Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-06-2015, 11:12   #161
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje USB działa chyba poprawnie. W telefonie (BlackBerry) musiałem przełączyć się na pamięć masową. Ale z Sony Xperia coś współpracować nie chce. Niby go widzi ale telefon chce coś koniecznie zainstalować na SYNC2 czego oczywiście zrobić się nie da.
Martwi mnie trochę spalanie, bo średnią mam ok. 8,5L a jeżdżę spokojnie. Mimo, że to nowe auto powinno być moim zdaniem mniej. Za parę dni jadę zrobić powłokę ceramiczną, ktoś już robił to na MK5?
Co to jest ta powłoka ceramicza jeśli mogłbys wyjaśnić?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał MT123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
super .. nie wpadłbym na to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: poprzednio wystarczył nacisnąć raz i trzymać długo.

Bump: spostrzeżenia nt. otwierania tylnej klapy w 5d.

Zauważyłem, że półka naz przestrzenią bagażnika bardzo często wyskakuje z zaczepów i potem przy zamykaniu źle się układa. Nie zwróciłem na to wagi do momentu gdy zaczął się wyłamywać jeden z zaczepów na półki (tych co wchodzą w te wypustki z boku za tylnym siedzeniem).
Ja w MKIV muszę naciskać dwa razy aby otworzyć wszystkie szybyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tą półką to jest jakaś lipa. Widziałem ostatnie jak byłem w salonie, że jakiś gość podjechał dokładnie z takim problemem jak opisałeś. Ogólnie klapa nie mogła się domknąć.

qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 11:19   #162
MT123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-05-2015
Model: Mondeo 5 Titanium
Silnik: 2.0 TDI 150 KM
Rocznik: 2015
Postów: 31
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Zaintrygował mnie temat zamocowania smartfona by był pod ręką z widocznym ekranem np. uzupełnienie Yanosikiem navigacji Forda.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ... to zamiast na ramię to na słupek konsoli
MT123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 11:21   #163
wojt_opole
ford::average
 
Avatar wojt_opole
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 12-08-2005
Skąd: Opole
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB 160KM AT6
Rocznik: 2015
Postów: 136
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A jak u Was spalanie w benzyniakach ?
ja mam 1.5 EB z automatem i wprawdzie przejechałem dopiero pierwszy 1000 i to delikatnie bardzo depcząc postraszony docieraniem motoru i spalanie mam 8.7 średnie...
Niby po dotarciu miało być mniej, ale coś mi się nie chce wierzyć a przy dynamiczniejszej jeździe pozostanie się modlić o jednocyfrowy wynik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ps. jeżeli chodzi o otwieranie/domykanie szyb z pilota to u mnie również zarówno w mk3 jak i mk5 podwójne naciśnięcie przycisku na pilocie działa dopiero

ps2. czy kojarzycie temat - nie mam nawigacji wziętej w standardzie - ale jakbym włożył kartę z mapami to jest szansa że navi by się aktywowała ?
wojt_opole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 11:22   #164
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze wrócę do wątku informacji o ruchu drogowym. Jeszcze nigdy nie miałem żadnej informacji, dziś prowadził mnie przez zamknięty Most Łazienkowski. Czy te informacje trzeba jakoś aktywować? Wchodzę w menu o komunikatach ale tam jest tylko opcja aktualizuj, która nic nie pokazuje. W opcjach internetu i wi-fi to właściwie nic się nie da ustawić prócz BT. Help, bo nawigacja jest bezużyteczna w Warszawie przy tej ilości robót drogowych.

Tak z ciekawostek, mimo wielu schowków miałem problem z położeniem telefonu tak aby mieć go pod ręką i widzieć wyświetlacz. Na szybie nie cierpię jak mam coś przyklejonego a dziur w desce też przecież robić nie będę. Dzisiaj zaopatrzyłem się w uchwyt BRODIT, dedykowany pod konkretny telefon. Jest bardzo stabilny i w idealnym miejscu bo nie przeszkadza i można korzystać z telefonu bez przychylania się. Jest drogi ale z czystym sumieniem polecam.
Hej. A po co uchwyt do telefonu? To z tego dużego wyświetlacza nie da się obsługiwać telefonu przez BT?
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 11:30   #165
wojt_opole
ford::average
 
Avatar wojt_opole
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 12-08-2005
Skąd: Opole
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB 160KM AT6
Rocznik: 2015
Postów: 136
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
nie bardzo, podstawowe dzwonienie tak, ale np Naviexpert czy Automapa czy inne "antyradary" już nie
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ten niemiecki magnes jest w dechę! mistrzostwo świata
jednak ma jedną wadę która go w moim przypadku dyskryminuje - mam Samsunga S5 z ładowaniem indukcyjnym. Jak przykleję mu magnes - nie będzie się ładował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zamówiłem wczoraj uchwyt indukcyjny do auta, jak przyjdzie, pokombinuję z montażem conieco i dam znać co mi z tego wyszło
wojt_opole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 12:30   #166
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czekam aż ktoś wymyśli (o ile to możliwe) ze będę widział ekran iphona na Sony- w trakcie jazdy oczywiście. To by problem rozwiązało konkretnie.

jest to juz mozliwe dublowanie ekranu z iphona na wyswietlaczu w aucie ale pół deski trzeba rozebrać widziałem filmiki na necie może coś ciekawego tu znajdziesz między innymi sync lockpick, kamera cofania, dvd podczas jazdy i takie tam zabawy:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: ja nie mam ledów to zakładam to: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez pedroso ; 16-06-2015 o 12:37
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 14:57   #167
main91
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: Toruń
Model: Mondeo MK IV, mondeo MK V
Silnik: 2.0 TDCI 140KM, 2.0 TDCI 180KM,
Rocznik: 2007, 2015
Postów: 21
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

manual

Z tym CB proponowali mi jeszcze w miejscu montażu bagażnika dachowego (np tyle prawe drzwi) dopasować uchwyt rynienkowy do wkręcenia anteny na stałe bo tam jest niby ta dziura już gotowa do wkrętu na uchwyt bagażnika ale aż tak mi na tym CB nie zależy by jakieś dziwne kombinacje wymyślać.
main91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 15:03   #168
wojt_opole
ford::average
 
Avatar wojt_opole
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 12-08-2005
Skąd: Opole
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB 160KM AT6
Rocznik: 2015
Postów: 136
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
w MK3 miałem antenę CB zamontowaną na stałe na podobnym uchwycie
nigdy w życiu bym więcej tego nie zrobił
blacha pod uchwytem była tak zmasakrowana że szkoda gadać
wojt_opole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 15:07   #169
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał wojt_opole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A jak u Was spalanie w benzyniakach ?
ja mam 1.5 EB z automatem i wprawdzie przejechałem dopiero pierwszy 1000 i to delikatnie bardzo depcząc postraszony docieraniem motoru i spalanie mam 8.7 średnie...
?
To mój 2,0 EB 203 ps 9,8/100

Bump: Panowie kolejną rzecz którą zauważyłem to ta listwa ozdobna MONDEO na progu lekko paznokciem przejadę i porysowane, myślalem że to jest ze stali nierdzewnej a nie z jakiegoś szajsu
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2015, 16:02   #170
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Mielibyscie hatchback'a to wykrecacie tą beznadziejną wycieraczkę tylnej szyby i juz macie gdzie cb antene przykrecic
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.