Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-08-2017, 23:35   #1
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Aspirujący do Forda... Fusiona

Cześć!

Jestem nowy na forum, ale chcę dołączyć do "rodziny" miłośników Forda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sam poszukuję dla siebie i partnerki pierwszego samochodu. Zainteresował nas Ford Fusion. Z racji tego, że planuję LPG, to wersja 1.6 po lifcie.

Znalazłem takie oto ogłoszenie: KLIK. Cena bardzo niska, ale niestety mieszkam w Krakowie i mam kilkaset km do tego auta.

Co myślicie o tej ofercie? Może wiecie, gdzie stoi ciekawy Fusion? Ewentualnie być może ktoś jest z Wielkopolski i bywa w okolicach Czarnkowa?

Dzięki za pomoc!
D.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 07:53   #2
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Spójrz na zdjęcie komory silnika a dokładnie na kielichy i wewnętrzne strony błotników. Potem porównaj sobie kolor i co na jednym kielichu jest a co na drugim brak i będziesz miał odpowiedź co by nie jechać po niego. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 08:03   #3
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Mechanizm wycieraczek przednich jest tylko z lewej strony.

Fusiony poliftowe są malowane w taki sposób (komora silnika)
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 08:14   #4
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

@Gimnastikball miałem do czynienia w swoim życiu z trzema Fusionami i wszystkie w komorze silnika miały identyczny kolor (żaden nie był bity) nie tak jak tu dlatego czujność mi się włączyła.
Choć nie przeczę jeśli jesteś pewien że tak tez wychodziły to oki nie będę się spierał. Może jakieś partie lub roczniki.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 10:31   #5
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mechanizm wycieraczek przednich jest tylko z lewej strony.
@Gimnastikball Trochę nie rozumiem? Tak ma być czy coś tu jest nie tak, jak powinno?

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Gimnastikball miałem do czynienia w swoim życiu z trzema Fusionami i wszystkie w komorze silnika miały identyczny kolor (żaden nie był bity) nie tak jak tu dlatego czujność mi się włączyła.
@wojtekn
Hm, no to mam teraz ból głowy Panowie.

Kurczę, tak to jest, jak człowiek kupuje pierwsze auto, a do tego używkę w Polsce. Tyle pułapek i naciągaczy! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 10:40   #6
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Przod chyba faktycznie cos grzebany.. maska przesunieta, slabo spasowane to wszystko..

Bump: Przod chyba faktycznie cos grzebany.. maska przesunieta, slabo spasowane to wszystko..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 11:15   #7
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

@slawek-kali

powiedz proszę, czy ściąganie Fusiona z Niemiec to dobry pomysł? Dałoby się to zrobić w ciągu 2 tygodni za sensowne pieniądze? Interesuje mnie benzyniak 1.6, a w Polsce z tym ciężko.

Ostatnio edytowane przez L0rdF0rd ; 17-08-2017 o 11:17
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 11:28   #8
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Cytat:
Napisał L0rdF0rd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Gimnastikball Zobacz post
Mechanizm wycieraczek przednich jest tylko z lewej strony.
@Gimnastikball Trochę nie rozumiem? Tak ma być czy coś tu jest nie tak, jak powinno?
Tak ma byc, to blacha stabilizująca.

W tym aucie przód raczej robiony, bo maska odstaje od strony zawiasu, a tam nie ma regulacji.

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choć nie przeczę jeśli jesteś pewien że tak tez wychodziły to oki nie będę się spierał. Może jakieś partie lub roczniki.
__________________
Miałem ostatnio czarnego z 2009r i ten szary podkład z komory silnika wyglądał przetragicznie.

Cytat:
Napisał L0rdF0rd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dałoby się to zrobić w ciągu 2 tygodni za sensowne pieniądze? Interesuje mnie benzyniak 1.6, a w Polsce z tym ciężko.
Licz, że na zakup między 3-4 Eur, więc już sie nie opłaca bo w PL takie auta są po 10000 PLN
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 11:51   #9
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Licz, że na zakup między 3-4 Eur, więc już sie nie opłaca bo w PL takie auta są po 10000 PLN
Hm, 10000 PLN w Polsce? Za 1.6 w wersji plus? Przewalam portale z ogłoszeniami widziałem może z kilka sztuk, do tego raczej za 15k, a nie 10k.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 12:08   #10
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Dopiero co wrocilem z urlopu, ale jak znajde chwile czasu to podesle ci oferte z DE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.