Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2010, 19:55   #1
rafal11
 
Postów: n/a
Domyślnie planuje go kupic- co sadzicie?

witam wszystkich!
planuje zakupic esika. mam wiec ogromna prosbe do posiadaczy tego fajnego autka o kilka opini na temat tego egzemplarza. czy moze byc to wersja titanium? auto jest z 2007r i chyba wtedy byly wersje platinium? co to model radia-navi? nie ma takiegi w katalogach i nie znalazlem nic o nim na forum. czy pod wysuwana podlaga bagaznika jest jeszcze jakis schowek? co sadzicie jako uzytkownicy o tym konkretnym samochodzie? wiem ze ze zdjec ciezko wywnioskowac przeszlosc wypadkowa ale moze sa jakies oznaki ze byl rozbity?

http://home.mobile.de/home/showDetai...icleType=false

mam nadzieje ze jak wszystko dobrze pojdzie to dolacze do Waszego grona i wtedy sie przedstawie i blizej opiszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki za wszelka pomoc.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2010, 20:32   #2
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

Fajny,
jeśli sprawny i sprawdzony to bardzo fajny.
Ile wyjdzie w PLN po opłatach? Jakieś 80 dych. Za tyle chyba w Polsce też da się tak wersję kupić.
be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2010, 21:32   #3
rafal11
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

Cytat:
Napisał be_rcik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ile wyjdzie w PLN po opłatach? Jakieś 80 dych
mysle ze sporo taniej. oplaty w PL nie beda wieksze niz 4000. planuje sam jechac wiec transport tez odpada.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 07:01   #4
maciej
ford::advanced
 
Avatar maciej
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 FWD A8 190KM
Rocznik: 01-2020
Postów: 393
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

A po co Ci ta wysuwana podłoga?
maciej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 08:47   #5
rafal11
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

Cytat:
Napisał maciej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A po co Ci ta wysuwana podłoga?
to nie salon wiec wybierac wyposazenia sobie nie mozna. poprostu juz jest wiec o nia pytam. a do wkladania wozka i innych pierdol malego dzieciaka chyba sie przyda szczegolnie kobiecie.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 08:54   #6
rumunczyk
 
Postów: n/a
Smile Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

Witam.
Jeżdzę S-Maxem od kilku m-cy, wcześniej miasłem Focusa.
Wady samochodu: jedyna jaka przychodzi mi do głowy to tak skonstruowany schowek, że wysuwaja się z niego przedmioty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Innych wad nie posiada!!!
To świetny samochód, przestronny i wygodny, uwielbiam nim jeździć.
Goroąco polecam, zwłaszcza jeśli masz rodzinę - jest naprawdę super.
Myślę żę za 3-4 lata kupię kolejnego S-maxa...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 09:47   #7
foxtrot
ford::advanced
 
Avatar foxtrot
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 12-06-2009
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 389
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

rafal11;

ja mam taką navi - to jest model f-my Denso z ekranem dotykowym;
wtedy (2007 bez converasa) najbardziej wypasiona, zintegrowana z klimą/radiem/CD/tel. i zestawem głośnomówiącym (via BT);
podaj nr VIN - wtedy można będzie sprawdzić jego dokładną konfigurację i łatwiej się odnieść do ceny;
co do samego auta - wydaje mis się, że koledzy zareklamują Ci je lepiej ode mnie ;-)
ja mogę powiedzieć, że po roku eksploatacji dla rodziny z dwójką dzieci i sporym psem - nie ma wg. mnie póki co lepszego auta na rynku w tej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
foxtrot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 09:49   #8
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

Cytat:
Napisał rumunczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę żę za 3-4 lata kupię kolejnego S-maxa...
Jak kupiłem Mondeo jakieś 4,5 roku temu, też przez długi czas myślałem, że ten samochód jest nie do zastąpienia. Nie miałem motywacji na zmianę.
A jednak po czterech latach coś znalazłem - Smaxa.
Wierzmy w postęp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 10:23   #9
rafal11
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

a powiecie mi jak jest z awryjnoscia tego auta? mysle jeszcze o c4picasso ale marka mnie troche przeraza. bo samo auto jest rowniez bardzo fajne.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 12:04   #10
NIUTEK74
ford::advanced
 
Avatar NIUTEK74
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 12-03-2010
Skąd: Gleiwitz
Model: S-max Titanium 7 os
Silnik: 2,0 TDCI 143
Rocznik: 2007
Postów: 256
Domyślnie Odp: planuje go kupic- co sadzicie?

Cytat:
Napisał rafal11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a powiecie mi jak jest z awryjnoscia tego auta? mysle jeszcze o c4picasso ale marka mnie troche przeraza. bo samo auto jest rowniez bardzo fajne.

Autko prezentuje się ładnie sam szukam podobnego, ale mój np. musi mieć dodatkowe siedzenia w bagażniku aktualnie od 5 lat mam Picasso i niema raczej się, do czego doczepić jak się coś zepsuje to się naprawia i już przed Picasso miałem Focusa.S-max jest dla mnie jak fokus agresywna sylwetka a zarazem rodzinne autko coś pięknego w sumie nie mogę się doczekać jak zasiądę za kierownicę swojego maxsa w sumie porównywałem C4 Picasso i jestem zdecydowany tylko S-max
NIUTEK74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.