pojawił się ten sam problem. Rodzice po zakupie Mazdy Tribute z tym samym silnikiem również mają ten problem. Mechanicy chcieli robić głowice a wystarczyło wymyć przepustnice. Niestety problem wraca po paruset km. Z tego co wyczytałem silniczek krokowy znajduje się pod kolektorem ssącym po prawej stronie o ile sie nie myle i dostęp tylko od kanału. Niedługo będę to sprawdzał
Witam

Dzięki za odpowiedz z kanałem nie ma problemu ale na początku wyczyszczę przepustnicę tak jak mówisz skoro problem znikał a dopiero póżniej wezmę się za krokowy więc czekam czy Ci się coś udało z tym zdziałać.Pozdro
Marcin.Felicki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2017, 10:56   #96
Aedifico
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 01-11-2015
Skąd: Wrocław
Model: Ford Escape
Silnik: 3.0
Rocznik: 2008
Postów: 88
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Kilka stron wcześniej:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Aedifico jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2017, 16:35   #97
woshiby
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-11-2017
Model: Maverick
Silnik: 2.3
Rocznik: 2005
Postów: 34
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Witam serdecznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od jakiegoś czasu też jestem właścicielem Mavericka 2.3.

1. I oczywiście mam problem z falującymi obrotami na biegu jałowymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymiana silniczka krokowego pomaga??

2. Oraz mam problem z którymś czujnikiem zamkniętych drzwi... Drzwi są wszystkie zamknięte, a czasem wyświetla się informacja o otwartych drzwiach oraz zapalają się lampki w środkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wie ktoś może gdzie znajdują się czujniki zamkniętych drzwi?

Pozdrawiam
woshiby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2017, 17:35   #98
Marcin.Felicki
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-03-2017
Skąd: Zgierz
Model: Maverick
Silnik: 2.0 LPG
Rocznik: 2003
Postów: 27
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Cytat:
Napisał woshiby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam serdecznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od jakiegoś czasu też jestem właścicielem Mavericka 2.3.

1. I oczywiście mam problem z falującymi obrotami na biegu jałowymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymiana silniczka krokowego pomaga??

2. Oraz mam problem z którymś czujnikiem zamkniętych drzwi... Drzwi są wszystkie zamknięte, a czasem wyświetla się informacja o otwartych drzwiach oraz zapalają się lampki w środkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wie ktoś może gdzie znajdują się czujniki zamkniętych drzwi?

Pozdrawiam

Najprawdopodobniej będzie to czujnik klapy tylniej ja tak miałem, po wyregulowaniu problem znikł.
Marcin.Felicki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2017, 18:24   #99
PiotrGrudziądz
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-04-2017
Skąd: Grudziądz
Model: Maverick
Silnik: 2,3
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Witam, w moim mavericku 2,3 z 2005 roku właśnie skończył mi się 5-ty bieg. czy ktoś zna dobry warsztat remontujący skrzynie z okolic Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, a może nie warto remontować tylko od razu wymieniać? pozdrawiam
PiotrGrudziądz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2017, 11:02   #100
dantes
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2014
Skąd: KWIDZYN
Model: MAVERICK
Silnik: 2.3
Rocznik: 2005
Postów: 39
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Cytat:
Napisał PiotrGrudziądz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, w moim mavericku 2,3 z 2005 roku właśnie skończył mi się 5-ty bieg. czy ktoś zna dobry warsztat remontujący skrzynie z okolic Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, a może nie warto remontować tylko od razu wymieniać? pozdrawiam
Hey!
Co znaczy ''skończył się piąty bieg''? Znalazłeś warsztat?
Pozdrawiam.
dantes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.