Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit i Tourneo Connect
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-09-2013, 21:34   #1
kepanas
ford::amateur
 
Imię: krzysiek
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: elbląg
Model: connect
Silnik: 1.8 benzyna zetec
Rocznik: 2004
Postów: 1
Talking 1.8 zetec 115 km dane, opinie, porównania.

w pierwszym poscie witam fordowych forumowiczow...
czy to ze dostawczak = diesel?
można powiedzieć że już go mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeszcze nie namacalnie ale mam... nie chciałem berlingo partnera combo doblo...wydał się inny ...po sugestiach mechaników o wtryskach pompach sterownikach kołach 2m wziałem benzynę czy jest to ten motor co w focusie?i czy to ze to tak rzadki motor to jakies rysyko?dzieki za wszelkie sugestie i porady


Ostatnio edytowane przez kepanas ; 23-09-2013 o 21:40
kepanas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2013, 08:02   #2
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie 1.8 zetec 115 km dane, opinie, porównania.

Fakt, Connecta w benzynie ciężko spotkać, może to wynikać z niższego momentu obrotowego, który w pojazdach użytkowych jest potrzebny. Jadąc na pusto nie ma to praktycznie żadnego znaczenia więc benzynka jak najbardziej, ale jeżdżąc z ładunkiem 800kg diesel ułatwi Ci 'pracę' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A czy to ten sam który w Focusie ? hmmm , całkiem możliwe. Najlepiej porównać na żywo czy się różni osprzętem itd. przydało by się więcej danych - kod silnika np.
A jak już będziesz w posiadaniu to śmiało pochwal się w dziale "Moje auto" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Miras. ; 27-09-2013 o 08:07
Miras. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2013, 18:55   #3
arkmyl12
ford::advanced
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 11-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondek / Transit Connect
Silnik: 2,0 tdci /1,5 Ecoblue
Rocznik: 2018 / 2022
Postów: 493
Domyślnie Odp: 1.8 zetec 115 km dane, opinie, porównania.

Gratuluje koledze odwagi, benzyniaki forda do super ekonomicznych nie należą, a o krótkich dystansach to już strach pomyśleć... Ale ogólnie autko fajnie choć nie bez wad. No i naprawde pakowne
arkmyl12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2024, 12:02   #4
boraseq
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-04-2023
Model: Connect Tourneo
Silnik: 1.8 16V
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: 1.8 zetec 115 km dane, opinie, porównania.

Uwaga odgrzewam/ odkopuje temat dla niewielu potomnych.
Kupiłem takiego Tourneo( wersja wyższa, bodajże lwb?)1.8 zetec, z gazem. Spodziewałem się trupa ( auto kupione za 5 tyś. Prawie cena złomu)Spalanie w trasie 10L, w mieście 13. Silnik ma 380 tyś przebiegu, o dziwo nie bierze oleju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem szczerze że to jest bardzo wygodny samochód, i nieźle wyposażony. Klima, podgrzewane fotele i można tone załadować do bagażnika. Jak nikt nie wozi nic ciężkiego to ten benzynowy motor spokojnie sobie radzi.
Zastanawiałem się nad kupnem tego typu auta na próbę, oglądałem Doblo/combo/Berlingo/partner i wszystkie te auta były 2x droższe, a z kolei słabiej wyposażone i przede wszystkim mniejsze. Jeżdżę Tourneo prawie rok i jestem bardzo zadowolony.
boraseq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.