Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Ogłoszenia > Sprzedam > Samochód
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2024, 14:21   #1
Guziorek
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 12-09-2020
Skąd: Poznań
Model: Focus
Silnik: 1.5 tdci 120km
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Ford Focus mk3 fl 1.5 tdci, kombi, 2 właściciel, salon polska,

Witam, po prawie 4 latach przyszedł czas na zmianę samochodu, w związku z czym sprzedaję swojego Focusa.

Mam go od września 2020 roku.

Data pierwszej rejestracji 31 sierpień 2016,
Vin WF06XXGCC6GD54275
Samochód poleasingowy (BZWBK leasing), kupiony w salonie samochodów używanych Bemo Motors w Poznaiu.
Samochód od nowości w Polsce.
Lokalizacja: Poznań, oraz możliwa Słupca po wcześniejszym obejrzeniu.
Przebieg: 289 000 km, samochód cały czas używany.

Samochód jest w pełni sprawny, nic nie puka oraz stuka w zawieszeniu. Przyśpiesza płynnie, nie przerywa. Samochód także nie dymi.

-Samochód jeżdżony tylko w trasie, głównie droga krajowa 92 oraz s5.
-olej wymieniany co 8 - 10 tys km (castrol 0w30 spełniające normę forda WSS-M2C950-A).
-Niezwłocznie po zakupie wymiana akumulatora (koniec 2020 roku), jakoś w tym okresie wymieniłem świece żarowe.
-Zrobiony chiptuning (2021 rok, przebieg około 222 tys km) zrobiłem po modzie ponad 60 tysięcy km, samochód dynamiczniejszy, spalanie podobne jak przed, dla zainteresowanych mam wykres z hamowni.
-razem z chip tuningiem został softowo wyłączony Start-Stop,
- 2022 zregenerowałem przekładnię kierowniczą i wymiana paska osprzętu,
- w lipcu 2023 wymieniłem zestaw sprzęgła wraz z kołem dwumasowym (LUK), uszczelniacze wału korbowego (ELRING), uszczelniacz półosi/wału napędowego (OE FORD).
- dwa razy (wiosna oraz jesień) w roku zapobiegawczo czyszczone wtryskiwacze i układ paliwowy dodatkiem do paliwa TEC 2000, po wyjechaniu zbiornika paliwa każdorazowo wymieniałem filtr paliwa).
- Ostatnia wymiana oleju oraz filtrów (powietrza, kabinowy oraz paliwa) w marcu 2024, przy 287 700 km.
- na koniec 2023 roku wymieniłem opony na nowe wielosezonowe Pirelli, rok produkcji 2023,
- alufelgi dotz,
- posiadam 2 komplety kluczyków, książkę serwisową (niestety nie dałem rady prowadzić na bieżąco ewidencji wymian oleju i filtrów, mam faktury z większych napraw)

Nie mam nic do ukrycia, nie ma problemu z zabraniem samochodu na sprawdzenie do warsztatu, aso albo stacji diagnostycznej (oczywiście na koszt kupującego). Na koniec dodam, że samochód raz w roku wstawiałem do warsztatu w celu dokładnego przejrzenia samochodów pod kontem stanu technicznego. W wypadku gdy coś wyszło niezwłocznie naprawiałem.

Kontakt 784-222-221, gdybym nie odbierał telefonu proszę o SMS, oddzwonię niezwłocznie jak będę mógł. Mam także whatsapp i telegram przypisany do tego numeru.
Przez prawie 4 lata nie miałem żadnej awarii samochodu. Ekologii nie ruszałem, w nie miałem z nią problemów.

Więcej informacji w ogłoszeniu, dla forumowiczów cena 29000 zł.

W razie pytań proszę o kontakt.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_0886.jpg (95.4 KB, 20 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_0892.jpg (96.0 KB, 15 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_0874.jpg (96.9 KB, 14 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_0870.jpg (97.1 KB, 13 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_0860.jpg (91.8 KB, 15 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez Speedo ; 01-05-2024 o 20:06
Guziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.