Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2021, 10:00   #21
fornalf1
ford::beginner
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 15-11-2017
Skąd: Poznań
Model: Ford Kuga II 4x4
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 17
Domyślnie Odp: 4x4 a przegląd techniczny w SKP

...to i ja dopiszę swoje doświadczenie....Po wjeździe na rolki poinformowałem diagnostę, że naped 4x4. On na to rzekł, że takie rzeczy mówi się przed wjazdem. Musiałem zjechać z rolek on przestawił program i ponownie wjechałem na rolki. Tyle...

fornalf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2021, 11:29   #22
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: 4x4 a przegląd techniczny w SKP

Cytat:
Napisał fornalf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Musiałem zjechać z rolek on przestawił program i ponownie wjechałem na rolki. Tyle...
Coś tu raczej ściemniasz, bo to diagnosta zawsze wjeżdża autem na poszczególne stanowiska i sam wszystko testuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przez tyle lat jak jeżdżę
jeszcze nie zdarzyło mi się abym sam wjeżdżał na rolki (zjeżdżać po zakończonym badaniu owszem)
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2021, 13:37   #23
somer1
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 02-09-2021
Skąd: śląsk
Model: Kuga ST X , Transit 2,0
Silnik: 2,5 benzyna+Hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 159
Domyślnie Odp: 4x4 a przegląd techniczny w SKP

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze nie zdarzyło mi się abym sam wjeżdżał na rolki (zjeżdżać po zakończonym badaniu owszem)
Widzę, że kolega z tych co wszystko wiedzą. Zawsze sam przejeżdżam ścieżkę diagnostyczną, a diagnosta stoi z boku i instruuje. Ale kolega widać wie lepiej i lubi zarzucać innym niewiedzę.
somer1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2021, 14:33   #24
fornalf1
ford::beginner
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 15-11-2017
Skąd: Poznań
Model: Ford Kuga II 4x4
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 17
Domyślnie Odp: 4x4 a przegląd techniczny w SKP

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coś tu raczej ściemniasz
kurcze...przejrzałeś mnie na wylot..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam nic lepszego do roboty, niż wymyślać historyjki do mało istotnego tematu.
Napsialem jak to wygląda u mnie.
Cóż.. widzę, że wszystko wiesz najlepiej.
fornalf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2021, 14:43   #25
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: 4x4 a przegląd techniczny w SKP

Cytat:
Napisał somer1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że kolega z tych co wszystko wiedzą...
Nigdzie nigdy nie napisałem, że wszystko wiem! napisałem tylko jak to wygląda u mnie, ale widać że sam wszystko wiesz najlepiej to może sam wytłumacz fakt, że w moich rejonach diagnosta sam siedzi za kierownicą w czasie pomiarów robi wszystko osobiście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .

Bump:
Cytat:
Napisał somer1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a kto tu pisze o wyłanczanu 4x4? Kolego banialuki to ty opowiadsz...
Czy ja gdzie kolwiek napisałem o odłączaniu 4x4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli tak to przeszukaj proszę cały temat i mnie popraw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał fornalf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Napsialem jak to wygląda u mnie.
Cóż.. widzę, że wszystko wiesz najlepiej.
Wiem tylko jak to wygląda u mnie, na przeglądy nie jeżdżę rok czy dwa i przez wszystkie te lata nigdy nie widziałem aby diagnosta stał z boku auta podczas badań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. widocznie co rejon to inne metody, jeden informuje a drugi nie. Sam przez ok 20lat nie przypominam sobie abym informował o 4x4 i jakoś każde auto do tej pory ma się dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Wacman ; 07-12-2021 o 14:49
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2021, 20:33   #26
KugAR
ford::average
 
Avatar KugAR
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 20-03-2020
Skąd: Szczecin
Model: Fiesta mk7
Silnik: 1,4 ON
Rocznik: 2009
Postów: 66
Domyślnie Odp: 4x4 a przegląd techniczny w SKP

Niewiedza to piękny stan.
Zrobiłem już 2 przeglądy i nie wiem nawet że miałem z tym problem
KugAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.