Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2015, 11:56   #1
Cudak
 
Postów: n/a
Domyślnie Prośba o ocenę: Focus Mk2 1.6 115KM Sedan

Witam,

Bardzo proszę o opinię na temat samochodu podanego w linku poniżej:
http://olx.pl/oferta/ford-focus-1-6-...tml#e586ab0e57
Zależy mi na tym, by samochodem, na który wydam max 16tys zł był to focus oraz automat.
Poza tym, nie spotkałem się z wieloma opiniami na temat sedanów tego modelu. Czy ktoś mógłby wesprzeć mnie radą?

Pozdrawiam
Karol

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2015, 12:30   #2
Du_poid
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-02-2013
Model: Mondeo
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 298
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę: Focus Mk2 1.6 115KM Sedan

U mnie w domu jeździ jeden taki tylko 2008 lift z tym samym silnikiem. Podobno przed liftem był problem ze zmienną fazą rozrządu, poza tym samochód jak na małego sedana spisuje się znakomicie. Zawieszenie twarde, ale za to na zakrętach można trochę szybciej pojechać, w środku miejsca dość i bagażnik naprawdę spory, minusem jest tylko mała wnęka załadunkowa przez dość długą szybę tylną, ale walizki na wakacje spokojnie się zmieszczą ze 4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z tyłu miejsca też odpowiednio, wiadomo 185cm wzrostu i więcej, będzie się musiał trochę pozginać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Du_poid jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus , focus ii



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.