Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2021, 19:40   #291
Peszla
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-03-2018
Model: Ford Focus Mk1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 0
Domyślnie Odp: Diagnostyka Focus mk1

Cytat:
Napisał tomek423 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SDprog posiadam i moge odczytac tylko błedy silnika :/

Pcm scan i Forscan odczytaja błedy z całego pojazdu ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj 😊 Posiadam tego typu interfejs:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bez problemu łączę się i odczytuję błędy z PCM, ABS, FIP itd. Forscanem w wersji mobilnej oraz pod Windows. PCM Scan również działa. Wszystko w Focusie 1.8 TDDI 1999 rok.

Peszla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2021, 21:20   #292
Jackow
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-10-2008
Skąd: Dębica
Model: Focus MK1, Mondeo MK4
Silnik: 1.6, 2.0 FFV
Rocznik: 2000, 2008
Postów: 53
Domyślnie Program Forscan i programowanie GEM

Chcę włączyć funkcję ogrzewania przedniej szyby. Zrobiłem całą brakującą instalację według schematu. Wszystkie brakujące piny uzupełnione. Niestety Gem nie uruchamia grzania. Jak podam masę na przewód od przycisku wszystko się załącza i szyba grzeje.

Mam wykupioną licencję Forscan. Próbowałem odczytać konfigurację i niestety dochodzi do 33% i przerywa procedurę. Mam interfejs STN1170. Wersja Gem to FD (podobno jest programowalny) ma funkcję trzykrotnego mignięcia kierunkami.
Mam też ELM327 BT ale on ma już kilka lat i funkcja też na nim nie działa, ale, co ciekawe, procedura odczytu konfiguracji dotarła do 99%.
Czy ktoś próbował odczytać konfigurację i ewentualnie ja zmieniać? Jeśli się powiodło to jakim sprzętem?

Ostatnio edytowane przez Jackow ; 16-01-2021 o 14:54
Jackow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
benzyna , focus i , interfejs diagnostyczny


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.