Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-07-2020, 18:54   #51
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

na zdjęciach na ali niby również widać że są wtyczki z gumą/plastikiem, a przychodzą dwa druciki przylutowane do małej płytki.
Gdyby nie padało to może bym poszedł poszukać czy są jakieś oznaczenia,
ale jeśli jakiekolwiek są, to podejrzewam że widać że to chińskie podróbki.

edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2020, 10:44   #52
Martini26
ford::average
 
Avatar Martini26
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-05-2013
Skąd: Bytom
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

Cytat:
Napisał Teisejas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na razie sam znalazłem czarne ze znakami homologacyjnymi - zapewne skopiowanymi z oryginalnej lampy bo jest też oznaczenie, że są niby one 5W Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
No powiem, że wyglądają na bardziej 'pro' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moje tylko z tyłu mają jakieś śmieszne oznaczenia
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Martini26 ; 09-07-2020 o 10:56
Martini26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2020, 11:30   #53
main34
ford::average
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 18-05-2019
Skąd: Krakow
Model: Focus mk2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 67
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

Mam kupione te kierunki dynamiczne, nie zalożone jeszcze, ale żadnej homologacji nigdzie na nich nie ma, a tak to wyglądają jak na zdjęciach z aukcji może w ręki bardziej uczucie "chińszczyzny" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
main34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 09:35   #54
Martini26
ford::average
 
Avatar Martini26
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-05-2013
Skąd: Bytom
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

A więc udało się wymienić te kierunki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie trzeba ściągać lusterka tylko je maksymalnie opuścić elektrycznie w dół tak, aby powstała szczelina od góry umożliwiająca dostanie się cienkim śrubokręcikiem do zaczepów wewnątrz. Wystarczy obydwa zaczepy lekko odchylić w dół (jednocześnie najlepiej np. wsadzając nawet drut w widoczne otworki zaczepów) a następnie całą obudowę lusterka odciągnąć w kierunku ku górze i przodu samochodu z wyczuciem. Schodzi bez problemu.
Reszta już jest jak na dłoni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. O dziwo zamówione kierunki pasowały mi od strzała i wyglądają fajnie. Stare kierunki z żarówkami do bagola i po robocie - 20min.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Mam nadzieję, że nie naleje się do złącza woda bo po wyciągnięciu starej żarówki gniazdo jest lekko odsłonięte nawet po wpięciu ledowego kierunka.
Poprawka - jakieś śmieszne oznaczenia też są na samym kloszu chińczyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Martini26 ; 10-07-2020 o 09:41
Martini26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 10:52   #55
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

A nikt nie mówił że trzeba ściągać lusterko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widzę że masz wersję "lepszą" niż to co ja kupiłem.
Nawet opakowanie miałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja dostałem zawinięte w folie bąbelkową w kopercie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mówiąc że nawet masz niebieską folię żeby się nie porysowały w transporcie
No i ty masz jakąś gumę dookoła lutów do płytki, gdzie ja miałem po prostu dwa druciki na wierzchu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Normalnie pełen wypas widzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Obstawiam że ja kupiłem wersję 0.9 beta kiedy potem chińczyki wypuścili lepszą wersję produktu
I ja chyba mam wersję "półczarną" kiedy Ty masz typowe super ciemne.
No i jeszcze widać że chyba masz więcej diód przez co u Ciebie pasek jest paskiem,
a u mnie widać "kropki".

(przeszedłem się w końcu przed dom zrobić zdjęcie bo przestało padać.
Tydzień deszczu... tydzień)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

A jak już sprawdzałem to rzuciłem okiem na lampki puddle lights i te o dziwo mają zatrważająco dużo oznaczeń Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(ale to tak tylko przy okazji w tym temacie jeśli chodzi o chińskie oznaczenia).

Ostatnio edytowane przez edmun ; 10-07-2020 o 11:01
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 10:58   #56
Martini26
ford::average
 
Avatar Martini26
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-05-2013
Skąd: Bytom
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

Ale Ty masz białe szkła z tego co widać na fotkach. Te moje są typowo czarne.
Zastanawiałem się też czy u mnie dałoby radę zamontować te puddle lights?
Na tym filmiku rozumie, że otwierałeś autko bo wtedy one długo świecą? Jak kierunkowskaz jest włączony to szybko mrugają co widać na moim filmiku.
__________________
Pozdrawiam
Martini26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 11:00   #57
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

Właśnie nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Białe szkła są właśnie całkowicie białe (jak oryginalne).

Ja zamawiałem ciemne i przyszły ciemne.
Tyle że zamawiałem jako jeden z pierwszych na tym forum więc wtedy jeszcze nie było takiego wyboru jak teraz.
Kilka tygodni później już widziałem jak majfriendy wrzuciły właśnie typowo wersję "black" nieprzezroczystą, gdzie ja mam wersję "black" ale wygląda jak cieniowana,
a nie typowo czarne.

Co do puddle lights, jak masz jakiekolwiek teraz, to jest to kwestia plug&play.
Jak nie masz żadnych, to czeka Cię wymiana lusterek
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 11:04   #58
Martini26
ford::average
 
Avatar Martini26
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-05-2013
Skąd: Bytom
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

Do koloru Twojego autka powiem Ci, że te Twoje pasują chyba idealnie niż te typowo czarne jak moje.
Ja mam czarny lakier wiec ładnie się zlewają z lusterkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Puddle odpuszczam jeśli wymiana lusterka.
__________________
Pozdrawiam
Martini26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 11:13   #59
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

To jak jeszcze chcesz zaszaleć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to LEDowe żarówki do kierunków i LEDowe żarówki STOPu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

I masz rację co do czarnych.
Jakbym może typowo robił auto pod kolor&black to może miałoby to sens
(często spotykane białe Focusy ze wszystkim czarnym co można tylko dodać),
ale jednak mi pasują.

Zajrzałem na ali i teraz widzę "wszystkie" wersje.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wychodzi na to, że jak ja kupowałem to były white/black a teraz są white, smoke i black
(i to co kiedyś było black, to teraz sprzedają jako smoke).

Ma to wszystko teraz sens Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 10-07-2020 o 11:16
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 11:20   #60
Martini26
ford::average
 
Avatar Martini26
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-05-2013
Skąd: Bytom
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wymiana oswietlenia bocznych lusterek na LED

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak jeszcze chcesz zaszaleć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to LEDowe żarówki do kierunków i LEDowe żarówki STOPu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... plus cofania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A przymierzam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz polecić jakieś sprawdzone typy tych żarówek, które warto kupić?
Nie świruje komputer po ich wsadzeniu?
__________________
Pozdrawiam
Martini26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.