Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-03-2018, 23:31   #1
Voluum
ford::amateur
 
Imię: Jackob
Zarejestrowany: 28-03-2018
Skąd: Warszawa
Model: Mk4 Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Szukam pomocy na terenie wawy Szarpanie, falowanie obrotów.

Cześć chłopaki.
Więc szybko i zwięźle:
Potrzebuje kogoś ogarniętego w temacie z kompem który zrobi mi logi podczas jazdy, aktualnie mam to samo co większośc na forum, czyli "poszarpywanie w jednym zakresie obrotow" posiadam skrzynie automatyczną:
Objaw jest taki na biegu 2 oraz 3 obroty między 1800 a 2000 delikatnie podskakują i opadają włącza się delikatny kangur, jest to uczucie jakby skrzynia chciała zmienic bieg ale się rozmysliła. Dodam że skrzynia nie jest tu problemem bo byłem na serwisie, w trybie S dzieje się to samo czyi szapranie w pewnym przedziale z minimalnym falowaniem obrotu.

Na tą chwilę został przeczysczony zaworek podcisnienia ale nic mi nie buczy po zgaszeniu. Kiedy przysnisne gazu wszytko jest ok nic nie szaprie.
Na odłączonej przepływówce rowniez szarpie, szarpie tez na zimnym i na ciepłym. Nie mam dpf więc nie wiem czy mapa silnika jest ok. Błędów raczej brak...coś tam z alternatorem jakiś błąd.

Egr nie był sprawdzany.
Ozłoce kogoś kto pomoże mi w tym temacie gdyż jadąc w w Warszawskich korkach dostaje szalu miedzy 50 a 60km to szarpanie strasznie wk....

Proszę zostawić komentarz albo pisać na priv.


Ostatnio edytowane przez Voluum ; 29-03-2018 o 00:11
Voluum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 09:22   #2
franke
ford::amateur
 
Imię: ROBERT
Zarejestrowany: 16-01-2017
Skąd: WAWA
Model: MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: Szukam pomocy na terenie wawy Szarpanie, falowanie obrotów.

witam -spróbuj pod tym nr. mariusz parol[nosy/k/tarczyna 507191137-sam do niego oddałem forda ojca,córki i swojego mam do niego zaufanie może nie jest tani i trochę trzeba poczekać ale dla mnie jego usługi są ok-powodzenia
franke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.