Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-03-2020, 18:31   #1
mathkaczy
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: Brodnica
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 148
Domyślnie Ford Fiesta MK7

Hej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Może mi ktoś wytłumaczyć ewenement który w Polsce występuje ...

Z racji wyjazdu za granicę sprzedaję swoją fiestę, dla jeżdżenia 3 razy w roku nie warto mi jej trzymać ale mam dość spory problem w pozbyciu się jej w racjonalnej cenie.
Sprowdziłem Fiestę z Niemiec po zakupie z pomocą sławka i z tamtąd też zasięgnąłem informacji o cenach, wystawiając ją początkowo za 26k , obecnie oscyluje w granicach 25k ale zainteresowanie jest znikome
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem "bezwypadkowe" Fiesty w tym silniku, wersji, drzwiach itp potrafią być sprzedawane za 20-22k z zyskiem !? Ponieważ będę musiał ją sprzedać cena powoli wędruje niżej i niżej, obecnie już będąc na poziomie który mi się nie podoba jednak zostawiać ją na 2-3 lata aby poczekała na ewentualny powrót nie ma sensu.

Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć poza komentarzami w stylu że są to ulepy z 3 aut sprzedawane jako bezwypadkowe w co nie do końca wątpię ale Polak kupujący auto patrzy ceną nie jakością i stanem auta raczej :/

https://www.mobile.de/pl/samochod/ford-fiesta/vhc:car,ms1:9000_19_,frn:2008,frx:2016,fulGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.etrol, pwn:87,ccn:1000,drc:four_or_five,vcg:

mathkaczy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 18:34   #2
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Ford Fiesta MK7

Cytat:
Napisał mathkaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może mi ktoś wytłumaczyć
Widziałem twoje ogłoszenie nie raz w giełdzie i się zastanawiałem kto wywali taką kasę na Fiestę z 2009 roku
Większości nie zależy na silniku 1.6 i skórzanej tapicerce a przy tej cenie spokojnie można już wybierać w Focusie.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 18:38   #3
mathkaczy
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2016
Skąd: Brodnica
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2009
Postów: 148
Domyślnie Odp: Ford Fiesta MK7

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widziałem twoje ogłoszenie nie raz w giełdzie i się zastanawiałem kto wywali taką kasę na Fiestę z 2009 roku
Większości nie zależy na silniku 1.6 i skórzanej tapicerce a przy tej cenie spokojnie można już wybierać w Focusie.
wtedy to był wybór między fajnie wyposażoną fiestą albo golasem focusem
owszem kosztowała sporo ale jest w pełni z niej zadowolony poza faktem że teraz mam problem ją sprzedać :/

na przestrzeni miesięcy pewnie i ktoś by się znalazł aby ją kupić w rozsądnej cenie ale koszta które generuje ogłoszenie, oc itp mogą po takim czasie wyrównać sporą obniżkę..

Bardziej zastanawiam się jakim cudem auta w polsce takie tanie skoro u sąsiada niemca tanio kupić nie idzie ...

Ostatnio edytowane przez mathkaczy ; 02-03-2020 o 18:40
mathkaczy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 10:21   #4
Harun
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Hyundai i20
Silnik: 1.2 84 KM
Rocznik: 2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: Ford Fiesta MK7

Kto chciałby wydać 25 tysięcy na 11-letni samochód segmentu B?
Harun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 10:49   #5
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Ford Fiesta MK7

no pewnie, że nikt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ale jak ktoś woli sprzedawać zamiast sprzedać to niech nadal tak działa i myśli, że ma perełkę w stanie cud miód i orzeszki i taniej nie oddam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 15:03   #6
Madsen
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2019
Model: Ford Fiesta mk8
Silnik: 1.0 100KM
Rocznik: 2019
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Fiesta MK7

Ja sprzedałem fiestę z 2013 roku, 53 tys., 1 własciciel, salon Polska, wcale nie jakaś bieda wersja za 29tys. Stan był naprawdę bardzo dobry. W tej cenie to Twoja raczej niesprzedawalna jest imho.
Madsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 16:18   #7
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: Ford Fiesta MK7

Fiest Mk7 jest na rynku do oporu i to z PL salonu, jest dużo flotowek ale dużo jest też prywatnych aut, najwięcej golasów ze znikomy przebiegiem. Golas 1.25 w 2015r kosztował ok 48tys, teraz chodzą po ok 28 dlatego zainteresowanie 2009 rocznikiem z zachodu w cenie 2015 jest znikome.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.