Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-02-2016, 00:11   #1
sober
ford::beginner
 
Avatar sober
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-02-2012
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: FOCUS MK2 FL/ MONDEO MK4
Silnik: 1.6/2.0
Rocznik: 2009/2008
Postów: 12
Domyślnie Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Witam

Poszukuję osoby z okolic Piotrkowa Trybunalskiego, która mogłaby podłączyć mojego Focusa MK2 FL 2009 1.6 benzyna pod komputer. Chodzi mi o uaktywnienie funkcji DDS, RDS a także FordEcoMode (podobno aktualizacja softu zegarów do 5.0x potrzebna).

Pozdrawiam

sober jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2016, 17:49   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Cytat:
Napisał sober Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukuję osoby z okolic Piotrkowa Trybunalskiego
Około kwietnia znów "UCDS" zawita do Łodzi i wtedy możesz podjechać do mojego kolegi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2016, 14:31   #3
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

A converse też można będzie zaktualizować? Bliżej początku czy końca kwietnia?
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2016, 15:13   #4
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Oczywiście że będzie można. Będę w Łodzi w połowie kwietnia przez 2 tyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Leszcz pisał kiedy będę w wątku UCDS w styczniu w Łodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak coś to pisz na priv
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2016, 17:32   #5
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Cytat:
Napisał M-S POWER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kiedy będę w wątku UCDS
dodam ,że możliwe są wszystkie te rzeczy jeszcze w Holandii , Belgii , Francji oraz Niemczech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Kto z tamtych okolic niech pisze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2016, 20:48   #6
arki
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2016
Model: S-Max
Silnik: " litry
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dodam ,że możliwe są wszystkie te rzeczy jeszcze w Holandii , Belgii , Francji oraz Niemczech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Kto z tamtych okolic niech pisze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzien dobry,

gdzie w Niemczech bylo by mozliwe?
arki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2016, 21:17   #7
lesiu999
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-05-2012
Model: Mondeo MKIV Titanium X Powershift
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 18
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Przypnę się i odświeżę temat.
Czy ktoś w okolicach Tomaszowa może wgrać nowy soft do silnika, skrzyni i może jakiś upgrade Convers + ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lesiu999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2016, 10:34   #8
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Zadzwon do mnie 888388777 to ogarniemy temat.jestem w Łodzi
Cytat:
Napisał lesiu999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przypnę się i odświeżę temat.
Czy ktoś w okolicach Tomaszowa może wgrać nowy soft do silnika, skrzyni i może jakiś upgrade Convers + ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez M-S POWER ; 27-08-2016 o 16:20
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2016, 16:25   #9
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Cytat:
Napisał arki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie w Niemczech bylo by mozliwe?
pisz do @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] chyba jeździ po Europie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2016, 15:21   #10
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Nowy soft i aktywacja funkcji kto i gdzie ?

Akurat w pazdzierniku będę w ŁodziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Potrzebuje chętnego do małego testu z Conversem i automatem ( przed lift).Będzie mała niespodziankaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pisz do @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] chyba jeździ po Europie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez M-S POWER ; 01-09-2016 o 17:27
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.