Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-10-2018, 08:42   #51
maciejczek
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: Benzyna
Rocznik: 2012
Postów: 77
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Cytat:
Napisał Bysiu35 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie jest tak samo. Ale chodzi mi o to co dalej....tzn jak wejde w zakładke canbus to co nalezy tam ustawić....bo widze że jest tam wiele opcji np mam forda i tam są różne modele z różnymi dodatkowymi "opcjami" czy nie wiem jak to nazwać. I chodzi mi o to jakie ustawienia wybrać bo nie jestem w tym dobry tym bardziej że jest w języku angielskim.
Jak wejde na opcje Canbusa to na starcie mam ustawione "No" czyli rozumiem to tak że nie korzysta z canbusa? a jeśli wybiore np moją marke czyli ford ale niestety nie znalazłem Galaxy tylko wszystkie inne i wybiore opcje w której są wypisane: Focus,mondeo.itp... i zaznacze tą opcje to przestaje działać mi sterowanie z kierownicy.
Inny temat to brak mozliwości dostosowania przycisków pod siebie. Gdy wejde w tą funkcje mam puste pole. Czy te problemy i jeszcze kilka innych mogą byc związane ze złym okablowaniem? czy jednak trzeba coś zmienić w ustawieniach?
Jeśli działa Ci sterowanie z kierownicy to canbus raczej działa. Dlaczego chcesz coś tam ustawiać innego?

maciejczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2018, 09:48   #52
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Nie mówie że musze tam zmienić ustawienia ale zastanawiam sie tylko nad pozostałymi funkcjami. Tzn czy te zmiany nie będą miały wpływu na pozostałe właśnie funkcje typu ustawienia przycisków z kierownicy pod siebie czy odbieranie/zakończenie rozmowy przyciskiem z "pająka" od kierunkowskazu na którym właśnie mam tam owe przyciski. Bo np temat odczytu otwartych drzwi czy klimatyzacji bądź wyświetlania czujników mogę odpuścić ale skoro u innych to działa to fajnie by było żeby u mnie też a nie jeżdżąc mając świadomość że mam coś źle ustawione bądź niesprawne. Dlatego pytam tych co ogarniają ten temat czy takie właśnie ustawienia w tym zaawansowanym menu w zakładce canbus mogą mieć znaczenie na działanie pozostałych funkcji?
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2018, 12:38   #53
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Z tego co wiem to w Mondeo to jako tako działa, niestety w SMAX'ie czy Galaxy po zmianie ustawień z canbus off na on, przestaje działać nawet sterowanie głośnością.
Może jest na to jakaś rada, ja niestety nie doszedłem do tego jak to naprawić/zmienić.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2018, 15:25   #54
plonking
ford::beginner
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 23-04-2017
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 38
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Witam

A możesz trochę więcej o tym 'działaniu' napisać ? jaki model Mondego, rocznik, jakie radio było, co dokładnie się pokazywano 'na radiu' z komputera pokładowego ?

Pozdrawiam
plonking jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2018, 07:57   #55
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio z Androidem, ma ktoś?

Chodzi mi o MK4 co i jak działa tego nie wiem, jest napisane w któryś z wątków o chińczykach z Androidem.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.