Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-03-2019, 10:42   #871
jas29
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2017
Skąd: Żywiec
Model: Kuga
Silnik: 2,0
Rocznik: 2009
Postów: 32
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

W gąszczu informacji na forum znalazłem sprzeczne informacje na ten temat jedna wersja to użycie do alarmu klaksonu a druga odnosi się do osobnej syreny. Kilka wątków wcześniej opisana była lokalizacja owej syreny przy tylnym prawym nadkolu jednak takowej tam nie ma ani też nie widzę tam wiązki do niej. Jak sprawić by to ustrojstwo hałasowało? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma jakąś radę?

jas29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 20:17   #872
MeMeM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: mk4
Silnik: 2.0 FF
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

A ja jestem w trakcie dokładania syreny z podtrzymaniem do mojego MK4 i już witam się z gąską a tu zonk!!! Nie widzę gniazda! Czy to możliwe, że go po prostu nie ma???
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20190323_201346.jpg (101.2 KB, 130 wyświetleń)
MeMeM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 20:59   #873
angelz
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-04-2017
Skąd: Tarnów
Model: Kuga ST-Line X AWD
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2020
Postów: 201
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

ja nie miałem, musiałem dokładać
angelz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 21:04   #874
MeMeM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: mk4
Silnik: 2.0 FF
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Pogrzebałem głębiej i nic... Normalnie idzie się wqrw..ićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejna fota.
Jak to możliwe, że nikt do tej pory nie miał takiego problemu? - wszyscy mają te gniazda i tylko ja jestem tym pechowcem, czy może wszyscy zakładają syreny bez podtrzymania?

A już browarek nawet czekał na tę okoliczność a tu taki zonk...

Juz teraz wiem, ze w tych Fordach jest wszystko możliwe i nigdy nie ma co być za pewnym...

Tak czy owak pełne rozgoryczenie a browarek bedzie na co najwyżej otarcie łez...:/

Ale, żeby chciało im się robić tyle wersji jednego modelu? Przewód do zamka maski mam - tylko zamek zmieniłem na taki z pinami...

Bump:
Cytat:
Napisał angelz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja nie miałem, musiałem dokładać
A jednak ktoś również dzielił mój los...

Dużo zachodu z tym dołożeniem?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20190323_204850.jpg (100.4 KB, 123 wyświetleń)
MeMeM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 21:10   #875
angelz
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-04-2017
Skąd: Tarnów
Model: Kuga ST-Line X AWD
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2020
Postów: 201
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Dokładałem wiązke do radaru i do ptc więc raczej przy okazji. Do zamka miałem a do czujników ruchu też brakowało.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
angelz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 21:24   #876
MeMeM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: mk4
Silnik: 2.0 FF
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

A do samej syreny to skąd trzeba ciągnąć? No i skąd wziąć same gniazdo?
MeMeM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 21:40   #877
skamil89
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 01-03-2011
Skąd: Wójcin
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał MeMeM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja jestem w trakcie dokładania syreny z podtrzymaniem do mojego MK4 i już witam się z gąską a tu zonk!!! Nie widzę gniazda! Czy to możliwe, że go po prostu nie ma???
Też nie mam a syrena przykrecony,z kompa z środka jeden to masz a dwa to do kompa też mnie to czeka ale na razie czasu brak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
skamil89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2019, 22:58   #878
MeMeM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: mk4
Silnik: 2.0 FF
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

No to jest nas więcej... Ktoś jeszcze ma/przerabial ten problem?
Będzie mi raźniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MeMeM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2019, 15:34   #879
MeMeM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: mk4
Silnik: 2.0 FF
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał skamil89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)z kompa z środka jeden to masz a dwa to do kompa (...)
Kolego skamil możesz to doprecyzować?

Nie pozostaje nic innego jak prosić bardziej doświadczonych forumowiczów, którzy może już to przechodzili albo wiedzą jak to zrobić o jakieś "Łopato logiczne" wskazówki ... Stawiam dobre piwko 🍺 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MeMeM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2019, 16:39   #880
skamil89
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 01-03-2011
Skąd: Wójcin
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał MeMeM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego skamil możesz to doprecyzować?
Z syreny wychodzą 3 przewody jeden to masa a dwa Ida do kompa do bcm do środka gdzie trzeba dołożyć dwa piny w kostkę,wszystko jest na necie tylko po szukać

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
skamil89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
alarm , mondeo mk4 , s-max


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.